Deniz aşığı bir aile olarak, 2014 yılında ‘Mutluluk’ isimli teknemizi, Ege Denizi’nin mavi sularıyla buluşturduk. Ailemizin en mutlu günlerine, kutlamalarına, evliliklere ve mutlu doğum günlerine sahne olan teknemizin, ismine yakışır bir şekilde, sizlerin mutluluğuna da tanıklık etmesine karar verdik. 2015 yılından bu yana da, ‘Mutluluk’ teknesini, en mutlu günlerinizde, İzmir Körfezi’nde hizmete sunuyoruz. İzmir tekne kiralama hizmeti ve tekne organizasyonları için ‘Mutluluk’ isimli teknemizde sizleri bekliyoruz.

’Mutluluk’ Teknesinin Hikayesi

Teknemizin ailemize katılmasıyla hafta sonu kahvaltılarımızı, Pazar rutini haline gelen İzmir Körfezi turlarını, en yakınlarımızın doğum günlerini ve yıl dönümlerini büyük bir heyecanla kutlamaya başladık. Her geçen gün hep mutlu anlara sahne olan teknemizin ismini de ‘Mutluluk’ verdik. İstedik ki, farklı hikayelere, başka mutluluklara tanık olalım. Organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaya karar verdik. 2015 yılından bu yana İzmir’de, evlilik teklifi organizasyonları, doğum günü organizasyonları, yıl dönümü organizasyonları ve her türlü organizasyonlarınız için tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

İzmir Tekne Kiralama Hizmeti ve Tekne Organizasyonlarımız

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan motoryat teknemiz 15 metre uzunluğuna sahip. Teknemizde yüzme turları için güverte kısmında ve üst katta olmak üzere 2 adet güneşlenme terası bulunuyor. Kahvaltı organizasyonları, yemek organizasyonları ve her türlü yemekli organizasyonlarınız için 10 kişi kapasiteye kadar yemek masası bölümleri de mevcut.

Sürpriz doğum günü organizasyonlarınız, yıl dönümü kutlama etkinlikleriniz, sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarınız için tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca hafta sonu yüzme turları, balık turu, teknede arkadaş toplantıları ve teknede bekarlığa veda partisi ve bekarlığa veda parti organizasyonu gibi etkinliklerinizde de tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonlarınız, evlenme teklifi organizasyonlarınız, bekarlığa veda partileriniz, yıl dönümü kutlama etkinlikleriniz gibi sürpriz eğlence organizasyonlarınız için de çeşitli hizmetler sunuyoruz. Uçan balon süsleme, uçan balon servisi, havai fişek gösterisi, profesyonel video çekimi, fotoğraf çekimi ve VIP transfer gibi hizmetlerimizi de tercih edebilir, tekne organizasyonlarınızı daha eğlenceli ve ihtişamlı hale getirebilirsiniz. İzmir’de ya da Türkiye’nin her hangi bir yerinde bulunan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, ‘Mutluluk’ teknesini ismine uygun bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Alanlarında eğitimli ve deneyimli kaptanlarımızla, Ege’nin masmavi sularında, çok mutlu ve keyifli organizasyonlar için hazır olun. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en mutlu anlarınıza tanık olmak için sabırsızlanıyoruz. Mutluluğa ve aşka giden yolda ‘Mutluluk’ teknesi, İzmir’de hizmetinizde olacak. Bizler sizinle buluşmak için heyecanla bekliyoruz. Mutlu günlerde ve mutlu organizasyonlarda görüşmek dileğiyle