Saatlik Tekne Kiralama

kafe cikisli yatta evlilik teklifi organizasyonu izmir tekne kiralama 6 - Saatlik Tekne Kiralama

Sürpriz doğum günü organizasyonu, sürpriz evlenme teklifi organizasyonu, yemek organizasyonu ve kahvaltı organizasyonu gibi etkinlikleriniz için, İzmir’de saatlik tekne kiralama hizmeti veriyoruz. İzmir Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemizi hafta içi ve hafta sonu günlerde istediğiniz saatte kiralayabilir, etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Saatlik Tekne Kiralama ve Etkinlik Önerileri

İzmir’de yakın arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiğiniz kişiyle, eşinizle veya iş arkadaşlarınızla keyifli ve farklı bir gün geçirmek için, tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güneşli ve havanın açık olduğu bir günde veya sizin için özel bir günde tekneyle yapabileceğiniz bir sürü aktivite ve etkinlik planımız var:

  • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu: Eşinizin, sevdiğiniz kişinin, ailenizin ve ya arkadaşınızın doğum gününü, Mutluluk teknemizde kutlayabilirsiniz. 15 kişiye kadar kalabalık bir grup halinde teknemizi kiralayabileceğiniz gibi, baş başa romantik bir yemek organizasyonu için de teknemizi kiralayabilirsiniz. Organizasyon planınıza göre, istediğiniz saat kadar teknemiz sizin hizmetinizde olacaktır.
  • Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu: Sevdiğiniz kişiye sürpriz bir evlenme teklifi etmenin en etkili ve güzel yollarından biri tekneyle açılmak. Teknenin içini uçan balonlarla ve mumlarla süsleyerek, romantik bir ortam yaratabilirsiniz.
  • Kahvaltı Organizasyonu: Arkadaşlarınızla ve ya ailenizle, güzel ve güneşli bir günü, teknemizde değerlendirmeye ne dersiniz? Üstelik İzmir Körfezi’nde tur atarak, iştahla yiyeceklerinizi yerken? Kahvaltı organizasyonu için, dinlendirici ve keyifli bir fikir olacak tekneyle açılmak. İstediğiniz günde, istediğiniz saat kadar teknemizi kiralayabilir, kahvaltı organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Arkadaş Toplantıları: Uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla farklı bir temada farklı bir mekanda buluşmaya ne dersiniz? İzmir Körfezi’nde, Ege Denizi’nin masmavi sularında beş çayı sohbeti yapabilir, fotoğraf çekinebilir, gün batımını izleyebilir, alkolünüzü yiyeceğinizi alıp gelebilirsiniz

İzmir Tekne Kiralama Hizmeti – Mutluluk Teknesi

15 metre uzunluğunda olan ve 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesi olan motoryat teknemiz, İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda sizi bekliyor. Teknemizde 3 adet lüks ve konforlu bir şekilde döşenmiş kamara, 2 adet güneşlenme terası, lüks bir mutfak ve mutfak ekipmanları, 2 ayrı yemek bölümü ve yemek masası, duş ve tuvalet bulunuyor. Ayrıca teknemizde balık turlarınız için de balık bulucu ve radar mevcut. Balıkçı Barınağı Bostanlı Vapur İskelesi’ne 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Araç için otopark sıkıntısı yaşamayacağınız bir yerde.

Farklı etkinlik ve organizasyonlarınız için bir tekne ihtiyacınız varsa, saatlik olarak tekne kiralamak istiyorsanız, İzmir Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemize bekleriz. İzmir tekne kiralama, İzmir saatlik tekne kiralama, İzmir tekne kiralama fiyatları ve detayları için bizi arayabilirsiniz.