Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Tekne Kiralama Hizmeti
14468571 10154109838754965 2725996983363782301 o 1 300x169 - Bodrum Tekne Kiralama
Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum’da tekne ihtiyaçlarınız için tekne kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca, Muğla’nın Dalaman, Fethiye, Marmaris ve Datça gibi ilçelerinde de saatlik, günlük ve haftalık olarak tekne kiralama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bodrum’da Güvercinlik, Türkbükü, Gümüşlük, Turgutreis ve Akyarlar bölgelerinde istediğiniz büyüklükte motoryat ya da yelkenli teknelerimizle hizmetinizdeyiz.

Bodrum Tekne Kiralama Hizmeti

Bodrum’da çeşitli etkinlik ve organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tekneye ulaşmanız artık çok kolay. Yılın istediğiniz mevsiminde, hafta içi ya da hafta sonu günlerde ve istediğiniz saatlerde, farklı etkinlikleriniz için sizi teknelerimizde ağırlıyoruz. Tekne ihtiyacınızı saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilir, organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum Tekne Kiralama ve Tekne Organizasyonları

Güneşli bir Bodrum sabahında arkadaşlarınızla, eşinizle, sevgilinizle, ailenizle ya da iş arkadaşlarınızla bir Ege Denizi keşfi yapmaya ne dersiniz? O zaman teknede yapılacak organizasyon fikirlerimize bir göz atın.

Cennet tatil beldesi Bodrum’da dört mevsim yapabileceğiniz birçok aktivite var. Tekne turu ise bunların başında geliyor. Tekne kiralayarak günün her vaktini kaliteli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Teknede Kahvaltı Organizasyonu: Arkadaşlarınızla ve ailenizle teknede bir kahvaltı organize edebilir, Bodrum’u bir tekne ile keşfedebilirsiniz. İsterseniz 2 kişi, dilerseniz de 10 kişilik ya da 50 kişilik gruplar halinde tekne kiralayabilirsiniz. Bodrum’un masmavi denizinde, Ege Denizi’ni keşfe çıkmak ve güzel bir havada en sevdiklerinizle teknede kahvaltı organizasyonu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Tekneyle Yüzme Turu Organizasyonu: Dünyanın en güzel denizine, havasına ve denizine sahip olan tatil cenneti Bodrum’da yüzme turu için tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arkadaş grubunuzla, ailenizle ve sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz yüzme aktivitesi için, Bodrum’un en özel ve eşsiz koylarında yüzebilir, teknemizde güneşlenebilir, mola sonrası da tekneyle açılarak Ege Denizi’nin eşsiz manzarasının tadına varabilirsiniz.
  • Tekneyle Balık Turu Organizasyonu: Arkadaşlarınızla veya ailenizle Bodrum’un mavi sularında balık avı organizasyonu gerçekleştirebilirsimiz. Baslık bulucu ve radar gibi teknik ekipmanlarla donanımlı teknemiz size tüm gün hizmet verecek. İsterseniz günlük ya da haftalık olarak teknemizi kiralayabilirsiniz.
  • Teknede Yemek Organizasyonu: Bodrum’da akşam yemeğinizi denizin tam ortasında yiyebilir, dostlarınızı veya ailenizi teknemizde bir yemek organizasyonu ile ağırlayabilirsiniz. Bunun için Bodrum’da çeşitli büyüklükteki ve kapasitedeki teknelerimizle, saatlik ve günlük olarak tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

Muğla, Aydın ve İzmir’de farklı etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için tekne kiralama hizmeti veriyoruz. Bodrum tekne kiralama hizmeti için web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.