Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

teknede evlenme teklifi - Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu
izmir teknede evlenme teklifi tekne kiralama 26 300x200 - Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu
Teknede Evlenme Teklifi

Mutluluk teknesinde bu hafta, bir çiftimiz daha bir ömür birlikte mutlu olmaya söz verdiler birbirlerine. Bostanlı Balıkçı Barınağı’ndan çıktık yola, Ege Denizi’nin mavi sularında İzmir Körfezi’ni gezdik birlikte. Onlar romantik 1 saat geçirdiler teknemizde, biz de mutluluklarına ortak olduk. Mutluluk teknesinde akşam üzeri gün batımında fotoğraflar çekildi, uçan balonlar gökyüzüne salıverildi.

Mutluluk teknesinden mutlu haberler köşemizde, bu hafta da Burcu ve Ahmet çiftinin teknede evlenme teklifi haberi var. Teknede evlenme teklifi organizasyonu ile ilgili merak ettiğiniz birçok konuya yer vermeye çalıştım. Keyifle okumanız, ilham almanız dileğiyle

Ahmet Bey’in Teknede Evlenme Teklifi Planı

Sevdiği kadına, Burcu Hanım’a sürpriz bir evlenme teklifi hazırlamak isteyen Ahmet Bey, farklı konsept arayışındayken, Mutluluk teknemizde evlilik teklifi yapmaya karar verdi. Bizler de, başımızın üstünde, Mutluluk teknemizle çiftimizi İzmir Körfezi’nde bir gezintiye çıkarmaya karar verdik. Organizasyonu yapan firma olan İzmir Organizasyon firmasının sorumluları ile de, organizasyon planının üzerinden geçtik. Güzel ve güneşli bir İzmir günü için de organizasyon tarihini netleştirdik.

Ahmet Bey’in Burcu Hanım’a Mutluluk teknesinde yapacağı evlenme teklifi organizasyonunun planı ise şöyle: Ahmet Bey Burcu Hanım’a arkadaşlarıyla buluşacaklarını söylüyor ve Bostanlı’ya doğru yol alıyorlar. Teknemiz tıpkı masallardaki gibi süslenmiş. Teknenin önünde kırmızı halı ve bembeyaz yürüyüş yolu dekorları da var. Fotoğraf ve video romantik anların kaydı için hazır. Teknemizin bulunduğu alana geldiklerinde organizasyon başlıyor. Müzik, uçan balonlar, kırmızı halı seremonisi sonrası çiftimiz teknemize biniyor. Sürpriz burada bitmiyor tabi. Burcu Hanım’ı daha çok şaşırtacak sürprizler de var teknemizde.

Burcu Hanım ve Ahmet Bey Mutluluk Teknesinde İlk Yolculuklarına Çıkıyorlar

Organizasyon alanına geldiklerinde (İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı), Burcu Hanım kırmızı kalpli uçan balonları fark ediyor. Balonlarıyla kırmızı halıda yürürken sevdiğine sarılıyor tüm kalbiyle. Mutluluk teknemize binerek, mutluluğa giden yolda ilk yolculuklarına çıkıyorlar.

Burcu Hanım tekneye bindiğinde teknenin baştan ağıya onun için süslendiğini fark ediyor. İnanın bu heyecan, bu mutluluk görülmeye değer. Burcu Hanım da duygularını ve mimiklerini saklayamayan bir hanımefendi olunca, tüm bu şaşkınlık ve heyecan fotoğraf ve videolara yansıyor ve en güzel aşk filmi çıkıyor ortaya. Teknemiz kırmızı kalpler, mumlar, şamdanlar, çeşitli dekoratif romantik objeler, fotoğraflar, kırmızı kalpli uçan balonlar ve cam fanuslarla süslenmiş, çiftimiz için özenle hazırlanmış. Ahmet Bey, teknemize bindiklerinde diz çökerek, sevdiği kadının gözlerinin içine bakarak evlenme teklifini yapıyor. Burcu Hanım’da bir ömür söz veriyor sevdiği adama.

Teknede Evlenme Teklifi Mutlu Sona Geliyor

Çiftimiz teknemizin iç kısmındaki yemek bölümünde lezzetli ikramlıklarını atıştırıyorlar. Dışarıya çıkıp içeceklerini yudumluyorlar. Daha sonra güverteye çıkıp gün batımını birlikte izliyor ve dans ediyorlar. Tüm bu anlar profesyonel video kaydına ve fotoğraf kaydına alınıyor. Güverteden gökyüzüne balonlarını bırakıyorlar dileklerini dileyip.

Yaklaşık 1 saatlik bir tekne gezintimizin ardından bizler de organizasyonun bittiğine üzülüyoruz elbette. Ama her şey tadında güzel. Çiftimize bir ömür boyu mutluluk dileyerek, Bostanlı’da geri bırakıyoruz onları. Mutluluk teknesinde bir mutlu çift daha evlenmeye söz verdi. Bir ömür mutluluk dileklerimizle

Mutluluk Teknesinden Teknede Evlenme Teklifi Notları

Her hafta olduğu gibi, bu haftaki organizasyon için de, gözlemlerimizi paylaşmak istiyorum sizinle. Tüm her şey sizin için. Merak ettikleriniz için, çiftlerimizden ilham alıyoruz. Teknede ilginç evlenme teklifi fikirleri nelerdir, nasıl bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersiniz, nasıl bir kıyafet tercih etmelisiniz, evlilik teklifi müzikleri önerileri ve çok daha fazlasını her hafta Mutluluk teknesinden haberler ve notlar köşemizde bulabilirsiniz.

Evlenme Teklifinizi Planlarken Önce Eş Adayınızın Sevdiği ve Sevmediği Her Şeyi Düşünün

Ahmet Bey sevdiği kadın Burcu Hanım’ı çok iyi analiz etmiş. Sevdiği yemeği, içeceği, sevmediği rengi her şeyi biliyor. Evlenme teklifi planlarken de tüm bunları göze alın. Sonuçta bu onun sürprizi olacak. Kim sevmediği bir ortamda yapılan sürprize sevinebilir ki? Örneğin, kız arkadaşınız deniz sevmiyor olabilir, tekne fobisi olabilir. Yemek ve içecek seçimlerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin; alkollü ya da alkolsüz içecek seçimi konusunda itiz davranmalısınız. Ya da teknede yemekli bir organizasyon yapacaksanız kırmızı et, balık veya beyaz et seçiminde de sevdiğiniz kadının zevklerine uygun karar vermelisiniz. Bu hafta Ahmet Bey ve Burcu Hanım’ı teknemizde ağırladık. Ahmet Bey sevdiği kadının zevklerine uygun kararlar verdi. Her şey kusursuz ve mükemmeldi.

Teknede Evlenme Teklifi için Eş Adayınıza Kıyafet Seçiminde Biraz Kopya Verin

Sürpriz bir organizasyon yapmayı planlıyorsunuz. Elbette makbul olanı bu. Ancak, unutmayın ki, bir kadın için, söz konusu olan romantik bir organizasyonsa, hele ki fotoğraf ve video çekilecekse, şık bir kıyafet seçimi önemli. Beklentisini düşük tutmak sürprizi bozmamak için arkadaşınızın bir doğum günü etkinliğine gideceğinizi söyleyin mesela. Ancak şık bir kıyafet teknede evlenme teklifi için yetmiyor. Aynı zamanda rahat olmalı. Belki denizde 1 saat geçireceksiniz, ya da 2 saat, onu siz belirliyorsunuz. Biz hava durumunu ve denizdeki hava durumunu önceden takip ediyor, sizi bilgilendiriyoruz zaten. Ancak denizde gün batımı sonrası, mevsime göre giyinmek önemli. En azından bir şal, bir ceket almasını sağlayabilirsiniz. Teknede çeşitli fotoğraf ve video çekimleri yapılacak. O özel anın unutulmaz olması için her bir köşede poz gerekli. Teknede daha rahat hareket etmek için de, ayakkabı seçimi elbise seçimi önemli. Örneğin; Ahmet Bey bu konuda son derece bilinçli yaklaştı. Burcu Hanım hem çok şık hem de çok rahat bir kıyafetle geldi sürpriz organizasyona. Burcu Hanım fotoğraf ve videolarda peri kızı gibi, kıyafetinden de ortamdan da oldukça memnun görünüyor.

Gün Batımını Kaçırmayın

Teknede sürpriz bir evlenme teklifi organize ettiniz. Deniz zaten tüm güzelliğiyle güzel bir fon oluşturuyor. Size. Ancak organizasyon saatini gün batımına denk getirseniz, sevdiğinizle baş başa teknede gün batımını izleme şansınız doğacaktır. Denizin ortasında, masmavi suların arkasında batan güneşin batışını izlerken, fotoğraflarınız da adeta bir kartpostal gibi çıkacak. Mutluluk teknesinde bu haftaki mutlu çiftimiz Burcu Hanım ve Ahmet Bey’in fotoğraflarını incelerseniz, günbatımında eşsiz fotoğrafların yakalandığını göreceksiniz. Hem de hiçbir fotoğraf düzenleyici program kullanılmadan elde edilen fotoğraflar bunlar. Manzarayı iyi kullanın. Gün batımını kaçırmayın.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Sizin En Mutlu Gününüz, Tadını Çıkarın

Tüm bu saydıklarımız çiftimizin organizasyonundan gözlemlediğimiz naçizane önerilerimiz. Siz kendinizi en rahat hissettiğiniz kıyafet seçimini yapabilir, en mutlu olduğunuz saatte organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. Bu mutlu gününüzde en önemli nokta anın keyfini çıkarmak. Denizin tadına varmak. Romantik müziklerinize kulak vermek ve sevdiğinizin gözlerinin içine bakmak olmalı. Organizasyon esnasında çekilen video ve fotoğraflar bir ömür saklayacağınız belgeler ve anılar olacak. O anılarda gözlerinizin içinin güldüğünü görmek organizasyonu en kusursuz yapan detaylar olacak. Burcu Hanım ve Ahmet Bey için tüm her şey kusursuzdu. Fotoğraf ve videolara da bu enerjileri ve mutlulukları tüm samimiyetiyle yansıdı. Teknemiz konforlu ve lüks bir tekne olduğu için kendinizi mutlu hissedeceğinizin garantisini veriyoruz zaten. Siz en güzel gününüzün keyfine varın. Mutluluk teknemizde olan tüm imkanlar, Ege Denizi’nin müthiş manzarası, organizasyon firmasının hazırladığı mum ışığında romantik masa ve en önemlisi sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz romantik anlar mutlu olmanıza kendinizi iyi hissetmenize yetecektir. Hep mutlu kalın.