Teknede Doğum Günü Organizasyonu Ve Sevgililer Günü Kutlama Organizasyonu

izmir tekne kiralama 14 - Teknede Doğum Günü Organizasyonu Ve Sevgililer Günü Kutlama Organizasyonu

Teknede Doğum Günü Organizasyonu Ve  Sevgililer Günü Kutlama Organizasyonu

Teknede Doğum Günü Organizasyonu ve Sevgililer Günü  Organizasyonu Mutluluk Teknesinde birleşti. Onur bey eşi Dilay hanıma sürpriz bir şekilde doğum günü organizasyonu yapma kararı almış. Aynı tarihte tüm dünyada yankılanarak kutlanan  sevgililer Günü de olunca çifte kutlama yapabilmek adına İzmir Organizasyon şirketimize ulaştı. Dilay hanım için harikulade bir doğum günü organizasyonu kurgulamak isteyen Onur bey eşi için çok ince fikirlerle telefonda bizleri aradı. Uzun bir konuşmanın ardından iş yoğunluğundan ve planladığımız takvim yakın olduğundan dolayı ofise gelemedi. Kendisini youtube kanalımıza yönlendirdik ve daha önceden profesyonel ekip arkadaşlarımızla organize ettiğimiz efsane klipleri izlemesini rica ettik. Onur bey’in hayal ettikleri yaptıklarımızla yakından örtüşüyordu. Genç çiftimizin henüz beş buçuk aylık bebekleri olduğundan dolayı zamanımızı kaliteli geçirmek durumundaydık. Özellikle Dilay hanımın keyif alacağı nüansları öğrenerek, Onur beye doğum günü paketlerimizden bahsettik. Kumsalda doğum günü organizasyonu, restoranda doğum günü organizasyonu, KSK yelken klübünde doğum günü organizasyonu, teknede doğum günü organizasyonu, otelde doğum günü organizasyonu gibi paketlerimizi kendisinin beğenisine sunduk. Telefonda oldukça güzel bir ritim tutturduğumuz Onur bey ile denizi çok seven, özellikle de küçük bir bebeği olan taze anne Dilay hanımın bir nebze nefes alabilmesi, yorgunluğunu atabilmesi ve harika vakit geçirebilmesi için teknede doğum günü organizasyonu paketine karar verdik. Onur bey oldukça heyecanlı, keyifli ve bir o kadar sürpriz olacak olan teknede doğum günü organizasyonu ve Sevgililer günü kutlama organizasyonu planlıyordu. Biz de İzmir Organizasyon ekibi olarak kendisine canla başla yardımcı olabilmek için kollarımızı sıvadık. 14 şubat sevgililer günü geldi çattı ve tüm ekip arkadaşlarımız teknenin bulunduğu Bostanlı sahilinde yerlerini aldılar.

Teknede İnanılmaz Romantik Doğum Günü Organizasyonu

 Teknede doğum günü organizasyonu ve 14 Şubat sevgililer günü kutlama organizasyonu günümüz gelip çattığında Onur bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada Mutluluk Teknesi‘nde kurulum için yerlerini aldılar. Teknenin dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Ardından teknenin içerisindeki masa, akşam genç evli çiftimizin vakit geçirmesi için düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, tabaklar, çatal ve bıçaklar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza eklendi. Kurutulmuş gül yaprakları teknenin döşemelerine, masamıza serpildi ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirilip ışık oyunları yapılması sağlandı. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gecenin görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli krem rengi deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde uzaktan kumanda ile patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Dilay hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız, Dilay hanım sürprizini fark etsin diye takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş şampanyası ve kadehleri masada yerlerini aldı, körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız görev yerlerine geçti. Onur bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız, Onur beye hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.

daha öncede Şerife hanım & Hasan Beye Yaptığımız Organizasyonu Okuyabilirsiniz

 

Sürpriz Doğum Günü organizasyonu ve Mutluluk Göz Yaşları

Zamanın tik takları Onur ve Dilay çiftinin Bostanlıda bağlı bulunan Mutluluk teknesine adım adım yaklaştığının sinyalini veriyordu. El ele uzaktan görünen çiftimiz kırmızı halıya yaklaştığında sürprizin kendisine yapıldığını fark eden Dilay hanım büyük bir sevinç içinde Onur beye sıkı sıkya sarıldı. Beraber kırmızı halıya doğru yürüyen Dilay ve Onur çifti için kararlaştırdığımız şarkı tam da 14 şubat sevgililer gününe anlam katarak tekneden olağanca gücüyle bu harika konsepte eşlik ediyordu. Genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Görkemli bir görsellik içinde olma avantajını değerlendirmeye karar veren Onur bey Dilay hanımı teknenin önünde dansa davet etti. Ardından güzel havanın eşliğinde körfez turuna çıkan çiftimiz harika dakikalar yaşadılar. Uzun uzun birbirine sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber ön güverteye geçti ve kalp kırmızı balonlarını uçurdular. Teknede Dilay hanıma hazırladığı sürpriz doğum günü organizasyonu için her defasında daha güzel tepkiler alan Onur bey sevincini ve mutluluklarını şampanya patlatarak kutladılar. Şampanyalarını yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı ve bu dakikalar daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı fotoğrafçı ve kameraman arkadaşımız tarafından. Onur beyin isteği üzerine, Dilay hanıma özel hazırlatılmış tasarım kalp pastamızın mumları üflenerek doğum günü şarkısıyla kutlandı. Mutlulukları yüzlerine vuran çiftimize ve doğum günü kahramanı olarak da ayrıca Dilay hanıma ,bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.