Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Teknede Doğum Günü Organizasyonu Mutluluk Teknesi
teknede doğum günü organizasyonu 300x160 - Teknede Doğum Günü Organizasyonu
Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Geldik en eğlenceli bölüme. İzlemesi kadar yazması da okuması da çok keyifli bu mutlu organizasyonları. Ben her bir Mutluluk teknesi haberini zevkle ve keyifle yazıyorum sizler için. ‘Haberler ve Galeriler’ bölümümüzde, ‘Mutluluk’ teknesinde mutluluğa yelken açan çiftlerimizin, en keyifli arkadaş toplantılarının, aile kahvaltılarının, hafta sonu yüzme turu aktivitelerinin ve çok daha fazlasının haberini okuyabilecek, fotoğraf ve videolarını inceleyebileceksiniz. En güzeli de bu organizasyon fikirlerinin nasıl ve nereden geldiğini, nasıl planlandığını, nasıl organize edildiğini, teknemizin nasıl dekore edildiğini, organizasyon planında neler olduğunu anlatıyor olacağım size.

Teknede Doğum Günü Organizasyonu : Yasemin ve Mustafa Çifti

Bu hafta Mutluluk teknesiyle İzmir Körfezi’ne açılan çiftimiz Yasemin Hanım ve Mustafa Bey. Teknemizde Yasemin Hanım için sürpriz doğum günü hazırlıkları yapılıyor. İzmir’de hava mis, deniz şahane, güneş tam da gününde. Martılar teknemizi ziyaret ettiler bile. Teknemizin kamaraları, güvertesi organizasyon firması için temizlendi ve hazırlandı. Hazırlık öncesi güne enerjik müziklerle başladık Mutluluk teknesinde. Kaptanımız, yardımcı kaptanımız, teknemiz hazır. Meydanı işinin ehli organizasyon firmasına bırakıyor ve bu güzel günün haberini size birebir aktarabilmek için, kenara çekiliyorum. Mutluluk teknesinde heyecan var

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan ‘Yasemin ve Mustafa’ çifti, ‘Mutluluk’ teknemizde romantik bir doğum günü geçirdiler. Peki bu romantik organizasyon nasıl planlanıyor? Mustafa Bey’in aklına teknede bir doğum günü organize etme fikri nasıl ve nereden geliyor? Organizasyon nasıl planlanıyor? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını ve o anın büyüsünü bu yazımda sizin için anlattım.

Mustafa Bey’in Sürpriz Doğum Günü Planı

Web sitemizden Mutluluk teknesinin hikayesini okuyan ve bana ulaşan Mustafa Bey, deniz aşığı sevdiği kadına teknede bir sürpriz hazırlamak istediğini ve Mutluluk teknemizi 1 saat için kiralamak istediğini söyledi. Mutluluk teknemizdeki sürpriz doğum günü organizasyonunu, İzmir’in en iyi organizasyon firmalarından biri olan ve ilginç evlenme teklifi projeleriyle bilinen ‘İzmir Organizasyon firması yaptı.

İzmir Organizasyon’un organizasyon sorumlularıyla birlikte, Mutluluk teknesinde gerçekleştirilen sürpriz doğum günü planı şuydu: Teknemiz romantik bir şekilde süsleniyor. Yasemin Hanım’ın sevebileceği tüm her şey var: Uçan balonlar, çiçekler, en sevdiği atıştırmalık ve ikramlıklar, en güzel fotoğraflar, fonda çalan en sevdikleri şarkılardan oluşan müzik listesi, kandil lambaları, mumlar ve birçok romantik detay. Ve tabi ki kalp şeklinde romantik bir doğum günü pastası.

Mustafa Bey, Yasemin Hanım’ın doğum gününü, her zaman gittikleri bir kafede sıradan bir şekilde kutlayarak, onu hayal kırıklığına uğratıyor. Tabi bu sürpriz planın bir parçası. Daha sonra Alsancak Vapur İskelesi’nden biniyorlar vapura, Bostanlı Vapur İskelesi’ne geliyorlar, sürpriz organizasyon başlıyor. Bu arada Bostanlı Vapur İskelesi ile teknemizin bulunduğu alan 2 dakikalık bir mesafesinde yer alıyor. Yani vakit çok az. İzmir Organizasyon ekibi de, Mutluluk teknemizin kaptanı da organizasyondaki yerlerini aldılar.

Yasemin Hanım’ a Unutamayacağı Bir Doğum Günü Sürprizi

Çiftimiz teknemizin önüne doğru yavaş adımlarla yaklaşırken volkanlar, kırmızı halı, uçan balonlar, fotoğraf ve kamera hazırlandı. Yasemin Hanım şaşkın bir şekilde neler olup bittiğini anlamaya çalışırken, eline bir demet uçan balon tutuşturuldu. Kırmızı halıya doğru yürümeye başladılar ve yer volkanları muhteşem bir gösteriye başladı. Fotoğraf ve kamera o anın kayıtlarını alırken bir doğum günü pankartı açıldı. Çiftimiz uçan balonlarla ve mum ışıklarıyla bezenmiş Mutluluk teknemize adım attılar. Ege Denizi’nde İzmir Körfezi’ne doğru romantik bir mavi yolculuk başlamış oldu.

Çiftimize tahsis ettiğimiz teknemizde organizasyon firması profesyonel bir süsleme yaptı. Teknemizin iç kısmında bulunan yemek masasında içeceklerini yudumlayan çiftimiz, güvertemizde fotoğraf çekimine alındı. Ege Denizi’nin eşsiz manzarası, denizi maviliği, gökyüzünün berraklığı görülmeye değerdi. Daha sonra dış kısımdaki yemek masasında Yasemin Hanım’ın romantik doğum günü pastasını kestiler. Mumlar üflendi, dilekler tutuldu. Gün batmak üzereyken güvertede gün batımını birlikte izlediler. Gecenin sonunda, uçan balonlarını dileklerini dileyerek, güzel enerjilerini balonların içine doldurdular ve kalpli balonları, Mutluluk teknesinin güvertesinden gökyüzüne bıraktılar.

Mutluluk Teknesi İzmir Körfezi’nde Bir Sürpriz Doğum Günü Organizasyonuna Daha Tanık Oldu

Çiftimiz, mutlu bir şekilde teknemizden ayrılırken, Bostanlı Balıkçı Barınağı’ndaki tüm balıkçılarımız, kaptanlarımız ve tekne sahiplerimiz çiftimizi güçlü bir alkışla uğurladılar.

İsminin anlamını, misafir ettiği her bünyeye aşılayan teknemiz, mutlu, huzurlu, romantik ve aşk dolu bir organizasyonda yine kusursuz bir hizmet verdi. Mutluluk teknesinden Yasemin ve Mustafa çiftine ömür boyu mutluluklar, Yasemin Hanım’a sağlık ve mutluluk dolu nice yaşlar diliyoruz.

Mutluluk Teknesinde Bu Haftaki Organizasyon Değerlendirmesi

  • Teknede doğum günü organizasyonu için, teknemizin 1 saatliğine kiralanması böyle bir organizasyon için oldukça yeterli bir süreydi.
  • Biri içeride diğeri dışarıda olmak üzere 2 adet yemek masasının olması, fotoğraf ve videolar için çok güzel bir fon sağladı. Düşünsenize, herhangi bir fotoğraf düzenleme programı olmaksızın çiftimizin oturduğu yerin arkasındaki manzara mavinin 50 tonu adeta.
  • Eğer bir organizasyon firması ile anlaşmadan teknemizi kiralamak isterseniz, teknemizin farklı bölümlerini kullanarak fotoğraf ve video çektirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca, tekneyi siz süslemek isterseniz, örnek fotoğraflarımızı inceleyerek süsleme konusunda fikir edinebilirsiniz.