Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Sıra Dışı Kutlama

teknede evlilik teklifi organizasyonu sira disi kutlama izmir tekne kiralama 8 - Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Sıra Dışı Kutlama

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Sıra Dışı Kutlama

 Teknede evlilik teklifi organizasyonu ve sıra dışı kutlama son zamanlarda İzmir organizasyon adına yaptığımız en ravaçta olan evlilik teklifi organizasyonlarından biridir. Müge hanım nişanlısı İzzet beye sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak arzusuyla bizlere ulaştı. Hayır yanlış yazmadık, bir bayan olarak nişanlısına, hem esprili, hem de sürpriz bir 14 Şubat Sevgililer günü kutlama organizasyonu, hem de evlilik teklifi yapmak için bizleri internetten bir hayli araştırmış. Daha sonra telefonda İzmir organizasyon ekibiyle iletişime geçen Müge hanımın hazırlayacağı bu teknede sürpriz evlilik teklifi organizasyonu, herkes gibi bizleri de heyecanlandırdı. Yurt dışından gelecek nişanlısı İzzet bey için planlayacağımız evlilik teklifi organizasyonu tamamıyla sürpriz olmalıydı. Müge hanım ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık ve kendisine evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerini youtube kanalımızdan izlemesini rica ettik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Müge hanıma, helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, limuzinde evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu vb.gibi birçok evlilik teklifi seçeneği sunduk. Ancak bu esprili evlilik teklifi organizasyonu 14 Şubat Sevgililer gününü de kapsamalıydı. Buradan hareketle kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Müge hanım yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için teknede evlilik teklifi paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu teknede evlilik teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Müge ve İzzet çifti için günler ve saatler ilerlemiş diğer taraftan da İzzet beyi ise göz kamaştırıcı sürprizler bekliyordu.

Teknede Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

 Organizasyon günümüz gelmişti ve Müge hanım oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan İzzet bey, Müge hanımın önerisiyle Bostanlı lokasyonuna gelip deniz kenarında yemek yiyeceklerini zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz atıştırmalıklarla vakit geçirmesi için düzenlendi. Atıştırmalık mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Genç çiftimiz  için özel olarak şişirilen kırmızı kalpli uçan balonlarımız kendilerine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller hızlıca yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Müge hanım ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı. Artık teknede evlilik teklifi organizasyonumuza start vermek için yerlerimizi almıştık.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Kahkahalı Dakikalar

Müge hanım İzzet beye Bostanlı sahilinde yürüyüş yaptıktan sonra yemeğe gideceklerini istediğini söyledi ve İzzet beyi bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Üçkuyular iskelesinden Bostanlı Vapur İskelesine getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa hayran kalmıştı. İzzet bey hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Müge hanımın kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Müge hanımın bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkılarının melodisi bu güzel atmosferle birleşti ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Kırmızı halıda kahkahalara boğulan neşeli çiftimiz mutluluklarını birbirleriyle sarılarak gösterdiler.  Ardından İzzet beyin bu kadar incelik göstererek kendisine yapmış olduğu sürpriz organizasyon için Müge hanıma teşekkür etmesi görülmeye değerdi. Uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti. Körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Müge hanım ve İzzet bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Ardından taze çiftimiz mutlu an(ı)larını şampanya patlatarak kutladılar. En son genç çiftimizin ağız tadıyla Mutluluk Teknesi’nde bir anısı daha olsun diye ikram ettiğimiz meyveli minik kalp pastamızı ikram ettik ve üzerine iliştirdiğimiz mumu keyifle üflettirdik. Şampanyalarını yudumlarken pastalarını da atıştıran çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı ve bu dakikalar daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Biz de İzmir Organizasyon adına bu kadar keyifli ve kahkahalı geçen dakikalara eşlik etmekten gurur ve mutluluk duyduk. Genç çiftimize uzun soluklu birliktelikler dileriz.