Ankara’dan  Organize Edilen Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Cansu Alperen Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon 8 - Ankara’dan  Organize Edilen Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ankara’dan  Organize Edilen Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kız arkadaşı Cansu hanım için İzmir’de evlilik teklifi organizasyonu yapmak arzunda olan Alperen bey harika detaylara ayna tutan şirketimiz İzmir Organizasyon ekibimizi araştırmış ve bizlere internet yoluyla ulaşmıştı. Cansu hanım ile olan birlikteliğine, evlilik yolunda devam etmeye karar veren Alperen bey, hayal ettiği gibi bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için bu konuda harikalar yaratan ekip arkadaşlarımızla tüm hayallerini gerçekleştirmek istiyordu. Kız arkadaşı Cansu hanımla ilgili bize önemli doneler veren Alperen bey, denizi ne kadar sevdiklerini de defalarca vurguladı. Buradan hareketle Alperen beye evlilik teklifi organizasyonu paketlerimizi sunarken, bu vurguyu dikkate aldık ve kendisine kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, yatta evlilik teklifi organizasyonu, marinada evlilik teklifi organizasyonu ve kordonda evlilik teklifi organizasyonu gibi daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlardan bahsettik. Deniz kenarında olması ancak etraftaki meraklı bakışların olmamasını rica etti Alperen bey. İki kişilik, sakin, biraz gözlerden uzak ve kişiye özel tasarımlarıyla körfezde bir çığır açan yatta evlilik teklifi paketimizi sunduk kendisine. Ankara’da ikamet eden Alperen bey deniz ve körfez turunu da baz alarak, muazzam bir organizasyona dönüşecek olmasından ötürü yatta evlilik teklifi organizasyonuna karar verdi. Cansu hanımı Bostanlı’ya bağlı bulunan yatımıza getirme kararı alan Alperen bey, yata girerken çalacak olan şarkılarını da seçip, sürpriz yapacağı evlilik teklifi organizasyonun tarihini heyecanla beklemeye başladı.

Körfezde süzülen Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlığı

Alperen bey ile evlenme teklifi edeceği günü belirledikten sonra, saat seçimini günün öğle saatlerine denk gelecek şekilde beraber seçtik. Genç çiftimizin bu özel gününde anılarını ölümsüzleştirecek olan fotoğrafçımız ve kameramanımız çoktan yatımızın bağlı olduğu mekana gelmişti bile. Organizasyon saatimizden yaklaşık üç buçuk saat önce manzarası mükemmel olan, yosun kokuları eşliğinde yatımızı süslemeye başladık. Öncelikle yatın bağlı olduğu kıyıda; çiftimizin bir ömür boyu birlikteliklerini simgeleyen deniz fenerleri karşılıklı gelerek bir yol oluşturacak şekilde dizildi. Ardından deniz fenerlerinin içine genç çiftimizin arasındaki aşkı simgeleyecek olan kandiller yerleştirildi ve yakıldı. Daha sonra her iki deniz fenerinin arasına birer tane yer volkanları yerleştirildi. Ardından, deniz fenerleri ve yer volkanlarının ortasına organizasyon başladığında genç çiftimizin evlilik yolunda yürümesini simgeleyen görkemli bir kırmızı halı serildi. Sıra yatımızın süslenmesine geldi. Yatın içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Yatın içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak göz alıcı kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün ortasının ışığını yakalamak için görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına uçuracağımız balonlar itina ile şişirilip Cansu hanıma verilmek üzere yatın uygun bir köşesine dekor yapıldı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masaya koyuldu, Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Tüm hazırlıklarımız son bir kez kontrol edildi ve organizasyonun en başından beri Alperen bey ile sürekli iletişimde olan arkadaşımız, Alperen beyi organizasyon noktasına davet etti.

Sürpriz Evlilik Teklifi Ve Heyecan Dolu Dakikalar

Alperen bey ve Cansu hanım bize doğru yaklaşırlarken, Çiğdem hanım kendisi için hazırlandığından bir haber şekilde yapmış olduğumuz kurulumu gördü ve ortamın ambiyansına oldukça şaşkın gözlerle bakakaldı. Ardından, Alperen beyin seçmiş olduğu şarkı çalmaya başladı. Cansu hanım büyük bir mutluluk ve şaşkınlıkla Alperen beyin boynuna sarıldı. Hemen ardından genç çiftimiz kendi şarkıları eşliğinde kırmızı halıda el ele yürümeye başladılar. Kırmızı halının bitiminde ve yata giriş kısmında Alperen bey elinde yüzükle diz çöktü ve içinden geçenleri dile getirdikten sonra beklenen soru “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” sorusunu sordu. Ekip arkadaşlarımız, Alperen bey sorusunu sorarken son yer volkanları da büyük bir ihtişamla patladı ve ortamın ambiyansını aynı zamanda görselliğini güçlendirdi. Cansu hanımın “EVET” diyerek naif bir cevap verdi. Profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber yata geçti ve dans ettiler. İçeceklerini yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik ve keyifli dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda yatın güvertesine çıkan, Cansu hanım ve Alperen bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüne uçurdu. Denizi çok seven çiftimiz bu değerli anları soğutulmuş şampanyalarını patlatarak bir kutlama seremonisini de anılarına eklendi. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu Videosu