Kuşadası Tekne Kiralama

Kuşadası Tekne Kiralama Hizmeti
izmir teknede evlenme teklifi tekne kiralama 14 1 300x200 - Kuşadası Tekne Kiralama
Kuşadası Tekne Kiralama

Kuşadası ve çevresinde yat kiralama ve tekne organizasyon hizmetleri veriyoruz. Kuşadası’nda gerçekleştireceğiniz arkadaş aktiviteleriniz, farklı etkinlik ve programlarınız için tekne kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kuşadası Tekne Kiralama ve Tekne Organizasyon Hizmetleri

Kuşadası’nda arkadaşlarınızla veya ailenizle farklı bir gün geçirmek isterseniz, motoryat teknelerimiz ve lüks yelkenli teknelerimizle sizin için hizmet veriyoruz. Dilerseniz 2 kişi olarak dilerseniz de kalabalık gruplar halinde teknemizi kiralayabilir, farklı etkinlik ve aktivitelerinizi teknede gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası’nda ihtiyaçlarınıza göre saatlik, günlük ve haftalık tekne kiralama hizmetleri veriyoruz. Tekne kiralama hizmeti yanında tekne organizasyon hizmetleri de veriyoruz.

Kuşadası Tekne Organizasyon Hizmetleri

  • Kuşadası Teknede Havai Fişek Hizmeti: Kuşadası’nda teknede gerçekleştirmek istediğiniz doğum günü partisi, evlilik teklifi organizasyonu ve yıl dönümü kutlaması gibi etkinliklerde, anlaşmalı olduğumuz firmalarla birlikte havai fişek gösterisi hizmeti veriyoruz. Gökyüzünü renklendiriyor, organizasyonunuzu daha ihtişamlı hale getiriyoruz.
  • Kuşadası Teknede Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi ve Video Kurgu Hizmeti: Teknede planladığınız organizasyonlarınızın unutulmaz ve kalıcı olmasını istiyorsanız, önemli anlarınızın profesyonel bir fotoğraf makinesiyle fotoğraflanması yararınıza olacaktır. Dahası tüm bu anların video kaydına alınması ve bu videoların size özel olarak kurgulanması bizim tavsiyemiz. Kuşadası tekne müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz profesyonel organizasyon ve prodüksiyon firmalarıyla fotoğraf çekimi, video çekimi ve video kurgu hizmeti veriyoruz.
  • Kuşadası Teknede Uçan Balon Süsleme Hizmeti: Teknede evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yıl dönümü kutlaması gibi etkinliklerinizde teknemizi uçan balonlarla süslüyoruz. İsterseniz de arkadaşınızın veya sevdiğiniz kişinin evine ya da iş yerine uçan balon servisi hizmeti veriyoruz.
  • Kuşadası Özel Araçla Transfer Hizmeti: Teknemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, VIP lüks araçlarımızla organizasyonun gerçekleşeceği teknemize transferinizi sağlıyoruz. Organizasyon öncesi evinizden veya otelinizden alıyor, organizasyon sonunda tekrar transferinizi sağlıyoruz.

Kuşadası ve Çevresinde Tekne Kiralama Hizmeti

Aydın, Muğla ve İzmir’de ve çevresinde organizasyonlarınız için tekne kiralama hizmeti veriyoruz. İsterseniz kalabalık gruplar halinde de daha büyük ebattaki teknelerimizi sizin için tahsis ediyoruz. Teknelerimizde bulunan lüks ve konforlu kamaralar sayesinde haftalık olarak da teknemizi kiralayabilirsiniz. Lüks mutfak ve mutfak ekipmanlarımızla yemek organizasyonunuzu gerçekleştirebilir, balık bulucu ve radar gibi ekipmanlarımızın bulunduğu teknelerimizde balık turuna çıkabilir, hafta sonu yüzme turu aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası ve çevresinde tekne kiralama ve tekne organizasyon hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir, arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli bir gün geçirmek için çeşitli organizasyon ve etkinlikler planlayabilirsiniz. Kuşadası tekne kiralama ve Kuşadası tekne kiralama fiyatları için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.