Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu; İzmir organizasyon olarak uzman ekibimizle hazırladığımız martı sesleriyle aşkınıza yeni imza attığınız, gökyüzüyle drone çekimin buluştuğu organizasyonlardan biridir. Bostanlı’nın elit insanlarıyla birlikte içtiğiniz mis kokulu kahve eşliğinde sevdiğinizle denizin mavisinde kaybolmak mümkündür Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu ile. Huzur verici kıvamıyla dalga sesi, mis gibi rüzgar, yosun kokusu ve rahatlama hissiyle iyot kokusunun tene işlediği bir kafeteryaya gidip sevdiğinizin gözündeki heyecanı yakalayabilen tek evlilik teklifi organizasyondur belki de. Fikret bey Eskişehir’de yaşayan kız arkadaşı Dilge hanım ile uzun süredir devam eden birlikteliklerini sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu ile taçlandırıp “Benimle Evlenir Misin?” sorusunu sormak için vaktin geldiğini hissetmişti. Hayal ettiği sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için bizleri araştırıp ve bizimle çalışmaya karar verip ofisimiz yerine teknede ziyaret etti. Mutluluk Teknesini yakından görmek istiyordu. Fikret beyin evlenme teklifini yapmaya karar verdiği zaman diliminde, kız arkadaşı Dilge hanımın İzmir’de olacağını bildirmesi değişik bir organizasyon istemesi ile ilgili sohbetimize başladık. Biz de Fikret beye daha önce yaptığımız evlilik teklifi organizasyonlarının fotoğraf ve video kliplerini izlettik. Yatta Standart paket evlilik teklifi organizasyonu, Yatta Havai Fişek eşliğinde evlilik teklifi organizasyonu, Yatta pankart eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu paketine yönlendirdik. Fikret bey uzun uzun düşündükten sonra, Dilge hanıma yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi için daha farklı planları olduğunu anlattı. Biraz daha değişik ve bir o kadar anlam yüklü bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini vurguladı. Dilara hanımın Bostanlı’yı çok sevdiğini sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun mutlaka Bostanlı lokasyonunda olması gerektiğini söyledi. Başladık değişik fikirler üretmeye ve ortaya hepimizin içine sinen ve daha önce yaptığımız bir organizasyonun paralelinde bir evlilik teklifi organizasyonu çıktı; Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu. Daha sonra Fikret bey ile Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu ile ilgili gününü, saatini ve Bostanlı’daki bekleme noktasını kararlaştırdık. Özenle tasarladığımız Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi organizasyonu için geri sayım başlamıştı. Tamamen sürpriz hazırlanan bu Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu ile ilgili detayımız çiftimizin olduğu kadar bizleri de heyecanlandırdı. Şimdi geriye sadece heyecanlı bir bekleyiş, bizim için ise kusursuz bir hazırlık evresi kalmıştı.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Fikret beyin Dilge hanıma evlilik teklifi yapacağı günün sabahında ekip arkadaşlarımızdan biri Fikret bey ile iletişime geçip, ona hazırlık detayları ile bilgi verdi. Yağmurlu günlerin ardından açan güneş, Şubat ayının ortalarında olan cumartesini sanki bizlere hediye olarak vermişti. Organizasyon saatinden yaklaşık dört saat önce Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu gerçekleştirileceği teknede yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin iç dekor süslenmesine başlandı. Teknenin içinde bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak adına içi mumlu kırmızı fenerler yerleştirildi. İçi kırmızı taşlarla süslenen sırça fanuslar etrafa yerleştirildi. Fanusların etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından kamaranın tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. Ardından teknenin içi ışıklı dekorlar ile süslendi ve vakit geçirecekleri koltukların üzerine “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı.
Çiftimizin zaman geçireceği masa açıldı ve üzerine hasır runner örtüldü, ardından masaya suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna supla üzerine kırmızı mumlar koyuldu. Daha sonra çiftimizin oturacağı bölümün karşısına özel dekoratif bir fotoğraf köşesi yapıldı. Hatta tanışmalarına vesile olan, çok sevdikleri Teddy isimli köpeklerinin bile resmi asıldı. Ardından çiftimizin ikramları olan çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Şeffaf cam supla altına, görünecek biçimde Dilge ve Fikret çiftinin fotoğrfaları masanın tam orta kısmına yerleştirildi. Ardından Dilge ve Fikret çiftinin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına şampanyaları ve şampanya kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Çiftimizin kafeteryadan VIP araçla alınarak tekneye yürüyeceği giriş yoluna kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Tekne körfezde bir saatlik tur yapacağı için gelin adayı Dilge hanıma kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip Dilge hanımı ve Fikret beyi bekliyordu. Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu gününün sabahından Fikret bey ile iletişime geçen organizasyon sorumlusu arkadaşımız Fikret beye hazır olduğumuzu bildirdi ve tam olarak nerede olduğumuzu belirtmek adına konum attı.

Sürpriz Dolu Kafe Çıkışlı Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Fikret bey ve Dilge hanımı Bostanlı iskelesinde, sıradan bir günmüş gibi kahve içmeyi bahane ederek bir gün öncesinden davet etmişti. Uzaktan takip çekim fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız habersiz olan Dilge hanımı kayda alıyorlardı. Ayrıca kafeteryayı dıştan çekim alanına sokan drone kameramızda olay yerindeydi. Genç çiftimiz kahvelerini içerken motor yat teknemiz yavaşça kıyıya yanaştı ve “Bu gördüğünüz tekne acaba kim için burda “gibi üstü kapalı cümlerler eşliğinde tur attıktan sonra “İşte bu tekne Dilge ve Fikret çifti için burada onları tekneye davet ediyoruz şeklinde anons yaptıktan sonra Fikret bey Dilge hanımı ayağa kalktı ve birbirlerine sarıldı. Tabiki de Dilge hanımın çığlıkları sevinciyle birleşti. Kafede oturan diğer insanların eşliğinde alkışlanan çift kafeteryanın önünde onlar için bekleyen, kırmızı güllerle süslenen cabriolet VIP transfer ile tekneye doğru hareket ettiler. Cabriolet VIP araç ile teknein önüne kadar gelen Dilge ve Fikret çifti kırmızı halıya adım atar atmaz ardından yer volkanları yanmaya başladı. Dilge hanım duygu dolu anlar yaşarken, Fikret bey yüzük kutusunu çıkardı diz çöküp o beklenen soruyu sordu, “BENİMLE EVLENİR MİSİN?”. Dilge hanımın cevabı gecikmedi, “EVET”. Ardından genç çiftimiz kameramanımızın ve fotoğrafçımızın, genç çiftimizin bu özel günü ölümsüzleştirmek adına yaptığı çekimler eşliğinde, körfezin mavi sularına açıldı. İzmir körfez turu yaparken bu özel kararı kutlamak adına şampanyalarını patlatan genç çiftimiz tüm coşkusunu doyasıya yaşadı. Dilara hanım kendisi için hazırlanan uçan balonları da gökyüzüyle buluşturdu. Denizin keyifli sularında bir saat vakit geçiren çiftimizin tüm keyifli kareleri fotoğraf , drone çekim kamera ve kameramanımız tarafından alındı ve kendilerine özel klip hazırlanması için arşivlendi. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.