Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu; teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu istediğimiz şekilde yön verebildiğimiz istekleri ve önerileri denizin ortasında rahatça karşılayabileceğimiz bir evlilik teklifi organizasyonudur. İzmir’de kış aylarında herkesin duasıdır kar yağışı. İzmir’de maalesef çok ender rastlanan bir durum olduğu için özel hazırladığımız bazı organizasyonlarda kullandığımız kar makinası önceliğimiz olur istenilen evlilik teklifi organizasyonlarında. Beyaza bürünmüş etrafa minik uçan kelebekler gibi hava süzülen suni bile olsa kar görüntüleri özel günlerimize anlam katar. Kız arkadaşı Rahime hanıma sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hayal eden Mustafa bey, Rahime hanımın doğum gününü beklemiş ve iki güzel günü birleştirmek istemiş. İzmir organizasyonun harikalar yarattığı, değişik konseplerle adını duyurduğu evlilik teklifi organizasyonlarını internette inceleme fırsatı bulan ve bizlere ulaşan Mustafa bey ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık. Mustafa bey ilk fırsatta ofisimizi ziyaret etme fırsatını yaratmıştı. Kız arkadaşı Rahime hanım için unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Mustafa beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Özellikle Rahime hanımın doğum günü ile başlamasını istediği bu organizasyona VIP araç ve kar yağdırma detaylarının da olmasını önemle vurguladı. Kendisine, daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerimizi birlikte izledik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Kendisine helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, limuzinde evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu gibi birçok evlilik teklifi organizasyonu seçeneği sunduk. Mustafa bey özellikle teknede romantik evlilik teklifi organizasyonunu çok beğenmişti. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Mustafa bey yapmak istediği sürpriz evlilik teklifi konsepti için teknede romantik evlilik teklifi organizasyonu paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Mustafa bey için günler ve saatler ilerlemiş diğer taraftan da Rahime hanımı ise göz kamaştırıcı doğum günü sürprizi ve Teknede Suni Kar İle Evlenme Teklifi Organizasyonu bekliyordu.

Kafede Doğum Günü ve Evlilik Teklifi Hazırlıkları Organizasyonu

Organizasyon günümüz gelmişti ve Mustafa bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Diğer tarafta başka bir ekip arkadaşımızda doğum günü kutlanacak kafeyi süsleme faaliyetine başlamıştı bile. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Rahime hanım, Mustafa beyin yönlendirmesi Karşıyaka lokasyonunda özenle seçtiğimiz kafeteryada arkadaşlarıyla doğum günü kutlayacağını zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz yemekler eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Yemek mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için suplalar, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Özellikle hazırlanmış organizasyon parçalarımız vardı. Rahime hanım için özel olarak şişirilen kırmızı kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş özel tasarlanmış şampanya şişesi ve kadehleri masada yerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyona daha adım atacağımız kontroller hızla yapıldı ve eksik kalmadığını fark edince de ekip arkadaşlarımız yerlerini aldılar. Böylelikle heyecanlı bekleyiş başladı.

 

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Mutlu Dakikalar

Öncelikle kafeteryada arkadaşları ve Mustafa beyle güzel saatler yaşayan Rahime hanım kafeteryanın süslemesine ve kendisi için özel hazırlanan şeffaf balonlara hayran kalmıştı. Akşamüzeri kestiği pastasıyla güzel dilekler dileğen Halime hanım için diğer sürpriz başlamak üzereydi. Mustafa bey Rahime hanımı özel bir araçla bir restorana götüreceğini söyleyerek kafeteryadan çıkardı. VIP aracında iç süslemelerine uçan balonlarına hayran kalan taze gelin adayımıza birkaç dakika sonra göz bandı ile kapatıldı Mustafa bey tarafından. Nereye gideceğinin sürpriz olmasını söyleyen Mustafa bey tekneye doğru yanaştıklarında, VIP aracın kapısında Rahime hanımın ellerinden tutarak teknenin giriş yoluna doğru hareket etti.Göz bandını çıkarılan Rahime hanım gördüklerine bir anlam yüklemeye çalışıyordu ve o anda Mustafa beyin seçtiği şarkı çiftimiz için çalmaya başladı. O anda kar makinesi de suni de olsa beyaz köpüklerini çiftimizin üzerine atmaya başlamıştı. Bu muazzam atmosfere hayran kalan Rahime hanım ve Mustafa bey kırmızı halıya doğru yürüdü. Şarkı nağmeleri yükselirken genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Mustafa bey Rahime hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Rahime hanımın heyecandan elleri titriyordu ve çığlıklar eşliğinde “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve yatımızın motoru körfez turu için start verdi. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Rahime hanım ve Mustafa bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumlarken, bu değerli anılara anlar biriktirdiler. Bu muhteşem evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.