Günlük Tekne Kiralama

teknede evlilik teklifini etmeliyim izmir tekne kiralama 28 - Günlük Tekne Kiralama

İzmir’de farklı bir gün geçirmek ister misiniz? İzmir’i daha iyi tanımak ve misafirlerinize tanıtmak, İzmir Körfezi’nde keyifli bir gün geçirmek ve daha fazlası. Teknede kahvaltı organizasyonu, yüzme turu, balık turu ve daha birçok farklı aktivitenizi teknede planlayabilir, misafirleriniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemizde, saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

İzmir Günlük Tekne Kiralama ve Etkinlik Önerileri

İzmir’de yatla birlikte İzmir Körfezi’nde bir tura çıkabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sizin için 1 günlüğüne veya birkaç günlüğüne teknede planlayabileceğiniz bazı etkinlik önerilerimiz var.

  • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu : Arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiğiniz kişiye veya eşinize farklı ve sürpriz bir doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Tekne kiralayarak İzmir Körfezi’nde bir gezintiye çıkabilir, teknede bir doğum günü partisi organize edebilirsiniz. Özellikle İzmir sevenlere ve deniz severlere tekne kiralayarak organize edeceğiniz doğum günü partisi çok hoşlarına gidecek, belki de hayatlarının en mutlu günlerini yaşayacaklar.
  • Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu: Sevdiğiniz kişiye teknede sürpriz bir evlenme teklifi organize etmek hayatınızda unutamayacağınız günlerden biri olacaktır. Günlük olarak kiralayacağınız teknemizde romantik bir yemek organize edebilir, gün batımını izleyebilirsiniz.
  • Teknede Yüzme Turu Organizasyonu: Hafta içi ya da hafta sonu istediğiniz herhangi bir günde, teknemizi kiralayabilir, sevdiklerinizle bir yüzme turu organize edebilirsiniz. Teknemizde 2 ayrı bölümde bulunan güneşlenme terasında güneşlenebilir, keyifli ve güzel bir gün geçirebilisiniz.
  • Teknede Balık Turu Organizasyonu: Av mevsiminde, 1 günlüğüne ya da birkaç günlüğüne teknemizle balık turuna çıkabilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama Hizmeti ve Mutluluk Teknesi

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk isimli teknemiz, 15 metre uzunluğunda bir motoryat teknesi. 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesine sahip. Teknemizin içerisinde 3 adet lüks ve konforlu döşenmiş kamara, 1 adet mutfak ve gelişmiş mutfak ekipmanları var. Kalabalık gruplar halinde güneşlenebilmeniz için, bir tanesi yukarıda olmak üzere 2 adet güneşlenme terasımız da mevcut. Teknemizin bulunduğu Bostanlı Balıkçı Barınağı ise, Bostanlı Vapur İskelesi’ne 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alıyor.

İzmir’de sürpriz evlenme teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonu, balık turu ve yüzme organizasyonu gibi etkinlikleriniz için, günlük tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mutluluk teknemizi bizzat gelip görebilir, organizasyon planınızı yapabilirsiniz. İzmir tekne kiralama, İzmir günlük tekne kiralama, günlük tekne kiralama fiyatları ve teknede planlayabileceğiniz etkinlik önerileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.