Havai Fişek Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

havai fisek esliginde teknede evlenme teklifi organizasyonu izmir tekne kiralama 6 - Havai Fişek Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai fişek eşliğinde teknede evlenme teklifi organizasyonu; havai fişek, popüler bir hikayeye göre Çinli bir aşçı potasyum nitrat, kömür ve kükürtü karıştırır ve yakar. Karışım büyük bir gürültü ile patlar. Daha sonra karışımı bambudan yapılmış bir borunun içerisine koyar ve patlatır ve havai fişek ortaya çıkmış olur. Aslında olay bu; tesadüfen yapılan ancak neredeyse tüm elit kutlamalarda revaşta olan renkli patlamalıklardır. Çinlilerin icat ettiği bu toz, zaman içerisinde kendisine bir çok kullanım alanı bulmuştur. İlk başlarda eğlence amacıyla kullanılmıştır.

Havaların soğumasıyla ve yağmurların kendini belli ettiği Kasım ayının ortasındayız. Deniz durgun ama gizemli. Rüzgar hemen kendini göstermek ister gibi sinsice beklemekte. Mutluluk Teknesi’nde bir evlenme teklifi organizasyona daha karar verdik. Foça’da ikamet eden Erkan bey Kuşadası’ndan evlilik hazırlıkları yapmak üzere İzmir’e sadece iki günlüğüne gelecek olan kız arkadaşı Özlem hanım için harika bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş. İnternetten İzmir Organizasyon şirketimize ulaşmış kız arkadaşı Özlem hanım için kusursuz ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istediğini belirtmişti. Bizlerle iletişime geçtiği günün ertesinde evlenme teklifi organizasyonunu bizlerle yapmak istediğine karar veren Erkan beyi ofisimize davet ettik. Çok kısıtlı bir zamanı olan Erkan bey telefondan kendisini yönlendirmemizi rica etti. Erkan bey Özlem hanımın nelerden hoşlandığını telefonda uzun uzun alattı. Bizler de kendisine daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarımızdan birkaçını video kliplerle anlatmaya ve detaylandırmaya başladık. Özellikle kapalı mekan seçmeye çalıştık çünkü yağmurların ardı arkası kesilmiyordu son günlerde. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, İzmir butik otelde evlenme teklifi organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu, İzmir’de lüks restoranda evlenme teklifi organizasyonu, gibi birbirinden farklı konseptler sunduk. Denizi ve ışıkları gün batımında bir araya getirmek ve ışık konseptini yakalamak adına Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu yapmaya karar kıldık. Oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımız teknede evlenme teklifi organizasyonlarının standartlarından çıkıp Özlem hanım için hikayeyi komple değiştirdi ve ortaya olağanüstü bir Havai Fişek eşliğinde teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu çıktı. Ahmet bey ve ekip arkadaşlarımız akşamı iple çekmeye başladılar bu sürpriz Havai Fişek Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu için. Özlem hanımı harika bir akşam İzmir organizasyonu da kusursuzluk gerektiren bir çalışma bekliyordu. Havai Fişek eşliğinde teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu ile ilgili Özlem ve Erkan çifti için saatler yaklaşmış ve ekip arkadaşlarımız görevlerini eksiksiz üzerine almıştı.

Teknede Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden birkaç saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği Bostanlı’da yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile ön hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin içi dekor süslenmesine başlandı. Teknenin kapalı alanında bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak için bakır deniz fenerlerinin içine kırmızı mumlar yerleştirildi. Büyük uzun fanuslara da kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. Yuvarlak irili ufaklı fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından teknenin içinin tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. İç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi. Yemek masasının yan üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Özellikle daha önceki evlenme teklifi organizasyonlarımızda hazırladığımız “Benimle Evlenir misin “ temalı süslerimiz ve mesaj dekorlarımız saklanıp yerini uçan balon ve kırmızı kalp balonlara bıraktı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya ayna suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna koyuldu. Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına içecekleri ve ayaklı kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Teknenin iç kısmına bir detay daha ekledik. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri yemek mönüsü özenle seçildi. İzmir denince akla gelen balıklardan biri olan çipura mönü enfes mezeleri ile sunuma hazırlandı. Özlem ve Erkan çiftinin kırmızı meyvelerden oluşan içeceği soğutulmuş ve masada çubuğa geçirilmiş somonlarla, mevsim meyveleri kalp ahşap tabağın yanında dekoratif bir sunuma eşlik etmişti. Yemek sonrası çiftimizin evlenme teklifi organizasyonu ve kutlamalarının ağız tadı olsun diye hazırlanan kırmızı pasta bu güzel akşama damgasını vuracaktı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip arkadaşlarımız teknemizde yerini almıştı.

Bostanlı’da Havai Fişek Gösterisi İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Foça’dan kız arkadaşı Özlem hanımı alan Erkan bey oldukça heyecanlıydı evlenme teklifi organizasyonu için. Erkan bey Özlem hanımı deniz kenarında bir balık restoranına getirmek bahanesiyle Bostanlı sahile getirdi. Mutluluk Teknesi’ne yaklaştılar ve Özlem hanım kırmızı halıya doğru yol alırken heyecandan ne yapacağını bilemeyip Erkan beye sarıldı. Denizci fenerlerinin ışık saçan görüntüsü Özlem hanımı heyecanlandırmış ve genç çiftimiz körfez turu için yol almışlardı Mutluluk Teknesi’nde. Masada her şey Özlem hanımın zevkine göre yer bulmuş, kendisi için hazırlanan taç ve çiçek bilekliğe mest olmuştu. Genç çiftimiz için hazırlatılan balık mönü ve içeceklerini yudumlarken oldukça keyifli dakikalar geçiriyorlardı. Tabi ki de Özlem hanımın kendisine yapılacak sürpriz evlenme teklifinden haberi yoktu. Özlem hanım bu organizasyonu sadece bir körfez gezisi zannediyordu. Dalga kırandaki ekip arkadaşımızla ile irtibata geçip uçan balonları uçurma bahanesiyle Özlem hanım ve Erkan beyi ön güverteye davet ettik ve fotoğraf -video çekimi yapacağımızı belirttik. Özlem hanım kendisi için hazırlanmış kalp balonlara hayran kaldı ve rüzgara bıraktı. Girişte evlenme teklifi organizasyonunu çok belli etmemek adına yakmadığımız uzaktan kumandalı yer volkanlarını artık yakma zamanı da gelmişti. Gün batımının ardından alaca karanlıta romantik dakikaların ortasında Erkan bey Özlem hanımın önünde eğildi ve evlilik teklifini gerçekleştirdi. Özlem hanım oldukça şaşardı. Ahmet beyin yüzük kutusunu açması ile beş taş yüzüğü gören Özlem hanım mutluluktan defalarca Erkan beye sarıldı ve göz yaşlarına hakim olamadı. Tam o esnada dalga kırandan Mutluluk Teknesi’nin karşı açısında harika havai fişek gösterileri yaklaşık üç dakika boyunca efsane yarattı. Mutluluklarını pastalarını keserek tamamlayan çiftimizin unutulmaz anlarını kameramanımız ve fotoğrafçımız takip ederek ölümsüzleştirdiler. Bostanlı sahilindeki teknemizde bir muhteşem organizasyona daha şahitlik etmenin haklı gururunu yaşadık. Genç çiftimiz kutlamalarına bir pasta ile devam ettiler ve Erkan beyin özenle hazırlattığı kutu gül Özlem hanımın baş harfinden kırmızı ve beyaz güllerle kendisine takdim edildi. Bizler de İzmir Organizasyon adına Özlem ve Erkan çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.