Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

İzmirde Tekne Kiralama

Teknede Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Teknede sürpriz doğum günü organizasyonu sıra dışı uygulanan İzmir Körfezinde denizi ayaklarınızın altında hissettiğiniz muhteşem bir organizasyon türüdür. Kaan bey İzmir Organizasyon şirketimizi telefonla arayarak kız arkadaşı Rus uyruklu olan bayan Yelyzaveta hanım için doğum günü organize edebilmek adına bizlere ulaştı. Kaan bey ile telefon konuşmamıza istinaden kendisine detaylı bir bilgi vermek adına ofisimize davet ettik. Rusya’dan gelen Bayan Yelyzaveta için her şeyin sürpriz olmasını arzu etmişti. Hafta başına denk gelen bu doğum günü organizasyonunda Bayan Yelyzaveta’nın ablası da olacaktı. İnternetten bizleri araştıran Kaan bey ilkbahar aylarına denk gelen bu organizasyon için değişik bir mekan arayışına girdiğini anlattı. Buca’daki İzmir organizasyon ofisimizde kendisine daha önce yapmış olduğumuz yetişkin doğum günü organizasyonlarını, hazırlanan sürprizleri, tasarım pastaları ve daha önceden yapmış olduğumuz kapalı ve açık mekanları düşünerek, lüks restoranda doğum günü organizasyonu, yatta doğum günü organizasyonu, kafede doğum günü organizasyonu, otelde doğum günü organizasyonu ve hatta kumsalda doğum günü organizasyonu gibi alternatifleri konuştuk.

Bayan Yelyzaveta’nın doğum günü organizasyonu için yapabileceğimiz çok şey vardı, yeter ki Kaan beyin neler istediğini belirleyelim. Müzik, masa süsleme, yetişkin doğum günü için palyaçolar veya özel kostümler giymiş animatörler, fotoğraf ve / veya video çekimi ve aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı olabileceğimizi belirttik. Bir fikir fırtınası yaratarak ortak kararımızı verdik. Kaan bey hem dış mekanı olan, ancak mevsimin ilkbahar olduğundan yola çıkarak, sıcak ve kapalı bir ortamı da içinde barındıran teknede doğum günü organizasyonu paketimize karar verdi. Teknede doğum günü organizasyonu kulağa oldukça güzel geldiğini belirten Kaan bey ile detayları sürprizleri ve doğum günlerinin olmazsa olmazı butik pastamızı detaylandırdık. Bayan Yelyzaveta’nın bu teknede sürpriz doğum günü organizasyonu ile ilgili hiç haberi olmayacaktı. Hazırlıklar ve titizlikle kurgulanan teknede sürpriz doğum günü organizasyonu ile ilgili tarihi ve saatinizi kararlaştırdık ve çalışmalara başladık. Sadeliğin dışında kırmızılar ve kalpler olacaktı her tasarımda. Ve doğum teknede sürpriz doğum günü organizasyonu için tabiki de minik sürprizlere ihtiyacımız vardı. İzmir organizasyon ekibi olarak Bayan Yelyzaveta için güzel bir akşamüstüne daha imza atmak için yola koyulduk.

Muhteşem Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden, yaklaşık dört saat önce, Bostanlı’ya Mutluluk Teknesinin bağlı olduğu lokasyona sekiz kişilik ekibimizle birlikte çalışmalara başlamak adına varış yaptık. Organizasyon günü  geldiğinde Kaan bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Teknenin önünde Öncelikle denizle özleşen ve çiftimizin beraber geçirecekleri bir ömrü simgeleyecek olan içi kandilli deniz fenerlerimizi karşılıklı koyarak tekneye giden bir aşk yolu oluşturduk. Ardından deniz fenerlerinin arasına, Kaan beyin seçmiş olduğu müzik eşliğinde tekneye doğru ilerlerken yanacak yer volkanlarını yerleşirdik. Tekneye giden yolda oluşturmuş olduğumuz bu atmosferi, deniz fenerlerinin ortasına kırmızı halı sererek günün anlam ve önemine uygun bir hale getirdik. Daha sonra teknemizin etrafını kırmızı kalpli içi helyum dolu balonlarla süsledik. Teknemizin dış masası, içi kırmızı taşlı fanuslar ve etrafı kırmızı otriş tüylerle süslendi. Teknenin dışındaki belirli noktalara içi mumlu fenerler yerleştirildi. Ardından doğum günü organizasyonu için özenli zaman geçireceği yemek masası hazırlıklarına başlandı. Bayan Yelyzaveta’nın bu güzel günü için yemek masasına supleleri, çatal ve bıçakları, katlı meyve tabağı, peynir tabağı, çerez ve cips tabakları yerleştirildi. Körfez turu boyunca yanmaya devam edecek mumları yakıldı. Son bir dokunuş daha vardı bu doğum günü organizasyonu için. Kaan bey Bayan Yelyzaveta’nın Türkçe bilmediğinden bahsedip Rusça bir yazı ile doğum gününü kutlamak istemişti. Bayan Yelyzaveta kendini evinde hissetsin diye ona Rusça yazılı lame bir tabela hazırlayıp kalp obje ve figürlerle süsledik. Bu tabelayı teknenin en görülebilir alanına naklettik.Kusursuz bir organizasyon sunabilmek için adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığını fark edince ekip arkadaşlarımız ve kameramanımız yerine geçti. Kaan beyin Bayan Yelyzaveta’nın sürpriz evlilik teklifi için kararlaştırılan saat yaklaşırken tüm hazırlıklar bitmişti ve organizasyonda görev alan bütün arkadaşlarımız onları beklemek başlamıştı.

Teknede Harika Doğum Günü Organizasyonu

Bayan Yelyzaveta ve Kaan bey ile el ele teknenin giriş yönünden bizlere doğru yaklaşmaya başlamışlardı. Çiftimizin geldiklerini fark eden ekibimiz müziğin sesini arttırıp organizasyonu başlatmışlardı. Kaan bey  Bayan Yelyzaveta’yı kırmızı halıya doğru yönlendirdi ve yer volkanlarımız yanmaya başladı. Bayan Yelyzaveta’nın sevinç çığlıkları her yerde inliyordu. Ablası ve Kaan beyle tekneye doğru yönelen Bayan Yelyzaveta hala şaşkındı. Kaan beyi sürekli bu benim için mi diye sorular yönelten Bayan Yelyzaveta’nın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Teknenin içine giren misafirlerimiz oldukça mutluydular. Bayan Yelyzaveta’yı Kaan beyin ince naif bir düşüncesi daha mutlu edecekti. Beyaz tenine ve sarı saçlarına çok yakışacak doğum günü tacı ve bilekliği. Kaan bey kız arkadaşı Bayan Yelyzaveta’ya bu enstateleri sunduğunda tabiri caizse ağzı kulaklarına varmıştı mutluluktan. Harika bir hava vardı dışarıda ve her anın tadını doyasıya çıkarmak isteyen çiftimiz ön güverteye çıktılar. Daha sonra ablasını da ön güverteye davet eden Bayan Yelyzaveta kendisi için hazırlanmış olan kırmızı kalp balonları havaya uçurdu. Daha sonradan şampanya eşliğinde körfez gezisine devam eden çiftimiz muhteşem dakikalar geçirdiler. Akabinde arka güverteye gelen Bayan Yelyzaveta Kaan beyin bir sürprizi ile daha karşılaşmıştı; tasarım kalp pasta. Sürpriz üstüne sürpriz eklenen bu doğum günü organizasyonunu hazırladığı için defalarca teşekkür eden Bayan Yelyzaveta çok eğlenceli zaman geçirdi.Tüm bu detaylar kameramanımız ve fotoğrafçımız tarafından kayıt altına alındı. Yaklaşık bir saat süren doğum günü organizasyonumuzun sonuna yaklaştık ve misafirlerimiz Mutluluk Tekne’sinden teşekkürlerini ileterek indiler. Biz de İzmir Organizasyon ekibi adına Bayan Yelyzaveta’ya mutlu yaşlar diliyoruz.