Teknede Arkadaş Toplantıları

Teknede Arkadaş Toplantıları

Uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla toplanma vaktiniz geldiyse, yakın arkadaşlarınızla önemli bir gelişmeyi kutlamanız gerekiyorsa ve farklı konseptler arayışındaysanız, Mutluluk teknesinde güzel bir gün geçirebilirsiniz. 15 kişilik arkadaş grubunuzla, teknemizde yüzme turları gerçekleştirebilir, balık turuna çıkabilirsiniz. Ya da isterseniz akşamüzeri gün batımını izlemek için, yiyecek ve içeceklerinize birlikte teknemize gelebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İzmir’de teknede arkadaş toplantıları düzenleyebilir, tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teknede Arkadaş Toplantıları

Arkadaşlarla içilen beş çayları, kahve sohbetleri paha biçilemez. Genellikle evimizde veya her zaman gittiğimiz bir kafede yaptığımız bu toplantıları, bu kez teknede yapmaya ne dersiniz? Üstelik hep birlikte, güneşli ve açık bir havada, İzmir Körfezi’nde gezintiye çıkarak. Belki güzel bir kahvaltı organizasyonu ya da hafta sonu yüzme turuyla. İzmir dışından gelen arkadaşlarınıza da şehri tanıtmanın ve birlikte keyifli bir gün geçirmenin en güzel yolu da teknede arkadaş toplantıları. Böylece tekneyle hem Ege Denizi’nin mavi sularında İzmir’in mükemmel manzarasına tanık olabilir, hem de İzmir’i yakından ve uzaktan tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Hafta sonu ya da hafta içi istediğiniz saatlerde, günlük ve haftalık olarak tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Teknede Arkadaş Toplantıları ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmalarla ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, uygun fiyatlarla sizlere sağlıyoruz. Tekne arkadaş toplantıları ve diğer tekne organizasyonlarınız için, yalnızca tekne kiralama hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi, tekne kiralama ile birlikte teknede verdiğimiz hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

  • Fotoğraf Çekimi Hizmeti
  • Video Çekimi ve Video Kurgu Hizmeti
  • Uçan Balon Süsleme Hizmeti
  • Özel Araçla Transfer Hizmeti
  • Havai Fişek Hizmeti
  • Ses Sistemi Temini Hizmeti
  • Müzisyen Temini Hizmeti

 

Tekne Arkadaş Toplantıları Konseptleri

Uzun zamandır görüşemediğiniz ya da farklı bir konseptle toplanmak istediğiniz yakın arkadaşlarınızla teknede çeşitli eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Örneğin, güneşli ve güzel bir havada bir yüzme turu organize edebilirsiniz. İzmir Körfezi’nde açılıp yüzebilir, Ege Denizi’nin sularının tadını çıkarabilirsiniz. Ya da mevsiminde balık turuna çıkabilirsiniz. Kahvaltı organizasyonu ya da akşam yemeği gibi seçeneklerle de, teknede güzel ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Gün batımını izleyebilir, fotoğraf ve video çekimleriniz için teknede bir organizasyon yapabilirsiniz. Örneğin; kız kıza yapacağınız bir tekne organizasyonunuzu, kahve sohbetlerine dönüştürebilir, anlaşmalı olduğumuz firmalardan temin ettiğimiz, işinin ehli falcılarla keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Kız kıza yatta arkadaş toplantıları yapabileceğiniz gibi, sadece erkekler ya da karışık grup halinde de Mutluluk teknesinde güzel bir arkadaş günü geçirebilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama

Tekne arkadaş toplantıları ve diğer tüm tekne organizasyonlarınız için, İzmir’de tekne kiralama hizmetleri veriyoruz. Mutluluk teknesinde güze ve keyifli bir gün ya birkaç gün geçirebilir, sizin için sağladığımız ekstra hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. İzmir tekne kiralama fiyatları, saatlik tekne kiralama fiyatları, günlük tekne kiralama fiyatları ve haftalık tekne kiralama fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.