Teknede Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu istediğimiz şekilde yön verebildiğimiz istekleri ve önerileri denizin ortasında rahatça karşılayabileceğimiz bir evlilik teklifi organizasyonudur. Kız arkadaşı Elay  hanıma sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hayal eden Mertol bey eğitimi yurt dışında olduğundan dolayı sürekli yurt dışında bulunuyordu. Kız arkadaşı Elay hanım ile üç yıldır Bulgaristan’da aynı üniversitede tıp  okuyan Mertol bey, Elay hanımın değişim programına katılarak İzmir’de bulunmasını fırsata çevirmiş ve sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonuna karar vermiş. İzmir organizasyonun harikalar yarattığı, değişik konseplerle adını duyurduğu evlilik teklifi organizasyonlarını internette inceleme fırsatı bulan ve bizlere ulaşan Mertol bey ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık. Mertol bey Bulgaristan’dan gelip ilk fırsat ofisimizi ziyaret etme fırsatını yaratmıştı.

Kız arkadaşı Elay hanım için unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Mertol beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine, daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerimizi birlikte izledik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Kendisine helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, limuzinde evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu gibi birçok evlilik teklifi organizasyonu seçeneği sunduk. Mertol bey özellikle teknede romantik evlilik teklifi organizasyonunu çok beğenmişti. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Mertol bey yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu evlenme teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Mertol bey için günler ve saatler ilerlemiş diğer taraftan da Elay hanımı ise göz kamaştırıcı sürprizler bekliyordu bu sürpriz teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili.

Teknede Evlilik Teklifi Hazırlıkları Organizasyonu

Organizasyon günümüz gelmişti ve Mertol bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Elay hanım, Mertol beyin yönlendirmesi ile Bostanlı lokasyonuna gelip arkadaşlarının nişanına katılacağını ve yemek yiyeceklerini zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz yemekler eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Yemek mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Mertol bey’in bizlere gönderdiği resimleri özel kuşe kağıtlara farklı boyutlarda bastırarak teknenin belirli yerlerine serpiştirdik. Cam supla altı, dekoratif sırça fanus ve özel tasarım tablamıza konulan resimler Mutluluk Teknesini ve evlilik teklifi organizasyonumuzu oldukça canlandırmıştı. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Özellikle hazırlanmış organizasyon parçalarımız vardı. Elay hanımın gelinlik giymeden önce başına gelin edasıyla takacağı tüllü tacı güllerle bezeliydi. Kapının girişinde organizasyon başlmadan Mertol bey kendisine takdim edecekti. Elay hanım için özel olarak şişirilen     kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Ç,ftimizin soğutulmuş özel tasarlanmış şampanya şişesi ve kadehleri masada yerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyona daha adım atacağımız kontrollor hızla yapıldı ve eksik kalmadığını fark edince de ekip arkadaşlarımız yerlerini aldılar. Böylelikle heyecanlı bekleyiş başladı.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Mutlu Dakikalar

Mertol bey, Elay hanıma Bostanlı iskelede yürümeye başladığında bizlere alana yaklaştığını belirten bir mesaj yazmıştı. Elay hanımı arkadaşlarının nişan organizasyonu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran yatımızı, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Elay hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Mertol bey’in kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Mertol bey’in bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkı More than worlds şarkısı idi. Şarkı nağmeleri yükselirken genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz Kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Elay hanımın büyülü tacı kapının girişinde takılmış ve o anın büyüsünün içine girmişti bile. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Mertol bey Elay hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Elay hanımın heyecandan elleri titriyordu ve çığlıklar eşliğinde “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve yatımızın motoru körfez turu için start verdi. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Elay hanım ve Mertol bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumlarken, bu değerli anlara  anlar biriktirdiler. Daha sonrasında kalp şeklinde kırmızı hazırlanan özel pastalarıyla keyiflerine bir yenisini eklediler. Bu muhteşem evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Elay ve Mertol çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.