Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

havai fisek esliginde yatta evlenme teklifi organizasyonu izmir tekne kiralama 6 - Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu ; Aralık ayının başlarında, yılın son ayında deniz dinginleşir ve yatta yaptığımız en atraksiyonlu evlenme teklifi organizasyonudur. Yaşamadığımız veya henüz sonunu getiremediğimiz pek çok şey için sona erme, bitirme, iyi kötü bir biçimde defteri kapatma duygusunu yaşatan ay; Aralık. Yılın deniz rüzgarı için en güzel mevsiminin, en güzel ayı. Kışa güzel demek bencillik, farkındayız.Ama bunun yanı sıra eğer bir güzelliği varsa, o güzelliği huzur verici olan aydır; şüphesiz ki içini en çok ısıtandır. On ikinci olduğundan mıdır nedir, en yalnız aydır. Herkese ve her şeye uzaktan bakılan mesafedir. Koca bir yılı gözden geçirip, en kötüsü de dahil olmak üzere hepsine tebessüm edilmelidir. Bir şeyi huzurla noktalamanın tek yolu belki de budur, kabullenmektir. Belki de Uğur bey gibi yeni başlamaktır. Denizin ve havanın güzel olduğu bu günlerde, Mutluluk Teknesi’nde bir organizasyona daha karar verdik. Torbalı’da ikamet eden Uğur bey kız arkadaşı Şengül hanım için harika bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş.

İnternetten İzmir Organizasyon şirketimize ulaşmış kız arkadaşı Şengül hanım için kusursuz ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istediğini belirtmişti. Uzak mesafede olduğundan dolayı telefonda ve WhatsApp tan iletişimimize devam ettik Uğur Bey İle. Şengül hanımın nelerden hoşlandığını nasıl bir organizasyon yapmak istediğini tek tek detaylandırdı. Bizler de kendisine daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarımızdan birkaçını video kliplerle anlatmaya başladık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, Çeşme’de kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu, Düş kapanı evlenme teklifi organizasyonu, gibi birbirinden farklı konseptler sunduk. Denizi ve ışıkları günbatımında bir araya getirmek ve ışık konseptini yakalamak adına Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu yapmaya karar kıldık. Oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımız teknede evlenme teklifi organizasyonlarının standartlarından çıkıp Şengül hanım için hikayeyi komple değiştirdi ve ortaya olağanüstü bir Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu çıktı. Uğur bey ve ekip arkadaşlarımız akşamı iple çekmeye başladılar bu sürpriz evlenme teklifi için.Şengül hanımı harika bir akşam İzmir organizasyonu da kusursuzluk gerektiren bir çalışma bekliyordu.Havai Fişek Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu ile ilgili Şengül ve Uğur çifti için saatler yaklaşmış ve ekip arkadaşlarımız görevlerini eksiksiz üzerine almıştı.

Yatta Muhteşem Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden birkaç saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği Bostanlı’da yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile ön hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği yatın içi dekor süslenmesine başlandı. Yatın kapalı alanında bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak için beyaz deniz fenerlerinin içine kırmızı mumlar yerleştirildi. Büyük uzun fanuslara da kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. Yuvarlak irili ufaklı fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından teknenin içinin tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. İç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi. Yemek masasının yan üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Özellikle daha önceki evlenme teklifi organizasyonlarımızda hazırladığımız “Benimle Evlenir misin “ temalı süslerimiz ve mesaj dekorlarımız saklanıp yerini uçan balon ve kırmızı kalp balonlara bıraktı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine dantelli hasır runner örtüldü, ardından masaya dore suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna koyuldu. Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına içecekleri ve ayaklı kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Teknenin iç kısmına bir detay daha ekledik. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Çiftimizin tekneye yürüyeceği yola kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kırmızı mumlu deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri yemek mönüsü özenle seçildi. İzmir denince akla gelen balıklardan biri olan çipura mönü enfes mezeleri ile sunuma hazırlandı. Şengül ve Uğur çiftinin şampanyası soğutulmuş ve masada çubuğa geçirilmiş somonlarla, mevsim meyveleri kalp ahşap tabağın yanında dekoratif bir sunuma eşlik etmişti. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip arkadaşlarımız teknemizde yerini almıştı. Bu arada biz genç çiftimiz ile teknede bulunacaktık ancak diğer tarafta bir grup arkadaşımız da dalgakıranda ile havai fişek atımı gerçekleştirecekti. Onlardan da hazırız bilgisini aldıktan sonra organizasyonumuzun eksiksiz olduğu kanaatına vardık.

Bostanlı’da Havai Fişek Gösterisi İle Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Şengül hanımı iş yerinden alan Uğur bey oldukça heyecanlıydı Evlenme teklifi organizasyonu için. Uğur bey Şengül hanımı deniz kıyısında yürüyüş yapalım bahanesiyle Bostanlı sahile getirdi. Mutluluk Teknesi’ne yaklaştılar ve Şengül hanım kırmızı halıya doğru yol alırken heyecandan ne yapacağını bilemeyip Uğur beye sarıldı. Yer volkanları ve kandillerle ışık saçan görüntü Şengül hanımı heyecanlandırmış ve genç çiftimiz körfez turu için yol almışlardı Mutluluk Teknesi’nde. Masada her şey Şengül hanımın zevkine göre yer bulmuş, kendisi için hazırlanan taç ve çiçek bilekliğe mest olmuştu. Genç çiftimiz için hazırlatılan atıştırmalıklar içeceklerini yudumlarken oldukça keyifli dakikalar geçiriyorlardı. Tabiki de Şengül hanımın kendisine yapılacak sürpriz evlenme teklifinden haberi yoktu. Şengül hanım bu organizasyonu sadece bir körfez gezisi zannediyordu. Diğer teknemiz ile irtibata geçip uçan balonları uçurma bahanesiyle Şengül hanım ve Uğur beyi ön güverteye davet ettik ve fotoğraf -video çekimi yapacağımızı belirttik.Hava artık çökmüştü günbatımı yerini yıldızlara ve karanlığa bırakmıştı. Şengül hanım kendisi için hazırlanmış kalp balonlara hayran kaldı ve rüzgara bıraktı. Gün batımının esaretinde romantik dakikaların ortasında Uğur bey Şengül hanımın önünde eğildi ve evlilik teklifini gerçekleştirdi. Şengül hanım oldukça şaşardı. Uğur beyin yüzük kutusunu açması ile tek taş yüzüğü gören Şengül hanım mutluluktan defalarca Ahmet beye sarıldı. Tam o esnada diğer tekneden Mutluluk Teknesi dalgakırana doğru yanaştı. Tekneden harika havai fişek gösterileri yaklaşık beş dakika boyunca efsane yarattı. Mutluluklarını ön güvertede şampanya patlatarak tamamlayan çiftimizin unutulmaz anlarını kameramanımız ve fotoğrafçımız takip ederek ölümsüzleştirdiler. Bostanlı sahiline tekrardan yanaşan teknemiz bir muhteşem organizasyona daha şahitlik etmenin haklı gururunu yaşadı. Bizler de İzmir Organizasyon adına Şengül ve Uğur çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.