Mutluluk Teknesi’nde Doğum Günü Organizasyonu

Mutluluk Teknesi doğum günü organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde Doğum Günü Organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu; yeni yaş almak her insan için özel günlerin başında ve en çok da sevdiklerinin hatırlanmasıyla duygu buluyor. Taze bir seneye girerken yaşınız kaç olursa olsun sizin yaşınızı, arkadaşınızın yeni yaşını veya sevdiklerinizin doğum günü organizasyonunu bir teknede kutlamak tabi ki de cazip bir fikir olarak aklınıza düşecektir. Mutluluk Teknesi’nde harika bir deneyim yaşayabileceğiniz bu tür butik organizasyonlarda nefis ve kusursuz zaman geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Doğum günü organizasyonu hele bir de sürpriz olursa. Sevil hanım hazırladığımız bu Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu ile ilgili haftalar önce İzmir Organizasyon ekibimize ulaşmış ve bizlerden detaylı bilgi almak istemişti.

Eşi Mutlu bey için harika bir doğum günü organizasyonu ve detaylarını anlatmış lokasyon olarak bizlerden görüş talep etmişti. Bizlerde telefonda iletişim kurduğumuz Sevil hanıma daha önceden farklı görseller hazırlayarak farklı doğum günü organizasyonu paketlerine yönlendirdik. Kumsalda doğum günü organizasyonu, otelde doğum günü organizasyonu, restoranda doğum günü organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu gibi alternatifleri sunduk. Sevil hanım eşi Mutlu bey’in denizi ve tekneleri çok sevdiğini Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu ile ilgili paketimizi nasıl detaylandırabiliriz diye konuşmamızı bu yönde sürdürdük. Sevil hanım oğlu Çağatay beyin ve annesi Emel hanımın da organizasyona katılacağını söyleyip tamamen sürpriz içerikli bir doğum günü organizasyonu olmasını arzu ettiğini dile getirdi. Biz de Mutlu bey için seferber olup, Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu ile ilgili çalışmalarımıza başladık. Yaklaşık bir hafta sonraya planladığımız bu ilkbahar günlerinde yapılacak Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu için geri sayım başlamıştı ekibimiz için.

Mutluluk Teknesi’nde “Mutlu” Doğum Günü Hazırlıkları

Organizasyon saatinden, yaklaşık dört saat önce, Bostanlı’ya Mutluluk Teknesinin bağlı olduğu lokasyona altı kişilik ekibimizle birlikte çalışmalara başlamak adına varış yaptık. Organizasyon günümüz gelip çattığında Sevil hanım oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Mutluluk Teknesi’nin içindeki ve dışındaki masaya, beyaz dantellerle ince kavisli hasır runnarlarla ve beyaza bezenmiş sırça kavanozlarla süslendi. Yatın gövdesine pencerenin ön kısmına körfez manzarasına karşı olan bölümü kaplayacak şekilde, sarı güneş ışığı veren led mumlarla çevrelendi. Yat içi ve dışı dore, beyaz kırmızı karışık uçan balonla renk aldı. Mutluluk Teknesi’nin içerisindeki ve dışarısındaki masaya cam kare ve yuvarlak karışık ayna suplalarla atıştırmalıklar dizildi. Dışarıdaki masanın üzerine beyaz yaldızlı seramik kuyu dekor ve şamdanlar koyuldu. Büyük sırça fanuslar özel kumlarla tasarlanıp aralarına deniz yıldızları, deniz kabukları ve yüzen mumlarla süslendi. Mutluluk Teknesi’nde doğum günü organizasyonu akşam keyifle yudumlayacakları içkilerinin yanına atıştırmak için çerez tabakları, cips tabakları, zengin ve görsellikle bezeli meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için keten süslemeler serpiştirildi. Bardaklar ve kadehler özenle koyuldu. Ardından Mutlu bey ve ailesinin tekneye giriş yapacağı yol hazırlandı. Akşamın siyahi görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, Sevil hanım ve Mutlu bey ile ailesinin kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Bu güzel aile için özel olarak şişirilen parlak kırmızı kalp, dore ve beyaz uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. En son Mutlu beyin kutlama esnasında ailesiyle yudumlayacağı soğutulmuş şarabının üzerine yapıştırılan stickera küçük doğum günü kutlama mesajı yazıldı ve masada yerini aldı.Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. En son canlı müzik eşliğinde yata giriş yapmak isteyen Sevil hanım en romantik tınıyı veren kemanı tercih etmişti. Kemancımız da yerini aldı. Sevil hanıma da hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi ve böylece bu güzel aileyi beklemek kaldı bizlere.

Keman Eşliğinde Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Konuştuğumuz saatte Sevil hanım ve ailesi teknein olduğu lokasyona yani Bostanlı’ya geldi. Mutlu bey ile el ele yürüyen Sevil hanım teknenin yolundan yürürken birden içeriye doğru adım attılar. Mutlu bey kırmızı halının ve yapılan organizasyonun büyüsünü görünce oldukça şaşırdı. Tam o sırada doğum günü şarkısına başlayan kemancı arkadaşımızı görüp aynı anda da yer volkanları patlayınca Mutlu beyin tebessümü yerini kahkahalara bıraktı. Sevil hanım için tasarlanan tacımız diğer aile fertlerine yaka çiçeği olarak takdim edildi. Denizin büyüsüne, ilkbaharın esintisine ve romantik anlara şahit olan Mutluluk Teknesi’nde bir ailenin gülücükleri yer aldı. Kemanın eşsiz sesi doğum günü organizasyonumuza ayrı bir romantizm kattı tekninin girişinde. Bu güzel çiftimizi anneleri Emel hanım ve oğulları Çağatay bey takip etti. Ailesiyle tekneye giren Sevil hanım ve Mutlu bey tüm gece boyunca ailesi ile keman eşliğinde şarkılar söyleyip doyasıya eğlendiler. Hep birlikte ön güvertede balon uçurup şampanya patlattılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde keman eşliğinde şarkılara eşlik edip arka güvertede keyifli vakit geçirdiler. Doğum günlerinin olmazsa olmazı havai pastamız Sevil hanımın ön görüsüyle Mutlu beyin baş harfiyle masada yerini aldı. Tüm aile pastanın üzerindeki mumu keyifle üflediler ve doğum günü tebriklerini ayrı ayrı sundular Mutlu beye. Biz de İzmir Organizasyon ekibi olarak Mutlu beye ailesi ve sevdikleri ile mutlu yaşlar diliyoruz.