Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Evlenmeden önceki son gün, hem kadınlar hem de erkekler için güzel bir eğlenceyi ifade ediyor. Kimi evde, kimisi de eğlence mekanlarını tercih ediyor bu özel gün için. Peki siz yeni bir hayata başlamadan önceki son gününüzü, en yakın arkadaşlarınızla eğlenerek, farklı bir mekanda geçirmeye ne dersiniz ? Cevabınız ‘evet’se, bekarlığa veda partisi organize etmek isteyen herkesi, İzmir Bostanlı’da bulunan ‘Mutluluk’ isimli teknemize bekleriz. Gelin ki, teknede bekarlığa veda partisi organizasyonunuz için konuşalım.

Teknede Bekarlığa Veda Günü Organizasyonu

Bekarlığa veda gününüzü teknede kutlamak, İzmir Körfezi’ni seyre dalmak isterseniz, Bostanlı’da bulunan teknemizi kiralayabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte, saatlik, günlük ve hatta haftalık olarak tekne kiralama hizmeti evriyoruz.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi Organizasyon Hizmetleri

Teknemizde bekarlığa veda gününüz için, Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz firmalardan bir takım hizmetler temin ediyoruz. Bekarlığa veda gününüz için, daha uygun fiyatlarla dilediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz.

  • Havai Fişek Gösterisi
  • Uçan Balon Süsleme
  • Fotoğrafçı Temini
  • Video Çekimi ve Video Kurgusu
  • Müzisyen Temini
  • Dansçı Temini
  • Ses Sistemi ve Diğer Ekipmanların Temini
  • Özel Araç Kiralama Hizmeti

İzmir Teknede Bekarlığa Veda Organizasyonu Fikirleri

İzmir’de gerçekleştireceğiniz bekarlığa vedanızın, en yakın arkadaşlarınızla birlikte çılgınlar gibi eğlenerek geçmesini istiyorsanız, sizler için bazı önerilerimiz var.

Örneğin; kızların en çok zevk aldığı şeyi yapın: Karaoke. İzmir Körfezi’nde bağıra çağıra söyleyeceğiniz “İzmir’in kızları” için, şimdiden telefonlarınızı hazırlayın kızlar.

Erkekler için de bir önerimiz var: Oryantal dansçı şovu. En yakın arkadaşlarınızın bulunduğu teknede profesyonel bir dans gösterisi izleyebilirsiniz. Ayrıca kızlar için de zenne gösterisi, güzel bir alternatif olabilir.

Hem kızlar hem de erkekler için önerilerimiz var şimdi de: Müzisyenler ya da müzik gruplarıyla birlikte sınırsız bir eğlence. Eğlence ya da parti dendiğinde hepimizin aklına ilk gelen şey ‘müzik’. Fasıl ekibiyle birlikte şarkılar söyleyerek eğlenebilir, bando ekibinin eğlenceli ritimleriyle de bekarlığa veda edebilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama – Mutluluk Teknesi

Bekarlığa veda gecenizi kutlamak için, İzmir Bostanlı’da bulunan ‘Mutluluk’ isimli teknemizle kiralama hizmeti veriyoruz. 15 metre uzunluğunda olan motoryat teknemiz, 15 yolcu kapasitesi ile, rahatlıkla bir parti organizasyonu düzenlemenize olanak sunuyor. Teknemizde bulunan 2 adet kamaramız, lüks mutfağımız, 2 adet güneşlenme terası ve biri içeride diğeri dışarıda olmak üzere 2 adet yemek masası ile, bu özel gününüzü unutulmaz kılmanızı sağlıyoruz.

İzmir tekne kiralama fiyatları, İzmir teknede bekarlığa veda partisi konseptleri ile ilgili detaylı bilgi için hepinizi teknemize bekliyoruz.