Bostanlı’da Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Yatta evlenme teklifi organizasyonu-Bostanlı teknede evlilik teklifi organizasyonu

Bostanlı’da Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bostanlı’da teknede evlilik teklifi organizasyonu; evlilik ciddiyet gerektiren bir durumken yapacağınız evlilik teklifi de bu karardan sonraki en önemli çıkış noktasıdır. Evlenmeye karar verdiğiniz kişi, hayatınızın anlamı ve sizin ruh eşinizdir. Bu yüzden yapılacak evlilik teklifi organizasyonu hayat arkadaşınıza, ruh eşinize bir ömür unutturmayacak bir anı yaşatmak tahmin edilenden çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Klasik evlenme tekliflerinin dışında İzmir Körfez’inde Mutluluk Teknesi ile yapılacak muhteşem bir organizasyonla unutulmaz bir an yaşayabilir, yaşatabilirsiniz. Teklifi yapacağınız, eş olarak seçtiğiniz kişinin aklını başından alacak bir teknede yapacağınız bir sürprizle partnerinizin hayallerini gerçekleştirerek mutluluğu yakalamasını sağlayacaksınız. İzmir Körfez’inde mekân olarak seçebileceğiniz tekne yine hayatınızın anlamı, yol arkadaşınızla hayatınızı birleştirdiğiniz güne ayrı bir renk katacaksınız Bostanlı’da teknede evlilik teklifi organizasyonu ile. İbrahim bey de bu enstantaneden esinlenerek Nazmiye hanım ile evlilik yoluna girme kararı vermiş ancak bu sürpriz organizasyonun mutlaka teknede olmasını arzu etmişti. Telefonda bizlere ulaşarak bilgi almak isteyen heyecanlı damat adayımızı YouTube kanalından teknede olan organizasyonlarımıza yönlendirdik. Ancak yüz yüze daha faydalı olacağımız kanısına varan ekip arkadaşlarımız İbrahim beyi Buca’daki ofisimize davet etti ve internette yayınlamadığımız bir çok teknede evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraf ve video kliplerle perçinleyerek bir sunum yaptı. Çeşmede teknede evlilik teklifi, Levent Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi, Karşıyaka yelken Kulübünde tekne ile evlilik teklifi organizasyonu, Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonu, Bodrum’da evlilik teklifi organizasyonu gibi teknede gerçekleşen evlilik teklifi organizasyonlarına yönlendirdik kendisini. İbrahim bey Bostanlı’da teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili paketimizi ve özellikle motor yatımıza hayran olmuştu. Bizlerde Nazmiye ve İbrahim çiftinin bu güzel gününde Bostanlı’da teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili detaylandırmaları yaptık ve başladık çalışmalara. Nazmiye hanımı oldukça keyifli bir sürpriz bekliyordu. İbrahim beyi fazlasıyla saran heyecan bizlere de bulaşmıştı, kararlaştırdığımız Bostanlı’da teknede evlilik teklifi organizasyonu için gün gelip çatmıştı ve kamera ve fotoğraf çekimi yapacak olan ekibimiz bugün de genç çiftimiz için teknede harikalar yaratacaktı.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü hava sabahtan güneşli ve deniz ışıl ışıldı. Sabah saatlerinde haberleştiğimiz İbrahim bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. İzmir organizasyon ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Önce yatımızın içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Yatın içerisindeki ahşap masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla hasır runnerlar serilerek düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve iki çeşit peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik ve enerjik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün batımının denizle buluştuğu ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Nazmiye hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. İbrahim bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Genç çiftimizi halının iki tarafına paralel fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız beklemekteydi. Yer volkanlarının kumandası kontrol edildi. Böylece heyecanlı bekleyiş boy gösterdi.

Körfez Gezisi Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

 İbrahim bey, Nazmiye hanıma Bostanlı iskelede yakın bir yerde arkadaşının nişanı olacağını söylemiş ve Nazmiye hanımın ne giyeceğini önceden öğrenebilme fırsatını yakalamıştı. İbrahim bey de eş adayına uyumlu bir kravat seçip bu güzel gününe aynı rengi katmayı hedeflemişti. İbrahim bey Nazmiye hanımı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ekip arkadaşlarımız uzaktan gelin ve damat edasıyla yürüyen çiftimize yön vermişti. Nazmiye hanım ışıklar içinde duran teknemizi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Nazmiye hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken İbrahim bey’in kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, İbrahim bey daha önceden özel siparişle Nazmiye hanım için tasarlanan şık tacı ekip arkadaşlarımızdan girişte alıp eş adayının başına taktı. İbrahim bey’in bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkı Kürşat Zengin’den “Kalp Yolu” şarkısı idi. Şarkı nağmeleri yükselirken genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında İbrahim bey Nazmiye hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Nazmiye hanımın heyecandan elleri titriyordu ve çığlıklar eşliğinde “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçmeden halının ve giriş yolunun ortasında dans ettiler. Daha sonra genç çiftimiz için yatımızın motoru körfez turu için start verdi. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Nazmiye hanım ve İbrahim bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Genç çiftimiz çok güzel anlar biriktirdiler. Teknenin arka güvertesinde bu güzel güne özel özel tasarlanmış kalp ahşap notluklara içlerinden gelen güzel mesajları yazdılar. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Nazmiye ve İbrahim çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.