Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu 2

izmir tekne kiralama 7 - Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu 2

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

 Kız arkadaşı Gülşah hanıma sürpriz evlilik teklifi organizasyonu organize etmek isteyen Ferhat bey iş nedeni ile sürekli İzmir dışında yaşıyordu. İzmir organizasyonun harikalar yarattığı, değişik konseplerle adını duyurduğu evlilik teklifi organizasyonlarını internette inceleme fırsatı bulan ve bizlere ulaşan Ferhat bey ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık. Kız arkadaşı Gülşah hanım için unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Ferhat beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine, daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerini youtube kanalımızdan izlemesini rica ettik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Ve Ferhat bey ilk fırsatta ofisimize gelip daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarımızdan bahsedip kahvelerimizi yudumladık. Kendisine helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, limuzinde evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu vb.gibi birçok evlilik teklifi seçeneği sunduk. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Ferhat bey yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu evlenme teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Ferhat bey için günler ve saatler ilerlemiş diğer taraftan da Gülşah hanımı ise göz kamaştırıcı sürprizler bekliyordu.

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Hazırlıkları Organizasyonu

 Organizasyon günümüz gelmişti ve Ferhat bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Gülşah hanım, Ferhat beyin önerisiyle Bostanlı lokasyonuna gelip deniz kenarında yemek yiyeceklerini zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz atıştırmalıklar eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Yemek mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Buğra bey’in bizlere gönderdiği resimleri özel kuşe kağıtlara farklı boyutlarda bastırarak teknenin belirli yerlerine serpiştirdik. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Gülşah hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller hızlıca yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Buğra bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.Artık tekne evlilik teklifi organizasyonumuza start vermek için yerlerimizi almıştık.

 

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Mutlu Dakikalar

Ferhat bey, Gülşah hanıma Bostanlı sahilinde yürüyüş yaptıktan sonra yemeğe gideceklerini istediğini söyledi ve Gülşah hanımı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa hayran kalmıştı. Gülşah hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Ferhat beyin kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Ferhat beyin bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkılarının melodisi bu güzel atmosferle birleşti ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Mutluluk Teknesinin harika dekorunun görsellik içinde olma avantajını değerlendiren Ferhat bey Gülşah hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Önce heyecanlanan Gülşah hanım Buğra beye sarıldı, öptü ve “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti.Körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin ön güvertesine çıkan, Gülşah ve Ferhat çifti, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Ardından taze çiftimiz harika geçirdikleri zamanlarını şampanya patlatarak kutladılar. Çiftimiz şampanyalarını yudumlarken sık sık romantik dakikalar yaşadı ve bu dakikalar daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Biz de İzmir Organizasyon adına bu kadar keyifli geçen dakikalara eşlik etmekten gurur ve mutluluk duyduk. Genç çiftimize uzun soluklu birliktelikler dileriz.