Mutluluk Teknesi’nde Kemanlı Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede evlilik teklifi Organizasyonu
Mutluluk Teknesi Evlenme teklifi Organizasyonu Ruken Mehmet 7 300x200 - Mutluluk Teknesi’nde Kemanlı Evlilik Teklifi Organizasyonu
Kemancı Eşliğinde Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede evlilik teklifi organizasyonu için bizimle iletişime geçen Mehmet bey eş adayı Ruken hanım ile ilişkilerinde harika bir ritim tutturmuş. Mehmet bey, ilişkilerini evlilik yolunda devam ettirmeye ve Ruken hanıma oldukça romantik ve bir o kadar da sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu yapmaya karar vermiş. Mehmet bey araştırmaları sonucu evlilik teklifi organizasyonu alanında profesyonelliği ile bilinen İzmir Organizasyon ile çalışmak istediğine kanaat getirmiş ve bizlere internet aracılığıyla ulaşmıştı. Ruken hanımın Gaziantep’ten İzmir’e eğitime gelişini fırsat bilen ve kendisinin de Gaziantep’te yaşadığını vurgulayan Mehmet’in evlilik teklifi organizasyonu daha da cazip bir hal almıştı. Daha sonraki günlerde ofisimize gelen Mehmet beye kusursuz bir hizmet vermek adına, önce hayal ettiği evlilik teklifini sorduk ve Mehmet bey; Ruken hanımın da Gaziantep’te ikamet ettiğini, orada deniz olmayışını baz alarak, deniz kenarında bir atmosferde evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini söyledi. Biz de Mehmet beye, daha öncesinde kusursuz organizasyonlara imza attığımızı belirterek gerçekleştirmiş olduğumuz evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizden olan; kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu gibi tekliflerimizi fotoğraf ve video görselleriyle destekleyerek, kendisine bir sunum yaptık. Teknede evlilik teklifi organizasyonuna hayran kalan Mehmet bey, nihayet hayallerindeki gibi bir teklif yapabileceğinden emin oldu ve organizasyon günü, saati gibi bir çok detayları konuştuk. Mehmet beyin çok cazip ve eğlenceli fikirleri vardı Ruken hanım için. Onları da harmanlayarak sürpriz evlilik teklifimizi planladık. Bizlere geriye sadece organizasyon gününü beklemek kaldı.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları ve Tekne Süsleme

Organizasyon günü gelip çattığında, organizasyondan yaklaşık üç buçuk saat önce organizasyonun yapılacağı noktada yerlerini aldılar. İlk olarak, yol kenarından teknemize uzanacak bir kırmızı halı serdik. Kırmızı halının iki yanına, karşılıklı gelecek şekilde içi kandilli denizci fenerleri yerleştirildi. Ardından denizci fenerlerinin arasına, kırmızı halıya dik gelecek şekilde yer volkanları koyuldu. Daha sonra, tekne kamarasının önünde bulunan yemek masası günün anlam ve önemine uygun bir şekilde dekore edildi. Genç çiftimizin aynalı lame supleleri, yemek tabakları, çatal/bıçakları, mumları, atıştırmalıkları çerez tabağı, cips tabağı, peynir tabağı ve meyve tabağı yerleştirildi. Ardından konsepte uygun olarak kırmızı parlak boncuklar, kuru gül yaprakları ve Mehmet beyin Ruken hanım için birlikte çekilmiş oldukları fotoğraflar dört bir yana özenle dekore edildi. Teknenin dış cephesindeki demirlere kırmızı kalpli balonlar ve otrişlerle dekor yapıldı. Tekne, içi mumlu fenerlerle kırmızı  minik kasa fenerleri ile süslendi. Işıklı aşk temalı dekorlar yerleştirildi. Gelin adayımız Ruken hanım geldiğinde ona takdim edilmek üzere, kırmızı kalpli uçan balonlarımız helyum ile dolduruldu ve uçları fiyonklandı yerleştirildi. Mumlar yakıldı, kandiller yakıldı ve tüm ekip arkadaşlarımız ve Mehmet bey görev yerine yerleşti. Ancak bu organizasyonda akıllarda kalan harika bir tema daha vardı; Keman. Kemancı eşliğinde mutluluk teknesine giriş yapacak olan çiftimizi harikulade ezgiler bekliyordu.

Gaziantep’ten Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonunda fotoğraf çekimini ve romantik saatleri baz alarak günbatımı saatinde olacaktı. Ruken hanımı Bostanlı’ya Mutluluk Teknesine arkadaşları hiç renk vermeyerek sürpriz bir şekilde getireceklerdi. Ruken hanım Mehmet beyin İzmir’de olduğunu dahi bilmiyordu. Bizimle birlikte dakika sayan ve elinde harika bir çiçek buketiyle Ruken hanımı bekleyen Mehmet bey oldukça heyecanlıydı. Mehmet beyi son anda farkeden Ruken hanım oldukça şaşkındı. Mehmet bey tam da hizamızdan kırmızı halıya doğru yol alırken hızlıca Ruken hanımın elinden tuttu ve yürüyüş yoluna el ele girdiler. Hazırlanmış olan bu sürpriz akşamdan oldukça etkilenmiş görünen Ruken hanım, elindeki çiçeklerle Mehmet beye uzun uzun sarıldı ve teşekkür etti. Ardından kırmızı halıda diz çöken Mehmet bey kemancı eşliğinde, Ruken hanım için aldığı tek taş yüzüğü cebinden çıkardı ve içinden gelen cümlelerle sevgisini dile getirip, o önemli soruyu sordu ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” dedi. Bu büyük sürpriz ve akıllardan silinmeyecek soru ile şoka giren Ruken hanım büyük bir mutluluk ve sevinç içinde Mehmet beye “EVET”dedi ve bir ömür boyu el ele yürüyecekleri hayat yolu için ilk adımı atmış oldular. Ardından Ruken hanım; ekip arkadaşımızın ona takdim ettiği kırmızı kalpli uçan balonları büyük bir mutlulukla  kemancı arkadaşımızın çaldığı nağmelerle gökyüzüne bıraktı. Balonların süzülüşünü izledikten sonra tekneye geçen gen çiftimiz, tekne kaptanımız aracılığı ile İzmir körfezine açıldı. Romantik şarkılar eşliğinde, mum ışığı ile unutulmaz dakikalar yaşayan genç çiftimizin mutluluğuna diyecek yoktu. Bu mutlu haberlerini kutlamak adına şampanyalarını patlatan Mehmet bey, Ruken hanım ile şampanyalarını yudumladı İzmir manzarası eşliğinde. Bu şahit olduğumuz güzel geceyi, ömür boyu her gün yaşamaları dileğiyle, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.