Teknede Yüzme Turu

İzmir Tekne Kiralama

Yakın arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla birlikte İzmir’de keyifli bir gün geçirmek için hepinizi, Bostanlı’da bulunan Mutluluk isimli teknemize bekliyoruz. Masmavi suları, her zaman güneşli ve açık havasıyla Ege Denizi’nde bir yüzme turuna çıkmaya ne dersiniz? Fikir cazip diyen herkes web sitemizi incelemeye ve İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk teknemizle tanışmaya gelsin. İzmir tekne kiralama ve teknede yüzme turu organizasyonu ile ilgileniyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İzmir Teknede Yüzme Turu Organizasyonu

Güneşli ve açık bir günde arkadaşlarınızla toplanıp bir yüzme turuna çıkmak, haftanın ve belki de ayların iş yorgunluğunu atmak için, eğlenceli ve dinlendirici bir seçim olacak.

Teknede kahvaltı organizasyonuyla başlayıp, yüzme turuyla devam edebilir, öğlen vakti güneşlenme terasında güneşlenip, akşam üzeri gün batımını izleyerek alkollü veya alkolsüz içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. 15 kişilik arkadaş grubunuzla, yiyeceğinizi ve içeceğinizi alıp teknemizde güzel bir gün geçirebilir, saatlik, günlük veya haftalık olarak teknemizi kiralayabilirsiniz.

Ege Denizi’nin masmavi suları ve ılıman havası sayesinde İzmir’de, deniz mevsimini erken açıyor, geç kapatıyoruz. Mordoğan, Karaburun, Güzelbahçe, Urla, Çeşme, Dikili ve Foça İzmir’in en güzel denizlerine ve en güzel havasına sahip. Dilerseniz sizin belirlediğiniz bölgelerde bir yüzme turu rotası belirleyebilirsiniz. İsterseniz de, bizim önerdiğimiz Ege Denizi’nin bakir koylarında denize girebilirsiniz.

Mutluluk Teknemizi Merak Edenlere

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk teknemiz, 2 mürettebat ve 15 yolcu kapasitesine sahip. Güneşlenmek ve gün batımını seyredebilmek için, 2 adet güneşlenme terasımız bulunuyor. Bir tanesi de teknenin üst kısmında yer alıyor. Yiyecek ve içecek servisi ve yemek pişirmek için kullanabileceğiniz lüks ve konforlu bir mutfak ve mutfak ekipmanlarımız var. 3 adet rahat ve geniş kamarası siz değerli müşterilerimizin kullanımına hazır bir şekilde bulunuyor. Teknemizde 2 adet yemek masası ve yemek bölümü de var. Arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte organize edeceğiniz yüzme turu organizasyonlarınız için, Mutluluk teknemiz, iç ve dış donanımı ile size lüks ve konforu bir arada sunuyor.

İzmir Tekne Kiralama Hizmeti

Tekne yüzme turu organizasyonlarınız için, İzmir’de tekne kiralama hizmeti veriyoruz. Tekne kiralama hizmeti yanında, Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olarak anlaşmalı firmalarımızla birlikte, fotoğraf çekimi, video çekimi ve video kurgu, ses sistemi ve müzik hizmetleri, özel araçla transfer hizmeti gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İzmir tekne kiralama fiyatları, saatlik tekne kiralama fiyatları, günlük tekne kiralama fiyatları ve haftalık tekne kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi içinse, web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.