Tasarım Gelin Taçları Ve Çiçek Bileklikler

tasarim gelin taclari ve cicek bileklikler izmir tekne kiralama 9 - Tasarım Gelin Taçları Ve Çiçek Bileklikler

Tasarım Çiçekli Gelin Taçları Ve Bileklikler

Teknede bir başka seramonimiz ise gelin tacı ve tacın bilekliği… En eski dönemlerden bu yana gelin adaylarının başlarında taçlara rastlamak mümkündür. Oldukça kullanışlı olan ve her zaman gelinleri kendilerine daha özel hissettirmekte olan gelin taçları son dönemlerde çiçekli olarak karşımıza çıkıyor.
Modern çağa uygun olarak tasarlanan ve aynı zamanda her zaman eskiye yönelik izlenimleri de üzerinde taşıyan gelin taçlarında ise çiçek desenleri ve tasarımları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Mutluluk teknesinde hayat yolunda yürüyeceğiniz kız arkadaşınıza teklifinizi gerçekleştirmeden önce onu havaya sokuyor ve tacını kapı girişinde veriyoruz. Çiçekli gelin taçları, pek çok gelin tarafından daha fazla tercih ediliyor. Sade kıyafetlerinin üzerinde bile ihtişamlı duruşları kız arkadaşınızı mest etmeye yetiyor. Kişiye özel tasarımlara yer verdiğimiz taçlar günlük kıyafetlerde de göz doldurmaya yetiyor. Çiçekli gelin taçları sayesinde gelinler adayları tam istedikleri gibi bir gelin saçına sahip olabiliyorlar Mutluluk Teknesi’nde körfez gezintisinde. Çiçekli gelin taçları hem kullanım rahatlığı sayesinde, hem de görünümleri ve pozitif estetikleri sayesinde çağa oldukça rahat uygulanabilen bir detaydır. Ayrıca eski dönemlerde hem de günümüzde bir hayli tercih edilen taç modelleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Mutluluk Teknesi’nde Taçlardan Gelin Havası

Sipariş üzerine hazırlanan çiçekten taçlarımız tercihe göre; mevsimin taze veya ithal çiçeklerinden, doğadan toplanan garnitürlerden oluşur. Gelin edasına yakışır bu sürpriz organizasyonlarımızın göz bebeğidir. Dolayısıyla bir ömür boyu bu anlamlı günlerin simgesi olan gelin taçları mutlaka evimizin bir köşesinde tahta oturur. Oldukça dayanıklı kuru çiçeklerden veya özel yöntemlerle şoklanarak ömürleri uzatılan çiçeklerden tasarlanabilir. Taçlarımızı organizasyonlarımızı hazırlarken ve üzerinde çalışarak detaylandırabiliyoruz.
Gelin bilekliklerine değinecek olursak; gelin adayınıza yaptığınız evlilik teklifinin akabinde fotoğraf ve video kayıtlarını özellikle desteklemek amacıyla, tek taş yüzüğün yer bulduğu elinin altında ışığı ve rengiyle ayrı bir hava katan bir unsurdur. Mutluluk Teknesi’nin fotoğraf ve video görüntülerini alan ekip arkadaşlarımızın vazgeçilmezi olan “Yüzüğü Görelim” tamlamasında oldukça şık detaylar yer almaktadır.

Gelin taçları ve gelin çiçek bileklikleri genelde takım olarak hazırlanır. Renkleri ve dokusu sipariş üzerine hazırlanır ve tamamen kişiye özel tasarımdan geçer. Kuru ve şoklanmış dayanıklı ürünlerimiz el emeğidir. Sipariş verildiği tarihten itibaren hazırlanmaya başlanır ürün üzerinde isteğe bağlı olarak değişiklikler yapılabilmektedir.

 

Gelin Tacı ve Çeşitleri

Aşkın tarihi boyunca taç çiçeklerin sevgililerin en değerli iletişim aracı olmuştur. Çiçeklerin anlamı ve verdiği mesajlar farklı olabiliyor. Her çiçek kendi içinde farklı anlamlar taşıyor ve aşkınızı ifade etmek için farklı mesajlar veriyor. Hayat arkadaşınıza çiçek alırken yanlış mesaj vermek istemiyorsanız yazımızı okuyun. Hangi çiçek ne anlama geliyor…
Papatya taç: Papatya’nın anlamı temiz bir kalptir. Saf bir sevgiyle seviyorum demenin en güzel yolu sevgilinize papatya taç hediye etmektir. Arkalarından “hani o saçlarına taç yaptığım çiçekler” diye ölümsüz bir şarkının yazıldığı çiçekler. Kurutulmuş papatya taçları nereye gider ya da şöyle soralım yaşanan günler nereye gider, nerede birikir. Sonra Mungan’ın söylediği gibi “O eski ağrının geri tepmesi” beklenir. Yoksa “Gerçekten bitmişssinizdir.” Ya da yeni bir aşka yeni bir başlangıçtasınızdır.

Gül Taç: Aşkın yalın hali kırmızı güller! Kırmızı gül ihtirası dolu bir aşk ifade eder. Aşk dolu bağlılığın geleneksel mesajı kırmızı güldür.Bir tacın üzerinde irili ufaklı on adet gül bulunur. Güllerin etrafı tüllüdür ve tele montelidir, düşme yapmaz.

Menekşe Taç: Mavi menekşe, bordo menekşe, pembe menekşe…Menekşe sonsuz sadakatin simgesidir. Anlamı “unutulmaz” demektir. Sevgilinize “Seni asla unutmayacağım” demek için güzel bir yol açar.
Ayrıca kız arkadaşınızın özellikle sevdiği çiçek ne ise kişiye özel yapılan tüm taçlar için bilgi alabilirsiniz. Özellikle baş harflerinin üzerine ayna ile tutturulduğu tüllerin sevdiğinize kattığı anlamı da oldukça fazladır.