Teknede Yıl Dönümü Kutlama

Teknede Yıl Dönümü Kutlama

Evlilik yıl dönümü, arkadaşlık yıl dönümü, tanışma yıl dönümü ya da sevgililik yıl dönümü gibi önemli zamanları, sürpriz bir şekilde ve farklı konseptlerde organize etmek istiyorsanız, hepinizi İzmir Bostanlı’da bulunan Mutluluk teknemize bekliyoruz. Teknede yıl dönümü organizasyonu ve teknede yıl dönümü organizasyon hizmetleriyle ilgili olan yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu

Farklı konseptlerde düzenleyeceğiniz teknede yıl dönümü organizasyonu için, İzmir’de tekne kiralama hizmeti veriyoruz. Hava koşullarının izin verdiği istediğiniz mevsimde, hafta sonu ya da hafta içi olmak üzere, dilediğiniz saatlerde teknemizi kiralayabilir, organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Mutluluk Teknesinde Yararlanabileceğiniz Hizmetler

Evlilik yıl dönümü ve arkadaşlık yıl dönümü organizasyonlarınızda, siz Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı olduğumuz firmalarla birlikte, ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti temin ediyoruz.

  • Fotoğrafçı Temini
  • Kameraman Temini ve Video Kurgusu
  • Havai Fişek Gösterisi Hizmeti
  • Uçan Balon Süsleme ve Uçan Balon Servisi Hizmeti
  • Özel Araçla Transfer Hizmeti
  • Ses Sistemi Temini
  • Müzisyen Temini

Teknede Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu

Eşinize bu özel günün anısına, unutamayacağı bir yıl dönümü organizasyonu hediye etmek isterseniz, teknemizde yapacağınız bir organizasyon, şık ve romantik bir seçim olacaktır. Mum ışığında romantik bir yemek hayal edin. Yemekten sonra güvertede gün batımını izlediğinizi, güneşlenme terasından uçan balonlarınızı dileklerinizle birlikte gökyüzüne salıverdiğinizi. Fonda çalan size özel şarkılar ve İzmir’in masmavi suları, bu gününüzü unutulmaz kılacak ve eşinizin unutamayacağı bir sürpriz organizasyon olacak.

Teknede Tanışma Yıl Dönümü Organizasyonu

Sevgilinizle ya da arkadaşınızla tanışma yıl dönümüzü ‘Mutluluk’ teknemizde isterseniz baş başa, dilerseniz kalabalık arkadaş grupları halinde kutlayabilirsiniz. Uçan balonlarla süslenmiş bir tekne, mum ışığında romantik bir yemek masası, sizin için özel olarak seçilmiş müzik ve Ege Denizi’nin mavi sularıyla, unutmayacağınız bir yıl dönümü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Tekne Kiralama

Yıl dönümü kutlamalarınızı, tekneyle İzmir Körfezi’ni gezerek kutlamak için, Mutluluk isimli lüks motoryat teknemizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 15 metre uzunluğunda, 15 yolcu kapasiteli olan teknemizde, rahatlıkla gün batımını izleyebileceğiniz 2 adet güneşlenme terası var. Yemek organizasyonunuzu isterseniz dışarıda ya da içeride bulunan konforlu masalarda düzenleyebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış mutfağı ve 2 adet kamarası da bulunan teknemizle, rahat, lüks ve şık, romantik ve unutmayacağınız bir yıldönümü organizasyonu planlayabilirsiniz.

İzmir tekne kiralama fiyatları ve teknede yıl dönümü organizasyonu ile ilgili detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.