Uçan Balon Süsleme

Mutluluk Teknesi Balon Süsleme İzmir Organizasyon 4 - Uçan Balon Süsleme

Mutluluk teknesinde gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonlarınız için, uçan balon süsleme ve uçan balon servisi hizmetleri veriyoruz. İzmir’de düzenleyeceğiniz doğum günü organizasyonu, sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ve yıl dönümü kutlama etkinlikleriniz için de, uçan balon servisi ve uçan balon süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mutluluk Teknesi Uçan Balon Süsleme Hizmeti

Helyum gazıyla doldurduğumuz renkli ve farklı şekillerde balonlar ile, teknemizi süslüyor, organizasyonlarınızı özelleştiriyoruz.

  • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonları
  • Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonları
  • Evlilik Yıl Dönümü Kutlamaları
  • Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonları
  • Teknede Arkadaş Toplantıları

gibi eğlence organizasyonlarınızda uçan balon süsleme hizmeti veriyoruz.

Sürpriz doğum günü organizasyonlarınızda, Mutluluk teknemizde yapacağınız kutlamalarda rengarenk uçan balonlarla teknemizi süslüyoruz. Dilerseniz organizasyon öncesi, sürpriz yapılacak kişiye, palyaço ile uçan balon servisi yapıyoruz. İsterseniz de, kişiye özel temalarda uçan balonlar hazırlıyoruz. Harf veya rakam folyo balonlar, kişiye özel temalı veya fotoğraf baskılı balonlarla doğum günü organizasyonunuzu özelleştiriyoruz.

Sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarınızda, Mutluluk teknemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonunuz için teknemizi kırmızı kalpli uçan balonlarla süslüyoruz. Organizasyonun sonunda, sevdiğinizle birlikte, dilek tutarak uçan balonlarınızı gökyüzünün sonsuzluğuna bırakıyorsunuz. İsterseniz, organizasyonunuza renk katmak ve sevdiğinizi hoş bir sürprizle karşılamak için de, eş adayınıza organizasyon öncesi uçan balonlarla birlikte hediyenizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz, sevdiğiniz kişinin evine ya da iş yerine, profesyonel animatör palyaçomuz uçan balon servisi yapsın, ya da uçan balonlarla birlikte sizin notunuzu veya hediyenizi sunsun. Sizin için ve sevdikleriniz için hazırladığımız bir sürü eğlenceli ve romantik sürprizlerimiz var.

Bekarlığa veda partisi organizasyonları, yıl dönümü kutlama etkinlikleri, arkadaş toplantıları, yemek organizasyonları gibi tüm eğlence aktiviteleriniz için, teknemizi uçan balonlarla süslüyor, sizlere rengarenk bir ortam hazırlıyoruz.

İzmir Tekne Kiralama ve Tekne Organizasyon Hizmetleri

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk isimli teknemizle hayatınızın en heyecan dolu, en romantik, en unutulmaz ve en mutlu anlarını yaşayabilirsiniz. Lüks motoryat teknemizle, eğitimli ve deneyimli kaptanlarımız, ‘Mutluluk’ için hizmet veren ekip arkadaşlarımız önemli anlarınızda yanı başınızda olacak.

Hayal ettiğiniz anlarınız, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınız için, Bostanlı’da bulunan teknemizi, saatlik ya da günlük olarak kiralayabilirsiniz. Balon süsleme, uçan balon süsleme, uçan balon servisi, havai fişek hizmeti, fotoğraf çekimi, video çekimi, VIP transfer hizmeti gibi organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerimizi detaylı konuşmak için, Mutluluk teknemizde sıcak bir çay içmek üzere, sizleri Bostanlı Balıkçı Barınağı’na bekliyoruz.