Haftalık Tekne Kiralama

gunluk tekne kiralama izmir tekne kiralama 4 - Haftalık Tekne Kiralama

İzmir’de gerçekleştireceğiniz farklı program ve etkinlikleriniz için bir tekne arayışındaysanız, haftalık tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemizde, arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla keyifli bir hafta geçirebilir, farklı etkinlik programları hazırlayabilirsiniz.

İzmir Haftalık Tekne Kiralama Ekinlik Önerileri

İzmir’de geçireceğiniz bir haftayı, ya da birkaç haftayı tekne kiralayarak geçirmek istiyorsanız, sizin için birkaç etkinlik önerimi var:

  • Teknede Yüzme Turu Organizasyonu: 1 hafta boyunca Ege Denizi’nin mavi sularını keşfetmeye, İzmir Körfezi’nde bir gezintinin tadını çıkarmaya ne dersiniz? 15 kişiye kadar isterseniz kalabalık gruplar halinde, dilerseniz ailenizle veya sevdiğiniz kişiyle baş başa, teknemizde bir yüzme turu organizasyonu planlayabilirsiniz. 1 haftanızı Ege Denizi’nin bakir koylarını ve güzel plajlarını keşfetmeye ayırabilirsiniz.
  • Teknede Balık Turu Organizasyonu: Yakın arkadaşlarınız veya ailenizle, 1 haftanızı Ege Denizi’nin balıklarına ayırmaya ne dersiniz? Gerekli ekipmanlarınızla gelebilir, hafta boyunca teknemizin keyfini çıkarabilirsiniz. Lüks ve konforlu mutfağımızda tuttuğunuz balıkları pişirebilirsiniz.
  • Film veya Video Çekimi: Sosyal medyanın ve dijital medyanın çok önemli olan dönem için, bu etkinlik önerimize şaşırmamışsınızdır. Artık çoğumuzun bir youtube kanalı ve sosyal medya hesapları var. Kısa film, video ve reklam çekimleriniz için, lüks ve konforlu motoryatımızda çekim yapabilir, sosyal medya hikayenizde paylaşabilirsiniz. İhtiyacınız kadar saatlik, günlük ve haftalık olarak teknemizi uygun fiyatlarda kiralayabilirsiniz.
  • Fotoğraf Çekimi: Albüm çekimi veya dış mekan çekimleriniz için, Ege Denizi’nin müthiş manzarasını, İzmir Körfezi’nde gün batımını, fotoğraf fonu olarak kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre Mutluluk teknemizi haftalık olarak kiralayabilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama Hizmetleri ve Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

İzmir’de çeşitli etkinlikleriniz için tekne kiralama ihtiyacı duyabilir, keyifli vakit geçirmek için farklı organizasyon planlamak isteyebilirsiniz. Eğlenceli ve güzel bir saat, gün ve hafta geçirmeniz için, İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk isimli lüks motoryat teknemizi, haftalık olarak kiralıyoruz.

15 metre uzunluğunda olan teknemiz, 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesine sahip. Teknemizin içinde 4 kişi rahatlıkla uyuyabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz lüks ve konforlu kamaralar mevcut. Kahvaltı ve yemek organizasyonlarınız içinse, 2 ayrı bölümde 2 ayrı yemek bölümü var. Yemeklerinizi pişirebileceğiniz lüks bir mutfak ve mutfak ekipmanları da Mutluluk teknesinde mevcut. Balık turlarınız için balık bulucu ve radar, güneşlenmek ve gün batımını izlemek için de 2 ayrı güneşlenme terası var.

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk teknemiz, Bostanlı Vapur İskelesi’ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde. İzmir tekne kiralama, İzmir haftalık tekne kiralama, İzmir haftalık tekne kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçebilir ya da teknemizi ziyaret edebilirsiniz.