Teknede Evlilik Teklifini Nerede etmeliyim?

teknede evlilik teklifini etmeliyim izmir tekne kiralama 29 - Teknede Evlilik Teklifini Nerede etmeliyim?

Teknede Evlilik Teklifini Nerede etmeliyim?

Teknede evlilik teklifi organizasyonlarında evlilik teklifini yapacağınız birkaç tane lokasyon vardır. Ve bu organizasyon içeriğine göre değişir. Şöyle ki; Evlilik teklifi organizasyonunda kız arkadaşınız ile tekneye giriş yaparken yer volkanları, denizci fenerleri ile kırmızı halıda diz çökebilirsiniz. Ya da yürüyüş yolunu kız arkadaşınızla el ele geçip teknenin içine giriş yaptıktan sonra  kırmızıyla süslenmiş kalp objelerin yansımasında evet cevabını da alabilirsiniz.

Mutluluk Teknesinde olan bir başka evlilik teklifi  senaryomuz ise teknede kız arkadaşınızın doğum günü veya özel ortak bir günü kutlarken, teknenin güvertesine geçip uçan balonlarınızı uçurduktan sonra ikinci bir tekneyle  üzerinde “Benimle Evlenir misin?” yazılı dev bir pankart açılır ve aynı tekneden havai fişekler atılırken kız arkadaşınıza ışıklar eşliğinde evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Hatta olayın yönünü değiştirip, kız arkadaşınızın doğum gününü baz alarak tasarım pastamız olan yüzük kutusu pasta hazırlatabilir, kız arkadaşınıza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Yüzük kutusu pastanın üzerindeki mumu kız arkadaşınız üfledikten sonra kutunun kapağını açtırın. Patanın ortasında yüzüğü görünce oldukça şaşıracak ve evet cevabını verecektir.