Körfez Manzarası Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Surpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Körfez Manzarası Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Bursa’da yaşayan Kübra Hanım’a masal gibi bir evlenme teklifi organizasyonu eşliğinde “Evet “ kelimesini duymak için heyecanlanan Burhan bey, internetten organizasyon şirketimizi araştırıp bizimle çalışması gerektiğine karar vermiş. Burhan bey bizim ile iletişime geçtiğinde onu ofisimize davet ettik ve daha önceden yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarının fotoğraf ve videolarını kendisine izletip, nasıl bir organizasyon ile evlenme teklifi etmek istiyor çözmeye çalıştık. Kübra hanımın Bursa’da denize hasret olmasından ve denizi çok sevmesinden yola çıkarak, Kübra hanıma teknede evlenme teklifi organizasyonu yapmayı kararlaştırdık. Planımıza göre organizasyon saati gelmeden hemen önce çiftimiz Bornova’da buluşacaklar ve Büşra Hanım kendisine yapılacak bu sürpriz organizasyondan habersiz Burhan bey ile bir kafede kahve içeceklerdi. Sözleştiğimiz saatte VIP transfer hizmeti ile kafeteryanın önüne yanaşıp çiftimizi alıp tekneye kadar eşlik edecekti. Sürpriz bir şekilde planlanan teknede evlenme teklifi organizasyonu için tüm ekibimiz heyecanlıydı. Planlanan gün gelip çattığında Burhan bey ile iletişim içinde olan ekip arkadaşımız Burhan beyin sesinden heyecanlı ve mutlu olduğunu rahatlıkla anlayabiliyordu. Burhan bey ile evlenme teklifi günü VIP aracı bekleyecekleri yeri kararlaştırdık. Geriye sadece bu özel gün için heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı Burhan bey için.

 

 

Kırmızı Renklerle Bezenmiş Mutluluk Teknesi Hazırlıkları

Genç çiftimizin bu özel gününde onlar için kusursuz bir organizasyon hazırlamak adına, yaklaşık üç saat önce organizasyonun yapılacağı alanda yer alan ekip arkadaşlarımız tüm hızıyla ve pür dikkatiyle hazırlıklara başladı. Ekip arkadaşlarımızın bir kısmı tekneyi süslerken diğer kısmı da giriş ve dış kısmını hazırladı. Teknenin içi kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin yaz üzerine kırmızı aşk ve romantizm temalı tasarlanan brandalarımız kırmızı halıya eşlik edecek şekilde korkuluklara gerildi. Kırmızı halının iki kenarına içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına tekneye dik gelecek şekilde yer volkanları yerleştirildi. Burhan bey ve Kübra Hanım kırmızı halıda el ele yürürken patlatılmak üzere ayarlandı. Daha sonra Burhan beyin bizim şarkımız diye adlandırdığı şarkı, çiftimiz tekneye girerken çalınmak için hazırlandı.

VIP Araç Eşliğinde Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Kübra hanım büyük heyecan ve mutluluk içinde Burhan bey ile buluşmuş, bizlere göndermiş olduğu lokasyonda artık bizim kadrajımıza girmişti. VIP aracımız yanlarına yaklaşınca Kübra hanımın yüzü aydınlanmıştı ve ekip arkadaşımız kendilerini araca doğru yönlendirmişti. Bornova’dan başlayan keyifli yolculukları Bostanlı’da bulunan mutluluk teknesine doğru yanaşmış ve muhteşem dakikalarla dolu evlenme teklifi organizasyonumuz başlamıştı. Kübra hanım sevinçle Burhan beye sarıldığı anda yer volkanlarımız yanmaya başladı, fotoğrafçımız ve kameramanımız bu özel anı ölümsüzleştirirken genç çiftimiz kendi şarkıları eşliğinde kırmızı halıda tekneye doğru yürüdüler. Tekneye biner binmez Burhan bey en içten ve romantik sözlerle Kübra hanıma evlenme teklifini yaptı. Kübra hanımın “EVET” çığlıkları eşliğinde birbirlerine sarıldılar ve tekneye geçtiler. Heyecan dolu ve romantik dakikalarına teknede kendileri için hazırlamış olduğumuz kamarada devam eden çift, içeceklerini yudumladı. Gün batımında teknede romantik pozlarla aşklarını ve mutluluklarını doyasıya yaşayan çiftimizin her anı, teknede bulundukları bu süreçte de karelendi ve kendi şarkıları eşliğinde klip haline getirilmek üzere kayda alındı. Burhan bey istediği cevabı almış olmanın mutluluğu ve evlilik heyecanı ile şampanyayı patlattı. Şampanyalarını yudumlayan çiftimiz, o anlarını kayıt altına alan fotoğrafçımız ve kameramanımıza poz verdiler. Daha sonra pastalarını heyecanla kesen çiftimiz içi helyum dolu kırmızı kalp balonları uçurmanın keyfine vardılar. Kübra ve Büşra çiftine İzmir Organizasyon adına mutluluklar dileriz.