Kıbrıs’ta Kurgulanan Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Kıbrıs’ta Kurgulanan Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kıbrıs’ta kurgulanan teknede evlilik teklifi organizasyonu…Aylar önceydi Sertan bey ile konuşmaya hatta yazışmaya başladığımız. Kız arkadaşı Hatice hanım ile ilişkilerinde harika bir ritim tutturan Sertan bey, ilişkilerini evlilik yolunda devam ettirmeye ve Hatice hanıma oldukça romantik ve bir o kadar da sürpriz bir evlilik teklifi yapmaya karar vermiş. Sertan bey araştırmaları sonucu evlilik teklifi organizasyonu alanında profesyonelliği ile bilinen İzmir Organizasyon ile çalışmak istediğine kanaat getirmiş ve bizlere internet aracılığıyla ulaşmıştı. Sertan bey görevi dolayısıyla yavru vatan Kıbrıs’ta bulunuyordu. İlkbaharın ilk aylarında nişan organizasyonu için İzmir’e gelecek olan Sertan bey’in aklında evlilik teklifi organizasyonu için birçok detay vardı. Hatice hanımın Manisa’dan İzmir’e nişan alışverişi için gelişini fırsat bilen Sertan bey evlilik teklifi organizasyonu daha da cazip bir hal almıştı. İlerleyen günlerde Türkiye’ye Kıbrıs’tan heyecanla ofisimize gelen Sertan beye kusursuz bir hizmet vermek adına, önce hayal ettiği evlilik teklifini sorduk ve deniz kenarında bir atmosferde evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini söyledi. Biz de Sertan beye, daha öncesinde kusursuz organizasyonlara imza attığımızı belirterek gerçekleştirmiş olduğumuz evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizden olan; kumsalda evlilik teklifi paketi, kordonda evlilik teklifi paketi, teknede evlilik teklifi paketi gibi tekliflerimizi fotoğraf ve video görselleriyle destekleyerek, kendisine bir sunum yaptık. Teknede evlilik teklifi organizasyonuna hayran kalan Sertan bey, nihayet hayallerindeki gibi bir teklif yapabileceğinden emin oldu ve organizasyon günü, saati gibi bir çok detayları konuştuk. Sertan beyin daha gelmeden Kıbrıs’ta kurgulanan teknede evlilik teklifi organizasyonu için çok cazip ve eğlenceli fikirleri vardı Hatice hanım için. Onları da harmanlayarak sürpriz evlilik teklifimizi planladık. Bizlere ve Sertan beye geriye sadece Kıbrıs’ta kurgulanan teknede evlilik teklifi organizasyonu gününü beklemek kaldı.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü gelip çattığında, organizasyondan yaklaşık üç buçuk saat önce organizasyonun yapılacağı noktada yani mutluluk teknesi’nde ekip arkadaşlarımız yerlerini aldılar. İlk olarak, yol kenarından Mutluluk Teknesi’ne uzanacak bir kırmızı halı serdik. Kırmızı halının iki yanına, karşılıklı gelecek şekilde içi kırmızı kandilli denizci fenerleri yerleştirildi. Ardından denizci fenerlerinin arasına, kırmızı halıya dik gelecek şekilde yer volkanları koyuldu. Daha sonra, tekne kamarasının önünde bulunan yemek masası günün anlam ve önemine uygun bir şekilde dekore edildi. Genç çiftimizin aynalı lame supleleri, yemek tabakları, çatal/bıçakları, mumları, seçtikleri yemek mönüsüne uygun meze tabakları. Sertan beyin bizlere gönderdiği fotoğrafları da Mutluluk Teknesi’ne uygun alanlara yerleştirdik.  Sertan beyin Hatice hanım ile birlikte çekilmiş oldukları fotoğraflar dört bir yana özenle dekore edildi. Ardından konsepte uygun olarak kırmızı parlak boncuklar, kurutulmuş gül yaprakları ve.Teknenin dış cephesindeki demirlere kırmızı kalpli balonlar ve otrişlerle dekor yapıldı. Tekne, içi mumlu fenerlerle kırmızı minik kasa fenerleri ile süslendi. Işıklı aşk temalı dekorlar yerleştirildi. Gelin adayımız Hatice hanım geldiğinde ilerleyen dakikalarda körfez turu yaptıklarında ona takdim edilmek üzere, kırmızı kalpli uçan balonlarımız helyum ile dolduruldu ve uçları fiyonklandı yerleştirildi. Mumlar yakıldı, kandiller yakıldı ve tüm ekip arkadaşlarımız görev yerine geçti. Mutluluk Teknesi’ne giriş yapacak olan çiftimizi Sertan beyin özenle seçtiği harikulade ezgiler bekliyordu.

Mutluluk Teknesi’nde Romantik Dakikalar

Teknede evlilik teklifi organizasyonunda fotoğraf çekimini ve romantik saatleri baz alarak günbatımı saatinde olacaktı. Sertan bey ve Hatice hanım, ele ele Bostanlı iskeleden Mutluluk teknesini hizalayarak geliyorlardı. Sertan bey Hatice hanıma bir balık restoranında yemek yiyeceklerini söylemişti. Çiftimiz tekneye doğru yaklaşmış kırmızı halıya doğru yol alıyorlardı.  Hazırlanmış olan bu sürpriz akşamdan oldukça etkilenmiş görünen Hatice hanım, Sertan beye uzun uzun sarıldı ve teşekkür etti. Ardından kırmızı halıda diz çöken Sertan bey Hatice hanım için aldığı tek taş yüzüğü cebinden çıkardı ve içinden gelen cümlelerle sevgisini dile getirip, o önemli soruyu sordu ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” dedi. Bu büyük sürpriz ve akıllardan silinmeyecek soru ile şoka giren Hatice hanım büyük bir mutluluk ve sevinç içinde Sertan beye “EVET” dedi ve bir ömür boyu el ele yürüyecekleri hayat yolu için ilk adımı atmış oldular. Ardından Mutluluk Teknesi’ne geçen çiftimiz kendileri için özel hazırlanmış yemek mönüsü eşliğinde harika dakikalar geçirmeye başlamışlardı bile. Hatice hanım; ekip arkadaşımızın ona takdim ettiği kırmızı kalpli uçan balonları büyük bir mutlulukla gökyüzüne bıraktı. Balonların süzülüşünü izledikten sonra tekneye geçen genç çiftimiz, tekne kaptanımız aracılığı ile İzmir körfezine açıldı. Romantik şarkılar eşliğinde, mum ışığı ile unutulmaz dakikalar yaşayan Hatice ve Sertan çiftinin mutluluğuna diyecek yoktu. Bu mutlu haberlerini kutlamak adına şampanyalarını patlatan Sertan bey, Hatice hanım ile şampanyalarını yudumladı İzmir manzarası eşliğinde. Bu şahit olduğumuz güzel akşamı, ömür boyu her gün yaşamaları dileğiyle, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.