İzmir’de Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

teknede evlenme teklifi organizasyonu

İzmir’de Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu istediğimiz şekilde yön verebildiğimiz istekleri ve önerileri İzmir’de Körfezin ortasında rahatça karşılayabileceğimiz bir evlilik teklifi organizasyonudur. Kız arkadaşı Cansu hanım için sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hayal eden Samet bey İstanbul’da ikamet ediyor ve sürekli yurt dışında bulunuyordu. Kız arkadaşı Cansu hanım ile harika bir ritim tutturan Samet bey ilk bulduğu fırsatta İzmir’e gelip sevgilisine evlilik teklifi organizasyonu yapmak istemişti. İzmir organizasyonun harikalar yarattığı, değişik konseplerle adını duyurduğu evlilik teklifi organizasyonlarını internette inceleme fırsatı bulan ve bizlere ulaşan Samet bey ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık. Samet bey kararlaştırdığımız tarihte uçaktan inip ilk fırsat ofisimizi ziyaret etme fırsatını yaratmıştı. Kız arkadaşı Cansu hanım için unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Samet beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine, daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerimizi birlikte izledik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Kendisine helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, limuzinde evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu gibi birçok evlilik teklifi organizasyonu seçeneği sunduk.

Samet bey özellikle İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili paketimizi çok beğenmişti. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Samet bey yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu evlenme teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati aynı güne uyarlayarak kararlaştırdık. Artık Samet bey için günler değil sadece İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu saatleri kalmıştı.  Diğer taraftan da Cansu hanımı ise göz kamaştırıcı sürprizler bekliyordu bu İzmir’de teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili.

İzmir’de Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatimiz yaklaşmıştı ve Samet bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Cansu hanım, Samet beyin yönlendirmesi ile Bostanlı lokasyonuna gelip arkadaşlarının doğum gününe katılacağını ve yemek yiyeceklerini zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz atıştırmalık eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Atıştırmalık mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi.  Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Özellikle hazırlanmış organizasyon parçalarımız vardı. Cansu hanımın gelinlik giymeden önce başına gelin edasıyla takacağı tüllü tacı minik güllerle bezeliydi. Kapının girişinde organizasyon başlamadan önce Samet bey kendisine takdim edecekti. Cansu hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş özel tasarlanmış şampanya şişesi ve kadehleri masada yerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyona daha adım atacağımız kontroller hızla yapıldı ve eksik kalmadığını fark edince de ekip arkadaşlarımız yerlerini aldılar. Böylelikle heyecanlı bekleyiş başladı.

İzmir’de Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Mutlu Dakikalar

Samet bey, Cansu hanıma Bostanlı iskelede yürümeye başladığında bizlere alana yaklaştığını belirten bir mesaj yazmıştı. Cansu hanımı arkadaşlarının doğum günü organizasyonu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran teknemizi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Cansu hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Samet bey’in kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Samet beyin kendisi için seçtiği özel taç Cansu hanıma sunuldu. Samet bey’in bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkının nağmeleri yükselirken genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Cansu hanımın büyülü tacı kapının girişinde takılmış ve o anın büyüsünün içine girmişti bile. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Samet bey Cansu hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Cansu hanımın heyecandan elleri titriyordu ve çığlıklar eşliğinde “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve yatımızın motoru körfez turu için start verdi. Cansu hanımın heyecanı ve duygulu anlara göz yaşları dahil oldu. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Genç çiftimiz, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumlarken, bu değerli anlara çok keyifli anıları biriktirdiler. Daha sonrasında kalp şeklinde kırmızı hazırlanan özel pastalarıyla keyiflerine bir yenisini eklediler. Bu muhteşem evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Cansu ve Samet çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.