Teknede Balık Turu

Mutluluk Teknesi Kiralama

Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da iş arkadaşlarınızla birlikte, teknemizde balık turuna davetlisiniz. İsterseniz hafta sonu dilerseniz de hafta içi günlerde, av mevsimlerinde, teknemizi kiralayabilir, teknede balık turu organize edebilirsiniz.

Teknede Balık Turu Organizasyonu

Deniz tutkunları ve balık tutmayı sevenler için, İzmir Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemiz, Ege Denizi’nde sizleri balık turuna çıkarıyor. Balık avı için gerekli ekipmanlarınız, yiyecek ve içeceklerinizle, teknemizin tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz.

İzmir’de bulunan teknemizi, arkadaşlarınızla veya ailenizle çıkacağınız balık turu organizasyonlarınız için, saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz.

İzmir Balık Turu Organizasyonları ve Mutluluk Teknesi

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan ‘Mutluluk’ isimli teknemiz 15 metre uzunluğunda lüks bir motoryat teknesi. Teknemiz 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesiyle, balık turu organizasyonlarınız için arkadaş gruplarınızı ağırlamaya olanak sağlıyor. Balık avı molalarında dinlenebilmek üzere 3 adet lüks ve konforlu kamaralarımız mevcut. Lüks bir mutfak ve mutfak ekipmanlarıyla, isterseniz tuttuğunuz balıkları pişirebilirsiniz. Mutluluk teknesinde, bir tanesi içeride, diğer dışarıda olmak üzere 2 adet yemek masası bulunuyor. Ayrıca biri alt katta diğeri üst katta olmak üzere de 2 adet güneşlenme terasımız var. Eğlence ve müzik için, tekne ses sistemi ve led televizyon imkanı ve balık turu organizasyonunuz için de balık bulucu ve radar sistemleri mevcut. İzmir Bostanlı İskelesine 2 dk mesafede bulunan teknemize ulaşımınız da oldukça kolay ve rahat. Ayrıca, profesyonel ve eğitimli kaptanımız ve mürettebatı, size en kaliteli ve en iyi hizmeti veriyorlar.

Mutluluk Teknesi ve Diğer Tekne Organizasyonlarımız

Tekneyle balık turu organizasyonu dışında, Mutluluk teknesi ile yapabileceğiniz çeşitli aktiviteler ve organizasyonlar var.

 • Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu
 • Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu
 • Teknede Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu
 • Teknede Yıl Dönümü Kutlama Organizasyonu
 • Teknede Kahvaltı Organizasyonu
 • Teknede Arkadaş Toplantıları
 • Teknede Yüzme Turu Organizasyonu

İzmir Tekne Kiralama ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz firmalarla ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli hizmetleri, kaliteli ve uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

 • Fotoğraf Çekimi Hizmeti
 • Video Çekimi ve Video Kurgu Hizmeti
 • Ses Sistemi ve Müzisyen Temini
 • Özel Araçla Transfer Hizmeti

İzmir Tekne Kiralama

İzmir’de bulunan motoryat teknemizi, saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayabilir, balık turu organizasyonu ve istediğiniz organizasyon konseptleri için kullanabilirsiniz. İzmir tekne kiralama, İzmir tekne kiralama fiyatları, teknede balık turu organizasyonu ve merak ettiğiniz tüm detaylar için bizimle iletişme geçin.