Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

sinemcelil mutluluk teknesi eto izmir tekne kiralama 3 - Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Birlikteliklerini sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu ile taçlandırmak isteyen Celil bey, hemşire olan kız arkadaşı Sinem hanımdan “Evet” cevabı alıp artık parmağına tek taş yüzüğü takmanın zamanının geldiğini fark etmiş. Bu evlenme teklifi organizasyonunun, yıllarca anımsayacakları ve akıllarında özel bir gün olarak kalmasını istemiş ve arkadaşlarıyla birlikte firmamız İzmir Organizasyona başvurmuştu. Celil bey ofisimize geldiğinde oldukça heyecanlı ve kararsızdı. Evlenme teklifi organizasyonlarında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız önce Celil beyin ne istediğini, Sinem hanımın ise neleri sevdiğini konuştuk. Celil bey Sinem hanımın denize olan düşkünlüğünü ve İzmir’i çok sevdiğini belirtmişti. Alanında uzman ekip arkadaşımız kendisine, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu, kuş bakışı da olsa denizi ve körfezi kapsayan helikopterde evlenme teklifi organizasyonu gibi denize uzanan cazip evlilik teklifi organizasyon paketlerimizin sunumunu video ve fotoğraflarla yaptı. Ardından deniz aşığı Celil bey ve Sinem hanım için kendilerine uygun olan romantik bir teknede evlenme teklifi organizasyonu seçeneğine karar verdik. Daha sonra Celil bey ile evlenme teklifi organizasyonu günü ve teklifin yapılacağı yeri kararlaştırdık. Geriye sadece bu özel gün için heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı Celil bey için.

Teknede Muhteşem Evlilik Teklifinin Hazırlıkları

Deniz aşığı çiftimiz için çok sevdikleri Bostanlı semtinde başlayıp, körfez turuyla devam edip, başlangıç noktasında sonlanacak bir evlenme teklifi organizasyonu planlamıştık. Çiftimizin yıllarca hatırlayacağı muhteşem bir anı olacak olan evlenme teklifi organizasyonunu profesyonel kameraman ve fotoğrafçı eşliğinde gerçekleştirip, ölümsüzleştirilen karelerinin mükemmelliği için gün batımını tercih etmiştik. Kusursuz bir organizasyon için, ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç buçuk saat önce Bostanlı iskelesinde bulunan teknemizde yerlerini aldı ve hazırlıklarına başladı. Öncelikle denizle özleşen ve çiftimizin beraber geçirecekleri bir ömrü simgeleyecek olan içi kandilli deniz fenerlerimizi karşılıklı koyarak tekneye giden bir aşk yolu oluşturduk. Ardından deniz fenerlerinin arasına, Celil” beyin seçmiş olduğu müzik eşliğinde tekneye doğru ilerlerken yanacak yer volkanlarını yerleşirdik. Tekneye giden yolda oluşturmuş olduğumuz bu atmosferi, deniz fenerlerinin ortasına kırmızı halı sererek günün anlam ve önemine uygun bir hale getirdik. Daha sonra teknemizin etrafını kırmızı kalpli içi helyum dolu balonlarla süsledik. Teknemizin dış masası, içi kırmızı taşlı fanuslar ve etrafı kırmızı otriş tüylerle süslendi. Teknenin dışındaki belirli noktalara içi mumlu fenerler yerleştirildi. Ardından çiftimizin beraber zaman geçireceği yemek masası hazırlıklarına başlandı. Çiftimizin fotoğrafları özel tasarım resim çerçevesine masanın üzerinde duran sırça uzun fanuslara yerleştirildi. . Çiftimizin yemek masasına supleleri, çatal ve bıçakları, katlı meyve tabağı, peynir tabağı, çerez ve cips tabakları yerleştirildi. Celil beyin Sinem hanıma sürpriz evlilik teklifi için kararlaştırılan saat yaklaşırken tüm hazırlıklar bitmişti ve organizasyonda görev alan bütün arkadaşlarımız onları beklemek üzere yerlerini almıştı. Celil bey ile planladığımız evlilik teklifinin kusursuz olması gerektiği kadar sürpriz olması da çok önemliydi. Dolayısıyla Sinem hanımın, ona yapılacak evlilik teklifinden hiçbir şekilde haberdar olmaması gerekiyordu. Bunun için Celil bey, Sinem hanıma Bostanlı bir arkadaşının oğlunun ilk yaş günü partisine gideceklerini söylemişti. Özenle hazırlıklarımızı yaptığımız tekneye doğru yola çıktılar. Organizasyonun başından beri Celil bey ile konum ve saat konusunda sürekli iletişim halinde bulunan ekip arkadaşımız hazırlıklarının tam olduğunu bildirdi ve büyülü dakikalar başladı.

Körfezin Ortasında Rüya Gibi Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sinem hanım ve Celil beyin tekneye yaklaştığını gören ekip arkadaşlarımız, Celil beyin işte bu bizim şarkımız dediği müziği açmış ve Sinem hanım heyecandan ne yapacağını bilmez halde ortada kala kalmıştı. Ardından kendisini kırmızı halının deniz fenerlerinin ve yer volkanlarının ihtişamlı görüntüsüne kaptıran Sinem hanım ekip arkadaşımız karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Sinem hanım sevinçle Celil beye sarıldığı anda yer volkanlarımız yanmaya başladı, fotoğrafçımız ve kameramanımız bu özel anı ölümsüzleştirirken genç çiftimiz kırmızı halıda tekneye doğru yürüdüler. Tekneye binmeden hemen önce Celil bey en içten ve romantik sözlerle Sinem hanıma evlenme teklifini yaptı. Sinem hanımın “EVET” çığlıkları eşliğinde birbirlerine sarıldılar ve tekneye geçtiler. Heyecan dolu ve romantik dakikalarına teknede kendileri için hazırlamış olduğumuz ön güvertede devam eden çift, içeceklerini yudumlarken tekneleri denize açıldı. Gün batımında teknede romantik pozlarla aşklarını ve mutluluklarını doyasıya yaşayan çiftimizin her anı, teknede bulundukları bu süreçte de karelendi ve kendi şarkıları eşliğinde klip haline getirilmek üzere kayda alındı. Genç çiftimize bir ömür boyu muhteşem bir hayat diliyoruz.