Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Mutluluk teknesiyle İzmir’in masmavi sularında gezintiye çıkmaya, sevdiğinizle gün batımını izlemeye ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirmeye ne dersiniz ? Cevabınız ‘evet’se, teknede evlenme teklifi önerilerimiz ve teknede evlilik teklifi organizasyonu hizmetlerimiz için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Mutluluk Teknesinde Evlenme Teklifi Organizasyonu

İzmir Bostanlı Barınakçı Barınağı’nda bulunan teknemizi, sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarınız için kiralıyoruz. Farklı konseptlerde teknede evlilik teklifi fikirleriniz için, teknemizi saatlik, günlük ve haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Tekne kiralama hizmeti dışında da ihtiyaç duyduğunuz ekipman temini ve diğer hizmetler için, bu mutlu gününüzde kusursuz bir hizmet sunuyoruz sizlere.

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu Hizmetlerimiz

  • Uçan Balon Süsleme
  • Havai Fişek Gösterisi
  • VIP Transfer Hizmeti
  • Fotoğraf Çekimi
  • Video Çekimi ve Kurgu
  • Ses Sistemi ve Müzisyen Temini

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin tamamını ve teknede evlilik teklifi organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm her şeyi sizler için temin ediyoruz.

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu Fikirleri

Sevdiğiniz kişiyle, teknede baş başa ya da arkadaşlarınız ile birlikte düzenleyeceğiniz sürpriz bir evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz romantik bir yemek organizasyonu, isterseniz, en yakın arkadaşlarınızla kutlayabileceğiniz samimi ve eğlenceli bir yemek organizasyonuyla, eş adayınızı şaşırtabilirsiniz.

  • Teknede Yemek Organizasyonu: 15 kişilik yolcu kapasiteli, özel tasarlanmış mutfak ve ekipmanları, 2 adet yemek masası ve yemek bölümüyle, Mutluluk teknesinde sürpriz bir yemek organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle baş başa, mum ışığında romantik bir yemek organizasyonuyla sürpriz bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da samimi bir arkadaş grubunuzla birlikte kalabalık bir yemek organize edebilir, bu mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca her türlü hava koşullarına uygun olarak teknemizde açık ve kapalı yemek bölümleri bulunmaktadır.
  • Teknede Gün Batımı: 2 ayrı güneşlenme terası bulunan teknemizde, sevdiğinizle baş başa, gün batımını izleyebilir, İzmir Körfezi’nde romantik bir tura çıkabilirsiniz. Teknede gün batımını izlerken çekilen fotoğraf ve videolarınızın fark yaratacağına eminiz.

İzmir Tekne Kiralama – Mutluluk Teknesi

İzmir Bostanlı’da bulunan lüks motoryat teknemizi, evlilik teklifi organizasyonlarınız için, saatlik, günlük ve haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu için tekne kiralama hizmeti dışında diğer hizmetlerimiz için de ‘Mutluluk’ teknemizi ziyaret etmenizi öneririz.

İzmir tekne kiralama fiyatları, izmir tekne organizasyonları, İzmir teknede evlilik teklifi organizasyonu fikirleri, teknede evlilik teklifi önerileri ve daha bir çok konuda bilgi almak için teknemizde sizleri bekliyoruz. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.