VIP Transfer

Mutluluk Teknesi VIP transfer 7 - VIP Transfer

Mutluluk teknemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, sizi özel hissettirecek, anınızı güzelleştirecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm her şeyi ekibimizle birlikte planlıyoruz. VIP transfer hizmetimizle sizi istediğiniz yerden özel araçlarımızla alıyor ve istediğiniz yere bırakıyoruz.

 

Mutluluğa Giden Yolda VIP Transfer Hizmeti

Sürpriz organizasyonunuz için her şeyi planladınız. Teknemizde gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonu ve yıl dönümü kutlamalarınız için tekne süslendi, masanız organizasyona özel hazırlandı. Ses sistemi, müzik, havai fişek gösterisi, fotoğrafçı ve kameraman organizasyonu renklendirmeye hazır. Geriye tek bir şey kaldı: Teknemize getirilmeniz ya da sürpriz yapılacak kişinin getirilmesi.

Lüks transfer araçlarımızla, sizi ya da sevdiklerinizi, evinizden, otelinizden veya iş yerinizden, özel şoförümüzle birlikte alıyor ve Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan teknemize transferinizi sağlıyoruz. Organizasyon sonunda ise, yine aynı araçlarımızla evinize veya otelinize bırakıyoruz.

Örneğin; Sürpriz evlenme teklifi organizasyonunuzun bir transfer senaryosunu planlayalım : Sevdiğiniz kişiye, teknemizde yapacağınız romantik bir organizasyonla, sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu düzenleyeceksiniz. Eş adayınızın bundan haberi yok. Sıradan bir randevu ayarlayarak, o gece için sevdiğiniz kişinin hazır olmasını sağlayacaksınız. Aksiyonu seven bir çiftseniz size önerimiz, sevdiğiniz kişiye palyaço ile uçan balon veya hediye servisi yapmanız. Profesyonel bir palyaço, sürprizi neşelendirmeyi ve daha gizemli hale getirmeyi iyi bilir. Uçan balonlar ve belki de sizden gelen gizemli notlarla, sevdiğinizi şaşırtabilir, akşam için hazır olmasını sağlayabilir. Organizasyon vakti geldiğinde ise, lüks VIP transfer aracımızla, romantik bir organizasyonun planlandığı ‘Mutluluk’ teknemize getirir.

Sürpriz doğum günü organizasyonu içinse, doğum günü sahibinin, kendini özel hissedebileceği bir VIP transfer hizmeti sağlıyoruz. Kalabalık bir grupla, arkadaşlar veya aile arasında teknede kutlayacağınız doğum günü kutlamaları için, doğum günü sahibini evinden, otelinden veya iş yerinden alıyoruz. Lüks aracımızın içini ona ait fotoğraflarla, uçan balonlarla ve hediyelerle süslüyoruz. Ve günümüzün kahramanını, rengarenk uçan balonlarla süslenmiş lüks ‘Mutluluk’ teknemize getiriyoruz.

Bekarlığa veda partisi, yıl dönümü etkinlikleri, arkadaş toplantıları ve bir çok sürpriz organizasyonunuz için, istediğiniz ya da hayal ettiğiniz tüm özel araçlar ve VIP transfer hizmeti için bizimle iletişime geçin. Mutlu anlarınıza tanık olalım, ortak olalım.

İzmir Tekne Kiralama

İzmir Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan ‘Mutluluk’ isimli teknemiz, anınıza anlam katmak, heyecan ve mutluluğu bir arada yaşamak ve keyifli etkinlikler için sizleri bekliyor. İzmir tekne kiralama, İzmir tekne organizasyonları ve İzmir tekne organizasyon hizmetleri için de teknemizde bir sıcak çay içmek üzere buluşalım.