Fotoğraf Çekimi

havai fisek gosterisi izmir tekne kiralama - Fotoğraf Çekimi

Organizasyonların, mutlu anların vazgeçilmezi, makinesinin icadından beri, bize en güzel anılarımızı anımsatan bir kağıt parçasıyken, şimdilerse ise dijital ortamdaki hafızamız, anılarımız: Fotoğraflar. Olmazsa olmazımız, bizi geçmişe götüren değerlerimiz. İşte bu yüzden hiçbir şekilde hiçbir yerde vazgeçemediğimiz bir aktivite haline geldi fotoğraf çekimi. Aile üyelerimizden biri üniversiteden mezun olurken, çocuğumuzun anaokuluna başladığı ilk gün ve hatta bizim birinci yaş günümüzün anıları, hafızalarımızda o anların fotoğraflarıyla tazeliğini koruyor. Kısacası hayatımızın bir parçası haline gelmiş fotoğraf çekmek. Evlenme teklifi, doğum günü, yıl dönümü gibi etkinliklerde ise profesyonel bir fotoğraf çekimi istiyoruz. Hem o anı belgelemek hem, sosyal mecralarda paylaşmak hem de evimizin baş köşesinde bulundurmak için. ‘Mutluluk’ teknesi ise, mutluluğa giden yolda istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizin için temin ediyor, profesyonel ekipmanlar ile fotoğraf çekimi hizmeti veriyor.

Tekne Organizasyonları ve Diğer Organizasyonlarda Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Mutluluk teknesinde veya herhangi bir yerde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, anlaşmalı olduğumuz profesyonel prodüksiyon firmalarıyla birlikte sizin için fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz.

15 kişilik teknemizde gerçekleştireceğiniz;

  • Evlenme Teklifi Organizasyonu
  • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonları
  • Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonları
  • Yıl Dönümü Etkinlikleri ve Kutlamaları
  • Arkadaş Toplantıları
  • Kahvaltı Organizasyonları
  • Balık ve Yüzme Turları

Aktiviteleriniz ve etkinliklerinizde doğal takip fotoğraf çekimlerinizi ve albüm fotoğraf çekimlerinizi yapan profesyonel firmalarla çalışıyoruz. İstediğiniz kalitede makinelerle istediğiniz adette fotoğrafçımızla organizasyonlarınızı kayıt altına alıyoruz. Mutluluk teknesinde fotoğrafçılarımız önemli anlarınızı fotoğraflarken, örneğin günbatımını izlerken en doğal pozunuzu kadrajına alırken, size de gün batımının, denizin ve diğer tüm güzelliklerin tadını çıkarmak kalıyor. ‘Mutluluk’ teknesi fotoğrafçıya geniş ve farklı açılar için de imkanlar sunuyor. Doğal takip fotoğraflarınız için, üst kattaki güneşlenme terasının açısı rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kiralama ve Diğer Organizasyon Hizmetleri

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan teknemiz, İzmir’de düzenleyeceğiniz aktivitelerde, sizi Ege Denizi’nin masmavi sularında gezdirmek için bekliyor. 15 metre uzunluğunda, 2 adet güneşlenme terası, 3 adet kamarası, 2 farklı alanda yemek masaları ile hayalinizdeki motoryatı, uygun fiyatlarla bizlerden temin edebilirsiniz. Mutluluk teknesini, saatlik olarak kiralayabileceğiniz gibi günlük olarak da kiralayabiliyorsunuz. Eğitimli ve profesyonel kaptanımız ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri vermek üzere, anlaşmalı olduğumuz firmaların ekipleri size en iyi hizmeti sunuyor olacak. Tekne organizasyonunda istediğiniz, hayal ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve hizmetler için de, sizleri teknemize davet diyoruz.