Kafe Başlangıçlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Başlangıçlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Başlangıçlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Başlangıçlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu; İzmir organizasyon olarak uzman ekibimizle hazırladığımız sürprizi içinde saklı yaptığımız evlilik teklifi organizasyonlarından biridir. Huzur verici kıvamıyla dalga sesi, mis gibi rüzgar, yosun kokusu ve rahatlama hissiyle iyot kokusunun tene işlediği bir kafeteryaya gidip sevdiğinizin gözündeki heyecanı yakalayabilen tek evlilik teklifi organizasyondur belki de. Sercan bey kız arkadaşı Dilara hanım ile uzun süredir devam eden birlikteliklerini sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu ile taçlandırıp “Benimle Evlenir Misin?” sorusunu sormak için vaktin geldiğini hissetmişti. Hayal ettiği sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için bizleri İzmir’in sahil beldesi Foça’da araştırıp ve bizimle çalışmaya karar verip ofisimize geldi. Sercan beyin evlenme teklifini yapmaya karar verdiği zaman diliminde İzmir’de olacaklarını bildirmesi çiftimizin tam bir deniz ve tekne aşığı olması bize evlilik teklifi paketlerimizden deniz konseptini bizlere çağrıştırdı. Biz de Sercan beye daha önce yaptığımız evlilik teklifi organizasyonlarının fotoğraf ve video kliplerini izlettik. Kordon’da evlilik teklifi organizasyonu, Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, Deniz Fenerinde Evlilik Teklifi Organizasyonu paketine yönlendirdik. Sercan bey uzun uzun düşündükten sonra, Dilara hanıma yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi için daha farklı planları olduğunu anlattı. Biraz daha değişik ve bir o kadar anlam yüklü bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini vurguladı. Dilara hanımın Bostanlı’yı çok sevdiğini sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun mutlaka Bostanlı lokasyonunda olması gerektiğini söyledi. Başladık değişik fikirler üretmeye ve ortaya hepimizin içine sinen ve daha önce yaptığımız bir organizasyonun paralelinde bir evlilik teklifi organizasyonu çıktı; Kafe Başlangıçlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu. Daha sonra Sercan bey ile Kafe başlangıçlı teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili gününü, saatini ve Bostanlı’daki bekleme noktasını kararlaştırdık. Özenle tasarladığımız kafe başlangıçlı teknede evlilik teklifi organizasyonu için geri sayım başlamıştı. Tamamen sürpriz hazırlanan bu kafeterya başlangıçlı teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili detayımız çiftimizin olduğu kadar bizleri de heyecanlandırdı. Şimdi geriye sadece heyecanlı bir bekleyiş, bizim için ise kusursuz bir hazırlık evresi kalmıştı.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Sercan beyin Dilara hanıma evlilik teklifi yapacağı günün sabahında ekip arkadaşlarımızdan biri Sercan bey ile iletişime geçip, ona hazırlık detayları ile bilgi verdi. Yağmurlu günlerin ardından açan güneş, Aralık ayının ilk günü olan cumartesini sanki bizlere hediye olarak vermişti. Organizasyon saatinden yaklaşık dört saat önce Kafe başlangıçlı teknede evlilik teklifi organizasyonun gerçekleştirileceği teknede yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin iç dekor süslenmesine başlandı. Teknenin içinde bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak adına içi mumlu kırmızı fenerler yerleştirildi. İçi kırmızı taşlarla süslenen sırça fanuslar etrafa yerleştirildi. Fanusların etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından kamaranın tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. Ardından teknenin içi ışıklı dekorlar ile süslendi ve vakit geçirecekleri koltukların üzerine “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı.

Çiftimizin zaman geçireceği masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna supla üzerine kırmızı mumlar koyuldu. Ardından çiftimizin ikramları olan çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Ardından Dilara ve Sercan çiftinin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına şampanyaları ve şampanya kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Çiftimizin kafeteryadan VIP araçla alınarak tekneye yürüyeceği giriş yoluna kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Tekne körfezde bir saatlik tur yapacağı için gelin adayı Dilara hanıma kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip Dilara hanımı ve Sercan beyi bekliyordu. Kafe başlangıçlı teknede evlilik teklifi organizasyonu gününün sabahında Sercan bey ile iletişime geçen organizasyon sorumlusu arkadaşımız Sercan beye hazır olduğumuzu bildirdi ve tam olarak nerede olduğumuzu belirtmek adına konum attı.

Kafe Başlangıçlı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sercan bey ve Dilara hanımı Bostanlı iskelesinde, sıradan bir günmüş gibi brunch yapmayı bahane ederek bir gün öncesinden davet etmişlerdi. Büyük bir grup arkadaş topluluğu tüm hazırlık ve Ayşenur için titizlikle kurgulanan evlilik teklifi organizasyonundan haberdarlardı. Uzaktan takip çekim fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız habersiz olan Ayşenur hanımı kayda alıyorlardı. Genç çiftimiz ve arkadaşları güzel havada brunch yaparken motor yat teknemiz yavaşça kıyıya yanaştı ve “Bu gördüğünüz tekne acaba kim için burda “gibi üstü kapalı cümlerler eşliğinde tur attıktan sonra “İşte bu tekne Sercan ve Dilara çifti için burada onları tekneye davet ediyoruz şeklinde anons yaptıktan sonra Sercan bey Dilara hanımı ayağa kaldırıyor ve sarılıyor. Dilara hanımın çığlıkları sevinciyle birleşti. Kafede oturan diğer insanların eşliğinde alkışlanan çift kafeteryanın önünde onlar için bekleyen VIP transfer ile tekneye doğru hareket ettiler. VIP araç ile teknein önüne kadar gelen Dilara ve Sercan çifti  kırmızı halıya adım atar atmaz ardından yer volkanları yanmaya başladı. Dilara hanım duygu dolu anlar yaşarken, Sercan bey yüzük kutusunu çıkardı diz çöküp o beklenen soruyu sordu, “BENİMLE EVLENİR MİSİN?”. Dilara hanımın cevabı gecikmedi, “EVET”. Ardından genç çiftimiz kameramanımızın ve fotoğrafçımızın, genç çiftimizin bu özel günü ölümsüzleştirmek adına yaptığı çekimler eşliğinde, körfezin mavi sularına açıldı. İzmir körfez turu yaparken bu özel kararı kutlamak adına şampanyalarını patlatan genç çiftimiz tüm coşkusunu doyasıya yaşadı. Dilara ve Sercan çiftini bir sürpriz daha bekliyordu; “D” harfinde havai pasta. Çiftimiz pastasını kesip Dilara hanım için hazırlanan uçan balonları da gökyüzüyle buluşturdu. Denizin keyifli sularında bir saat vakit geçiren çiftimizin tüm keyifli kareleri fotoğraf ve kameramanımız tarafından alındı ve kendilerine özel klip hazırlanması için arşivlendi. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.