Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Mutluluk Teknesi Tuğçe Selim İzmir Organizasyon 6 - Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu
Mutluluk Teknesi Tuğçe Selim İzmir Organizasyon 6 300x200 - Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu
Mutluluk Teknesinde Evlenme tTeklifi Organizasyonu Keyifli Anlar

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Evlenme teklifi organizasyonu yapmak için profosyonel ve değişik bir bakış açısı yakalamak isteyen Selim bey şirketimiz İzmir Organizasyon ile iletişime geçerek bizlere ulaştı. Yılın son günü kız arkadaşı Tuğçe hanım ile olan beraberliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar verdikten sonra, Tuğçe hanıma unutamayacağı bir evlenme teklif etmek istemiş. Yıllar boyu etkisi sürecek bir sürpriz hazırlamak isteyen Selim beye, daha önce yapmış olduğumuz birbirinden güzel evlenme teklifi organizasyonlarımızın fotoğraf ve video klip görselleri ile sunumunu yaptık. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, teknede evlenme teklifi, limuzinde evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu vb.gibi birçok evlenme teklifi organizasyonu seçeneği sunduk. Selim bey, yapacağı evlenme teklifinin romantik olmasını istediği kadar sıra dışı ve unutulmaz olmasını istediğini dile getirdi. Sunumlarımızı bu ifade doğrultusunda güçlendirdik ve Selim beye deniz tutkusu yüzünden Tuğçe hanıma teknede evlenme teklifi yapmak istediğine kanaat getirdi. Evlenme teklifi organizasyonun detaylarını şekillendirmeye başladık. Gün batımında başlayacak olan sürpriz evlenme teklifi organizasyonu şekillendirirken, Tuğçe hanımın her şeyden bir haber olması gerekliydi. Selim bey için geriye sadece heyecanla teklifin gerçekleşeceği günü beklemek kalmıştı ve biz tüm detaylar için çalışmaya başladık.

 

Teknede İnanılmaz Romantik Evlenme Teklifi Hazırlıkları

Organizasyon günümüz gelip çattığında Selim bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Teknenin içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, uzun şerit ve yassı kraker, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün batımının görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Tuğçe hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Selim bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.

Yeni yıl hediyesi ile Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi

Selim bey, Tuğçe hanıma Bostanlı sahilinde yürüyüş yapmak ve sıcak birşeyler içmek istediğini söyledi ve Tuğçe hanımı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Tuğçe hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Selim beyin kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Selim beyin bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkıları çalıyordu ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz Kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Selim bey Tuğçe hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Tuğçe hanımın heyecandan elleri titriyordu ve kocaman harflerle bağırarak “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve dans ettiler. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Tuğçe hanım ve Selim bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumlarken, bu değerli anlara Buğra beyin yeni yıl hediyesi olan saat kolye eklendi. Zeynep hanım için her şey rüya gibiydi. Genç çiftimiz çok güzel anlar biriktirdiler. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Tuğçe ve Selim çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.