Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

mutluluk teknesinde evlenme teklifi organizasyonu 2 izmir tekne kiralama 7 - Mutluluk Teknesi'nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu oldukça şık ve gözlerden uzak baş başa romantik bir körfez gezintisini kapsayan harikulade tasarlanmış süsleriyle ve zengin görüntüsüyle evlenme teklifi organizasyonlarımızdan birisidir. Körfezin griliğini ve Mutluluk Teknesi’nin ambiansı bu mutlu gününüzde sizlere seferber olur. Denizli’de yaşayan Hüseyin bey İzmir’de kız arkadaşı Begüm hanım için unutulmaz bir evlenme teklifi organize etmek için  bizlere ulaştı. İzmir Organizasyon şirketi adına fikir fırtınasını içinde olan ekip arkadaşlarımızla telefonda görüştü. Beraberliklerini sürpriz bir evlilik teklifi ile heyecan katmak isteyen Hüseyin beyi YouTube Kanalımıza yönlendirdik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Daha önceden yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonları arasında; helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi, limuzinde evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu vb.gibi birçok evlenme teklifi organizasyonu seçeneği sunduk. Hüseyin bey, yapacağı evlenme teklifinin romantik olmasını istediği kadar sıra dışı ve unutulmaz olmasını istediğini dile getirdi. Denizli’de denizin olmadığından bahsedip, Begüm hanımın tekneleri çok sevdiğini dile getirdi. Sunumlarımızı bu ifade doğrultusunda güçlendirdik ve Hüseyin beye deniz tutkusu yüzünden Begüm hanıma teknede evlenme teklifi yapmak istediğine kanaat getirdi. Evlenme teklifi organizasyonun detaylarını hazırlamaya başladık. Gün batımı saatlerinde başlayacak olan sürpriz evlenme teklifi organizasyonu şekillendirirken, Begüm hanımın her şeyden bir haber olması gerekliydi. İzmir organizasyon ekibi olarak kurgumuzu Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu üzerinde döndürdük. Hüseyin bey için geriye sadece heyecanla teklifin gerçekleşeceği günü beklemek, Begüm hanımı Bostanlı’ya getirmek için bir bahane bulmak kalmıştı. Ve biz, tüm detaylar için çalışmaya başladık.

 

Teknede Sürpriz Evlenme Teklifi Hazırlıkları

 Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu için günümüz gelip çattığında Hüseyin bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Mutluluk Teknesi’nin belirli yerleri kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için ayna suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa ve sırça fanuslara otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları yerlere  ve masamıza serpildi. Aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün batımının görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına yol kenarından tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Begüm hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Genç çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Hüseyin bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.

Mutluluk Teknesi’nde Romantik Saatler

Denizli’den gelen çiftimiz ve de özellikle Begüm hanımın Bostanlı’yı çok bilmemesi sürpriz evlenme teklifi organizasyonunda bizlereavantaj sağlayacaktı. Hüseyin bey yeni açılan bir kafeteryadan Begüm hanıma bahsetmiş ve bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ ya getirmişti. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, Mutluluk Teknesi’ne bayılmıştı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Begüm hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Hüseyin beyin kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Hüseyin beyin bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkı çalıyordu ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Hüseyin bey Begüm hanım’ın eğildi ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Begüm hanımın heyecandan “EVET” diye haykırdı. Ardından birbirlerine sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti. Hava oldukça güneşli ve güzeldi. İçeceklerini günbatımında yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Begüm hanım ve Hüseyin bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumladılar. Begüm hanım için her şey rüya gibiydi. Genç çiftimiz çok güzel anlar biriktirdiler. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Begüm ve Hüseyin çiftimize Mutluluk Teknesi ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.