Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu & Havai Fişek Gösterisi İzmir

Ebru Hilmi Mutluluk Teknesi evlenme teklifi organizasyonu izmir organizasyon 3 - Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu & Havai Fişek Gösterisi İzmir

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu & Havai Fişek Gösterisi İzmir

Hilmi bey, aynı yerde çalıştığı kız arkadaşı Ebru hanım ile devam etmekte olan masal gibi aşklarına evlilik yolunda devam etmeye karar vermiş. İlişkilerine yakışır bir evlilik teklifi ile Ebru hanıma hayatlarını birleştirecekleri o önemli soruyu İzmir organizasyonun değişik fikirleriyle sormak istemiş ve ekibimizle iletişime geçmiş. Ofise davet ettiğimiz Hilmi bey ile kahvelerimizi yudumlarken daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarımızı kendisine sunduk. Hilmi bey, yapacağı evlilik teklifinin romantik olmasını istediği kadar sıra dışı ve unutulmaz olmasını istediğini dile getirdi. Hilmi bey daha önceden yapmış olduğumuz teknede evlilik organizasyonumuzdan fotoğraf ve video destekli görsellerle bir sunum yaptık ve Hilmi bey ile Mutluluk Teknesi’nde yapılacak olan evlilik teklifi organizasyonu konusunda hem fikir olduk. Sunumlarımızı bu ifade doğrultusunda güçlendirdik ve Hilmi bey teknede evlenme teklifi yapmak istediğine karar verdi. Organizasyonun detaylarını şekillendirmeye başladık. Gün boyu sürecek sürprizi şekillendirirken, Ebru  hanımın evlilik teklifi olacak gün içinde bulunacağı yerleri öğrendik, hafta içi olduğundan dolayı Ebru hanım ofisinde çalışıyor olacaktı. Ebru hanımın bulunduğu yere her saat başı göndermek üzere bir palyaço ayarladık. Organizasyonun akışına göre palyaço arkadaşımız her saat bir hediye ve üzerinde notlar yazılı bir tabelayla kendisini ziyaret edecek ve gün sonu için ona belirli ipuçları verecekti. Palyaçomuzun vereceği ipuçları ile Ebru hanımın dikkati çekilecek tüm gününün güzel geçmesi sağlanacak fakat onu sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonunun beklediği belli edilmeyecekti. Mesai bitiminde ise VIP aracımız, şehir turu ve Bostanlıda bulunan Mutluluk Teknemizde baş başa bir yemekle sonlanacaktı. Ancak sürprizler ardı ardına gelecekti. Hilmi bey için geriye sadece heyecanla teklifin gerçekleşeceği günü beklemek kalmıştı ve biz tüm detaylar için çalışmaya başladık. Daha sonra Hilmi bey ile evlenme teklifi organizasyonunun gününü, saatini ve Bostanlı’daki teknenin noktasını kararlaştırdık. Artık Hilmi bey için geriye sadece heyecanlı bir bekleyiş, bizim için ise kusursuz bir hazırlık evresi kalmıştı.

 

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Hazırlıklarımız

Organizasyon saatinden yaklaşık dört saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği teknede yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin iç dekor süslenmesine başlandı. Kamarada bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak adına içi mumlu beyaz ve kırmızı fenerler yerleştirildi. Kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. ve bu akvaryumlar teknenin belirli noktalarına gruplar halinde yerleştirildi. Fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirilip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından kamaranın tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. Ardından tekne kamarasının iç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi. Yemek masasının üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna koyuldu. Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına şampanyaları ve şampanya kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Çiftimizin marinadan tekneye yürüyeceği yola kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri  balıklar ve lezzetli mezeleri hazırlanmıştı. Yemek sonrası çiftimizin evlilik teklifine ağız tadı olsun diye hazırlanan pasta bu güzel akşama en büyük sürprizi vurgulayacaktı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip Hilmi beyi bekliyordu. Ebru hanımı karşılayabilmek için Hilmi bey önceden tekneye gelecekti. Organizasyonun diğer ayağındaki ekip arkadaşlarımızla kontaktaydık. Palyaço konstepli evlilik teklifi organizasyonumuz sabah saatlerinde başlayan eğlenceli servisimizle saat başı Ebru hanıma sürprizler yapmış, hediyeler götürmüştü. Fakat bu süreçte Ebru hanımla hiç konuşmamış. organizasyonun gizemini hiç bozmamıştı. Bu sırada Ebru hanımı tekneye götürecek özel VIP aracımız hazırlanıyordu. Saat 17:15 olmuştu ve Ebru hanım palyaçomuzun elini tutarak VIP araçla yaklaşık bir saatlik yolculuğuna başlamıştı.

 

Çifte Tekne Ve Havai Fişek Eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknedeki ekip arkadaşlarımız VIP araçtaki palyaço arkadaşımızla sürekli temas halindeydi. Karşıyaka’ya yaklaştıklarında sevimli palyaçomuz Ebru hanımın gözlerini bağladı ve  Bostanlı’ya kadar hiçbir şey görmemesini sağladı. VIP aracımız Mutluluk Tekne’sine doğru yanaştı. Palyaçomuz Ebru hanımı gözleri bağlı şekilde araçtan indirdi ve kırmızı halının başında heyecanla bekleyen Hilmi beye Ebru hanım ellerinden tutarak teslim etti.

Heyecanını ve mutluluklarını gizleyemeyen çiftimiz birbirleriyle kucaklaştılar. Kırmızı halıyı takip ederek tekneye varan çift, kendileri için özel seçilmiş içeceklerinin eşliğinde kusursuz hazırlanmış akşam yemeklerini seçkin melodiler eşliğinde yediler. Helyum dolu balonları uçurmak üzere teknenin güvertesine çıkan çift için sürprizler başlamıştı. Teknede evlilik teklifi organizasyonumuzun üçüncü ayağı olan ekip ise bir başka tekneden havai fişekleri patlatmak üzere Mutluluk Teknesine yaklaştılar ve pasta sürprizi devreye girdi. Yüzük kutusu şeklinde tasarlanan kırmızı pastanın içerisinde taze gelin adayı Ebru hanıma titizlikle seçilmiş tek taş yüzüğü vardı. Hilme bey artık evlilik teklifini etmek üzere diz çökmüş ve Ebru hanımdan “evet” cevabını almıştı. İşte tam o anda yan tekneden atılan havai fişeklerin göz alıcı renkleri ve sesleri eşliğinde çift birbirlerine sıkı sıkıya sarılmıştı. Bu büyülü atmosfere bir de şampanya patlatılınca Ebru hanımla Hilmi beyin mutlulukları zirveye ulaştı. Müzik eşliğinde şampanyalarını yudumlayıp dans eden çiftimizin gözlerinden heyecan okunuyordu. Artık organizasyonumuzu sonlandırmak üzere teknemizin rotasını karaya çevirdik. Şahane vakit geçiren çiftimiz evlilik teklifi organizasyonumuzun kusursuz olduğunu dile getiren sözlerle ekip arkadaşlarımıza teşekkür edip el salladılar. Çiftimize İzmir Organizasyon ekibi adına bir ömür boyu mutluluk dileriz.