Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu; havai fişek, popüler bir hikayeye göre Çinli bir aşçı potasyum nitrat, kömür ve kükürtü karıştırır ve yakar. Karışım büyük bir gürültü ile patlar. Daha sonra karışımı bambudan yapılmış bir borunun içerisine koyar ve patlatır ve havai fişek ortaya çıkmış olur. Aslında olay bu; tesadüfen yapılan ancak neredeyse tüm elit kutlamalarda revaşta olan renkli patlamalıklardır. Çinlilerin icat ettiği bu toz, zaman içerisinde kendisine bir çok kullanım alanı bulmuştur. İlk başlarda eğlence amacıyla kullanılmıştır. Denizin ve havanın güzel olduğu bu günlerde, Mutluluk Teknesi’nde bir organizasyona daha karar verdik.

İzmir’de ikamet eden Ahmet bey kız arkadaşı Gülşah hanım için harika bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş. İnternetten İzmir Organizasyon şirketimize ulaşmış kız arkadaşı Gülşah hanım için kusursuz ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istediğini belirtmişti. Bizlerle iletişime geçtiği günün ertesi günü için randevulaştık ve Ahmet beyi Buca’daki ofisimize davet ettik. Ahmet bey Gülşah hanımın nelerden hoşlandığını bir kahve eşliğinde anlattı. Bizler de kendisine daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarımızdan birkaçını video kliplerle anlatmaya ve detaylandırmaya başladık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, Çeşme’de kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu, Bodrum’da kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, deniz fenerinde evlenme teklifi organizasyonu, Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu gibi birbirinden farklı konseptler sunduk. Denizi ve ışıkları günbatımında bir araya getirmek ve ışık konseptini yakalamak adına Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu yapmaya karar kıldık. Oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımız teknede evlenme teklifi organizasyonlarının standartlarından çıkıp Gülşah hanım için hikayeyi komple değiştirdi ve ortaya olağanüstü bir Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu çıktı. Ahmet bey ve ekip arkadaşlarımız akşamı iple çekmeye başladılar bu sürpriz evlenme teklifi için. Gülşah hanımı harika bir akşam İzmir organizasyonu da kusursuzluk gerektiren bir çalışma bekliyordu. Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu ile ilgili Gülşah ve Ahmet çifti için saatler yaklaşmış ve ekip arkadaşlarımız görevlerini eksiksiz üzerine almıştı.

Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden birkaç saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği Bostanlı’da yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile ön hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin içi dekor süslenmesine başlandı. Teknenin kapalı alanında bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak için beyaz deniz fenerlerinin içine kırmızı mumlar yerleştirildi. Büyük uzun fanuslara da kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. Yuvarlak irili ufaklı fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından teknenin içinin tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı.  İç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi. Yemek masasının yan üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Özellikle daha önceki evlenme teklifi organizasyonlarımızda hazırladığımız “Benimle Evlenir misin “ temalı süslerimiz ve mesaj dekorlarımız saklanıp yerini uçan balon ve kırmızı kalp balonlara bıraktı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya ayna suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna koyuldu. Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına içecekleri ve ayaklı kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Teknenin iç kısmına bir detay daha ekledik. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Çiftimizin tekneye yürüyeceği yola kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kırmızı mumlu deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri yemek mönüsü özenle seçildi. İzmir denince akla gelen balıklardan biri olan çipura mönü enfes mezeleri ile sunuma hazırlandı. Gülşah ve Ahmet çiftinin kırmızı meyvelerden oluşan içeceği soğutulmuş ve masada çubuğa geçirilmiş somonlarla, mevsim meyveleri kalp ahşap tabağın yanında dekoratif bir sunuma eşlik etmişti. Yemek sonrası çiftimizin evlenme teklifi organizasyonu ve kutlamalarının ağız tadı olsun diye hazırlanan kırmızı kalp pasta bu güzel akşama damgasını vuracaktı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip arkadaşlarımız teknemizde yerini almıştı. Bu arada biz genç çiftimiz ile teknede bulunacaktık ancak diğer tarafta bir grup arkadaşımız da başka bir tekne ile havai fişek atımı gerçekleştirecekti. Onlardan da hazırız bilgisini aldıktan sonra organizasyonumuzun eksiksiz olduğu kanaatına vardık.

Bostanlı’da Havai Fişek Gösterisi İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Konak’tan kız arkadaşı Gülşah hanımı alan Ahmet bey oldukça heyecanlıydı Evlenme teklifi organizasyonu için. Ahmet bey Gülşah hanımı deniz kıyısında yürüyüş yapalım bahanesiyle Bostanlı sahile getirdi. Mutluluk Teknesi’ne yaklaştılar ve Gülşah hanım kırmızı halıya doğru yol alırken heyecandan ne yapacağını bilemeyip Ahmet beye sarıldı. Yer volkanları ve kandillerle ışık saçan görüntü Gülşah  hanımı heyecanlandırmış ve genç çiftimiz körfez turu için yol almışlardı Mutluluk Teknesi’nde. Masada her şey Gülşah hanımın zevkine göre yer bulmuş, kendisi için hazırlanan taç ve çiçek bilekliğe mest olmuştu. Genç çiftimiz için hazırlatılan balık mönü ve içeceklerini yudumlarken oldukça keyifli dakikalar geçiriyorlardı. Tabiki de Gülşah hanımın kendisine yapılacak sürpriz evlenme teklifinden haberi yoktu. Gülşah hanım bu organizasyonu sadece bir körfez gezisi zannediyordu. Diğer teknemiz ile irtibata geçip uçan balonları uçurma bahanesiyle Gülşah hanım ve Ahmet beyi ön güverteye davet ettik ve fotoğraf -video çekimi yapacağımızı belirttik. Gülşah hanım kendisi için hazırlanmış kalp balonlara hayran kaldı ve rüzgara bıraktı. Gün batımının esaretinde romantik dakikaların ortasında Ahmet bey Gülşah hanımın önünde eğildi ve evlilik teklifini gerçekleştirdi. Gülşah hanım oldukça şaşardı. Ahmet beyin yüzük kutusunu açması ile tek taş yüzüğü gören Gülşah hanım mutluluktan defalarca Ahmet beye sarıldı. Tam o esnada diğer tekneden Mutluluk Teknesi’ne yanaşan tekneden harika havai fişek gösterileri yaklaşık beş dakika boyunca efsane yarattı. Mutluluklarını pastalarını keserek tamamlayan çiftimizin unutulmaz anlarını kameramanımız ve fotoğrafçımız takip ederek ölümsüzleştirdiler. Bostanlı sahiline tekrardan yanaşan teknemiz bir muhteşem organizasyona daha şahitlik etmenin haklı gururunu yaşadı. Bizler de İzmir Organizasyon adına Gülşah ve Ahmet çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.