Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

havai fisek gosterisi izmir tekne kiralama 2 - Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu; Cıvıl cıvıl ve bir o kadar da sürpriz dolu evlilik teklifi paketlerimiz arasındadır. Vıp transferin rahatı hiçbir yerde yoktur hele bir de şehir dışında yaşıyorsanız. Palyaçonun eğlencesine zaten diyecek yok ki bir an bile sizin yüzünüzü güldürmesin. Turgutlu’da ikamet eden Necati bey, kız arkadaşı İpek hanım ile devam etmekte olan masal gibi aşklarına evlilik yolunda devam etmeye karar vermiş.

İlişkilerine yakışır bir evlilik teklifi ile İpek hanıma hayatlarını birleştirecekleri o önemli soruyu İzmir organizasyonun değişik fikirleriyle sormak istedi ve ekibimizle iletişime geçti. Necati bey, yapacağı evlilik teklifinin romantik olmasını istediği kadar sıra dışı ve unutulmaz olmasını istediğini dile getirdi. Ev hanımı olan İpek hanıma espri yüklü ve unutulmaz bir organizasyon yapmak istediğini belirten Necati bey Turgutlu’da deniz olmadığı için evlilik teklifi organizasyonunu İzmir’de yapmak istemişti.

Necati bey deniz kıyısında bir evlilik teklifi organizasyonu yapmayı hayal ettiğini dile getirdi. Buradan yola çıkarak deniz konsepti ile örtüştürmeye karar verdik evlilik teklifi organizasyonumuzu. Kordon’da Evlilik Teklifi Organizasyonu, Teknede evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu gibi evlilik teklifi paketlerimizi sunduk. Necati bey daha önceden yapmış olduğumuz teknede evlilik organizasyonumuzdan etkilendiğini söyleyerek biraz standartların dışına çıkmak arzusunda olduğunu belirtti.

Fotoğraf ve video destekli görsellerle bir sunum daha yaptık ve Necati beye telefonda. Mutluluk Teknesi’nde yapılacak olan evlilik teklifi organizasyonu konusunda hem fikir olduk. Bizlerle bir araya gelmek istediğini sözlerinde vurgulayan Necati beyi Buca’daki ofisimize davet ettik. Organizasyonun detaylarını şekillendirmeye başladık. Ortaya Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu çıktı.

Gün boyu sürecek sürprizi şekillendirirken, İpek hanımın evlilik teklifi olacak gün içinde bulunacağı yerleri öğrendik. Evde olacağını öğrendiğimiz İpek hanımın organizasyonu yapacağımız günü aile toplantısı gününe denk getirecek onu daha da neşelendirecektik. İpek hanımın bulunduğu evine her saat başı göndermek üzere bir palyaço ayarladık.

Organizasyonun akışına göre palyaço arkadaşımız her saat bir hediye ve üzerinde notlar yazılı bir tabelayla kendisini ziyaret edecek ve gün sonu için ona belirli ipuçları verecekti. Palyaçomuzun vereceği ipuçları ile İpek hanımın dikkati çekilecek tüm gününün güzel geçmesi sağlanacak fakat onu sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonunun beklediği belli edilmeyecekti.

Akşamüzeri saatlerinde palyaçomuz son notunu iletip onu evden alacağına dair bir ipucu daha verecek ve böylelikle Teknede VIP Transfer ve Palyaço İle Evlenme Teklifi Organizasyonu başlayacaktı. Ancak sürprizler ardı ardına gelecekti. Necati bey için geriye sadece heyecanla teklifin gerçekleşeceği günü beklemek kalmıştı ve biz tüm detaylar için çalışmaya başladık.

Daha sonra Necati bey ile evlenme teklifi organizasyonunun gününü, saatini ve Bostanlı’daki teknenin noktasını kararlaştırdık. Artık Necati bey için geriye sadece heyecanlı bir bekleyiş, bizim için ise kusursuz bir hazırlık evresi kalmıştı.

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Hazırlıklarımız

 Organizasyon saatinden yaklaşık dört saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği teknede yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin iç dekor süslenmesine başlandı.

Kamarada bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak adına içi mumlu gold ve kırmızı fenerler yerleştirildi. Kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. Teknenin belirli noktalarına gruplar halinde yerleştirildi çiftimizin özel günlerinde çekilmiş fotoğraflar .

Fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirilip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından kamaranın tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı. Ardından tekne kamarasının iç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi.

Yemek masasının üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi.

Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına kırmızı meyveleri canlandıran soğutulmuş içecekleri ve kişiye özel minimal karafları yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Çiftimizin marinadan tekneye yürüyeceği yola kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı.

Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı.

Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri atıştırmalıkları; çerez,cips, peynir ve cips sunumları hazırlanmıştı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip Necati beyi bekliyordu. İpek hanımı karşılayabilmek için Necati bey önceden tekneye gelecekti.

Organizasyonun diğer ayağındaki ekip arkadaşlarımızla kontaktaydık. Palyaço konstepli evlilik teklifi organizasyonumuz sabah saatlerinde başlayan eğlenceli servisimizle saat başı evde İpek hanıma sürprizler yapmış, kar küresi hediyeler götürmüştü.

Fakat bu süreçte İpek hanımla hiç konuşmamış. organizasyonun gizemini hiç bozmamıştı. Bu sırada İpek hanımı tekneye götürecek özel VIP aracımız hazırlanıyordu. Saat 17:45 olmuştu ve İpek hanımı palyaçomuz evinden alarak VIP araçla yaklaşık bir saatlik yolculuğuna başlamıştı.

Havai Fişek Eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu

 Teknedeki ekip arkadaşlarımız VIP araçtaki palyaço arkadaşımızla sürekli temas halindeydi. Karşıyaka’ya yaklaştıklarında sevimli palyaçomuz İpek hanımın gözlerini bağladı ve  Bostanlı’ya kadar hiçbir şey görmemesini sağladı.

VIP aracımız Mutluluk Tekne’sine doğru yanaştı. Palyaçomuz İpek hanımı gözleri bağlı şekilde araçtan indirdi ve kırmızı halının başında heyecanla bekleyen Necati beye İpek hanım ellerinden tutarak teslim etti.Heyecanını ve mutluluklarını gizleyemeyen çiftimiz birbirleriyle kucaklaştılar.

Kırmızı halıyı takip ederek tekneye varan çift, kendileri için özel seçilmiş içeceklerinin eşliğinde kusursuz hazırlanmış atıştırmalıklarını seçkin melodiler eşliğinde yediler. Helyum dolu balonları uçurmak üzere teknenin güvertesine çıkan çift için sürprizler başlamıştı.

Teknede evlilik teklifi organizasyonumuzun üçüncü ayağı olan ekip ise dalgakıranda havai fişekleri patlatmak üzere Mutluluk Teknesinden bilgi bekliyordu. Necati bey artık evlilik teklifini etmek üzere diz çökmüş ve İpek hanımdan “evet” cevabını almıştı.

İşte tam o anda yan tekneden atılan havai fişeklerin göz alıcı renkleri ve sesleri eşliğinde çift birbirlerine sıkı sıkıya sarılmıştı. Bu büyülü atmosfere bir de kendi melodileri eklenince İpek hanımla Necati beyin mutlulukları zirveye ulaştı. Müzik eşliğinde içeceklerini yudumlayıp dans eden çiftimizin gözlerinden heyecan okunuyordu.

Artık organizasyonumuzu sonlandırmak üzere teknemizin rotasını karaya çevirdik. Şahane vakit geçiren çiftimiz evlilik teklifi organizasyonumuzun kusursuz olduğunu dile getiren sözlerle ekip arkadaşlarımıza teşekkür edip el salladılar. İpek ve Necati çiftine İzmir Organizasyon ekibi adına bir ömür boyu mutluluk dileriz.