Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Teknede Yetişkin Doğum Günü Partisi

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Arkadaşınıza, ailenize veya sevdiğiniz kişiye, sürpriz bir doğum günü organizasyonu düzenlemek için farklı konseptler ve fikirler arıyorsanız, Mutluluk teknemizle Bostanlı’da sizleri bekliyoruz. Teknede doğum günü organizasyonu fikirleri ve tekne doğum günü konseptleri ile ilgili yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Teknede sürpriz bir doğum günü organize etmek istiyorsanız, İzmir Bostanlı’da bulunan, 15 kişi kapasiteli lüks motoryatımızla size hizmet veriyoruz. Hafta içi ve hafta sonu istediğiniz zamanlarda, saatlik, günlük veya haftalık olarak teknemizi kiralayabilirsiniz.

Mutluluk Teknesinde Doğum Günü Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Uçan Balon Süsleme: Rengarenk balonları veya kırmızı kalpli uçan balonları, helyum gazıyla doldurarak, teknemizi doğum günü organizasyonuna hazırlıyoruz. İsterseniz, harf ve rakam folyo balonlarla da tekneyi size özel olarak süslüyoruz. Dilerseniz de, fotoğraf baskılı ya da değişik temalarda balonları da, uçan balon olarak size sunuyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi: Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz profesyonel firmalarla birlikte, doğum günü organizasyonlarınız için fotoğrafçı temini sağlıyoruz. Doğal takip fotoğraflarınızı ve albüm fotoğraf çekiminizi yapıyoruz.
  • Video Çekimi ve Kurgu: Doğum günü organizasyonunuzun tamamını veya önemli anları (pasta kesme, şampanya patlatma, gün batımında fotoğraf çekimi gibi) profesyonel kamera ve kameramanlarla video kaydına alıyoruz. Teknemizde kutlayacağınız doğum gününüzü en özel anlarınızdan kılmak için, anlaşmalı olduğumuz profesyonel prodüksiyon ekibi ile size özel kurgulanarak ve montajlanmış bir video klip hazırlıyoruz.
  • Havai Fişek Gösterisi: Doğum günü organizasyonunuza renk katmak, görsel bir şölenle sonlandırmak için, anlaşmalı firmalarımızdan havai fişek hizmeti temine diyoruz. Başka bir tekneden atışı yapılan rengarenk ve farklı şekillerde havai fişek gösterisi ile, bu günü hafızanızda güzel bir anı olarak yaşatıyoruz.
  • VIP Transfer Hizmeti: Evinizde, otelinizden ya da iş yerinizden, özel transfer araçlarımızla sizi alıyor ve Bostanlı’da bulunan Mutluluk teknesine bırakıyoruz. Organizasyon sonunda da yine aynı şekilde, istediğiniz yere transferinizi sağlıyoruz.
  • Ses Sistemi ve Müzisyen Temini: Tkenede gerçekleştireceğiniz eğlence için, anlaşmalı olduğumuz firmalardan ses sistemi kiralıyoruz. Fasıl ekibi, kemancı, gitarist, trio ekibi ve bando ekibi gibi farklı müzisyen seçenekleriyle, müzik hizmetleri veriyoruz.

Teknede Doğum Günü Organizasyon Fikirleri

Arkadaşınıza, sevdiğinize ya da ailenize sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirmek için, İzmir’de tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

Teknede arkadaşlarınızla veya ailenizle bir yemek organizasyonu, sevdiğiniz kişiyle baş başa bir doğum günü yemeği ya da palyaço ile sürpriz hediyelerle yapılan bir doğum günü organize edebilirsiniz. Tekne doğum günü organizasyonu fikirleri, İzmir tekne kiralama fiyatları ve daha detaylı bilgi için, web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, ya da Bostanlı’da bulunan teknemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.