Video Çekimi ve Kurgu

Mutluluk Teknesi kamera ve fotoğraf 6 - Video Çekimi ve Kurgu

Teknemizde geçireceğiniz güzel anlarınızı unutulmaz yapmak için daha kalıcı çözümler sunuyoruz size. Mutluluk teknesinde gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonlarınız için, anlaşmalı olduğumuz profesyonel prodüksiyon firmalarıyla, profesyonel video çekimi ve kurgu hizmeti veriyoruz.

Video Çekimi ve Kurgu Hizmeti Nedir?

Video çekimi, çeşitli profesyonel kameralarla, organizasyonlardaki önemli anlarınızın veya organizasyonun tamamının video kaydına alınmasıdır. Kurgu ise, bu görüntülerin size özel olarak kurgulanarak montajlanması ve bir video klip haline getirilmesidir.

Mutluluk Teknesinde Video Çekimi İçin Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Birlikte çalıştığımız anlaşmalı firmalarla birlikte, Mutluluk teknesi müşterilerine özel bir video çekimi hizmeti veriyoruz. Organizasyonlarınızdan en iyi görüntüleri alabilmek ve yıllar sonra bile baktığınızda her dakikasını tek tek hatırlayabileceğiniz görüntüler için, her açıdan görüntü alabileceğimiz kameralar kullanıyoruz.

 • Drone Çekimi
 • Hareket Halinde Kullanılan Kameralar
 • Aksiyon Kameraları
 • 4k Çekim Kalitesine Sahip Kameralar

Video Kurgu ve Montaj Hizmeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Video kurgusu, organizasyonlarınızın en özel anlarında profesyonel kameralar, ekipmanlar ve profesyonel kameramanlarca çekilen video görüntülerinizin, özel bilgisayar programlarında kurgulanarak montajlanmasıdır. Size özel bir video klip oluşturulur. Sizin seçtiğiniz bir müzikle, o ana özel bir anıya sahip olursunuz.

Evlilik teklifi, doğum günü veya bekarlığa veda partinize ait video klibinizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Eğer evlenme teklifi organizasyonunuza ait bir klip ise, düğün organizasyonunuz sırasında projeksiyona yansıtarak davetlilerinize izletebilirsiniz. Ya da davetiye fikri olarak kullanabilir, yakınlarınıza hediye edebilir, izletebilirsiniz. Doğum günü organizasyonlarınızda ise, geleneksel olarak her yaş günü kutlamalarınız için bir video klip hazırlayabilir, saklayabilirsiniz.

Hangi Organizasyonlar İçin Video Çekimi ve Kurgu Hizmetinden Yararlanabilirsiniz?

 • Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonları
 • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonları
 • Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonları
 • Şirket Yemek Organizasyonları
 • Arkadaş Toplantıları
 • Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri
 • Mutluluk Teknesi ve İzmir Yat Kiralama Hizmetlerimiz

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk, size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir ortam sunacak. Sevdiğiniz kişi ile romantik bir İzmir turu ya da 15 kişilik yolcu kapasitesi ile kalabalık arkadaş grubunuzla eğlenceli ve adrenalin dolu bir Körfez turu yapabilir, bu günü unutulmazlarınız arasına alabilirsiniz.

İstediğiniz tarihte, günde ve saatte ‘Mutluluk’ teknesinden bir randevu alabilmek için, web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekne organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız havai fişek gösterisi, uçan balon süsleme, fotoğraf çekimi ve VIP transfer hizmetleri gibi tekne organizasyon hizmetleri için de karşılıklı görüşmek üzere sizi teknemize bekliyoruz.