Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Yatta Kahvaltı Organizasyonu

”Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” demiş Cemal Süreya. Ne de güzel söylemiş. Zira biz de böyle düşünüyoruz. Mutlu olmak için, ‘Mutluluk’ isimli teknemizde sizleri kahvaltı organizasyonuna davet ediyoruz. En yakın arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, sevgilinizle, eşinizle ya da ailenizle düzenleyeceğiniz, teknede kahvaltı organizasyonu için, İzmir’de tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan teknemiz, 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesi, 3 adet kamarasıyla kahvaltı organizasyonlarınız için hizmet veriyor. Özel olarak tasarlanmış mutfağı ve mutfak ekipmanlarıyla da, kahvaltı organizasyonunuz için, lüks ve konforu bir arada sağlıyor.

Teknede Kahvaltı Organizasyonu ve Diğer Hizmetlerimiz

Mutluluk teknesini kahvaltı organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz. Tekne kiralama dışında, Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı firmalarımızdan sağladığımız hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 • Fotoğraf Çekimi: Sevdiklerinizle bir arada olduğunuz bu güzel kahvaltı organizasyonunuzu, yıllar geçtiksen sonra bile hatırlamak isteyeceksiniz. Şirket ya da kurum kahvaltıları içinse, sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. Mutluluk teknesinde kahvaltı organizasyonunuzu ölümsüz kılmak adına, siz keyifli bir gün geçirirken, fotoğraf çekimleriniz yapılacak.
 • Video Çekimi ve Kurgu: Kahvaltı organizasyonunuzu bir kutlamaya ve şenliğe dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bu güzel günü kalıcı ve unutulmaz kılmak için, anlaşmalı olduğumuz prodüksiyon firmalarıyla video çekimi ve video kurgu hizmeti veriyoruz.
 • Ses Sistemi Temini: İzmir Körfezi’nde geçireceğiniz bu özel ve güzel günü, fonda çalan bir müzikle daha keyifli hale getirmeye ne dersiniz?Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz firmalarla, tekne için ses sistemi temini hizmeti veriyoruz.
 • Müzisyen Temini: Bu keyifli gününüzde dilerseniz bir müzisyen ya da birden fazla müzisyenimiz size eşlik edebilir. Keman, gitar, çello gibi enstrümanlar tercih edebileceğiniz gibi, 3’nün bir arada olduğu trio grubu dinletisinden de faydalanabilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama ve Diğer Organizasyon Hizmetlerimiz

 • Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu
 • Teknede Doğum Günü Organizasyonu
 • Teknede Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu
 • Teknede Yıl Dönümü Kutlama Organizasyonu
 • Teknede Arkadaş Toplantıları
 • Tekneyle Balık Turu
 • Tekneyle Yüzme Turu

İzmir Tekne Kiralama – Mutluluk Teknesi

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan 15 metre uzunluğundaki lüks motoryat teknemizi, kahvaltı organizasyonu ve çeşitli organizasyonlarınız için uygun fiyatlarda kiralıyoruz. 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasiteli teknemizde, 3 adet kamara ve lüks bir mutfak da sizin hizmetinize sunuluyor. Teknemizde 2 adet de güneşlenme terası var.

İzmir tekne kiralama fiyatları ve teknede kahvaltı organizasyon detayları ile ilgili bilgi için web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz teknemize buyurun, kahvaltı organizasyonunuz öncesi sıcak bir çay içelim.