Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu Mutluluk Teknesi
izmir teknede evlenme teklifi tekne kiralama 07 300x200 - Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu
Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Mutluluk teknemiz, bu ara herkesi mutlu etmekle meşgul. Teknemizi her hafta, neredeyse her gün, romantik bir çiftimize, mutlu ailelerimize ve en samimi arkadaşlara tahsis ediyoruz. Web sitemizden gelen dönüşler yüzümüzü güldürüyor. İzmir’de tekne kiralama alanında Mutluluk teknemiz çok sık tercih edilir oldu. Ben de, her hafta Mutluluk teknesinde yaşanan sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarından, romantik evlenme tekliflerinden, arkadaş toplantılarından ve teknemizde kız kıza içilen beş çayı muhabbetlerinden bahsediyor olacağım size. Teknemizdeki organizasyon ve etkinlik haberleri için ‘Haberler ve Galeriler’ bölümünü takip edebilirsiniz. Bu hafta Mutluluk teknesinin sahipleri Müge ve Hasan çifti.

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu : “ Müge ve Hasan Çifti “

Mutluluk teknesinde bu hafta da sürpriz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu gerçekleşiyor. İzmir’de mükemmel bir hava var. Güneş yüzünü hiç esirgemiyor bizden. Deniz masmavi, mavinin her tonunu yansıtıyor. Mutluluk teknesi Ege Denizi’nin açıklarına doğru yol almayı heyecanla bekliyor.

Hasan Bey’in Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Planı

Sevdiği kadına, farklı bir konseptle evlenme teklifi yapmak isteyen Hasan Bey, web sitemiz vesilesiyle bana ulaştı ve Mutluluk teknesini 1 saat için kiralamak istediğini söyledi ve İzmir Organizasyon firmasıyla teknede evlenme teklifi organizasyonu planı hazırladılar.

Hasan Bey’in yatta evlenme teklifi organizasyonu planı ise şöyle: Müge Hanım’la sıradan bir gün için bir buluşma organize ediyor. Bostanlı Vapur İskelesi’nde buluşuyor ve Bostanlı Balıkçı Barınağı’na doğru bir yürüyüşe çıkıyorlar. Müge Hanım bu sırada onun için teknede hazırlanan sürpriz organizasyondan habersiz. İskele yolunda yürürlerken Müge Hanım’ın karşısına organizasyon firması ekibinden biri çıkıp uçan balonları eline tutuşturuyor. Hemen önüne kırmızı halı seriliyor. Mutluluk teknesindeki sürprizle karşılaşıyor.

Feyz Alınacak Bir Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknemiz bu özel güne hazırlanıyor. Kaptanımız ve yardımcı kaptanımız dümende hazır bekliyor. Organizasyon ekibi de tüm hazırlıklarını tamamlıyor. Çiftimiz ufukta görülüyor ve müzik başlıyor. Kırmızı halıya geldiklerinde volkanlar ateşleniyor. Teknemizin önünde Hasan Bey sevdiği kadının önünde diz çökerek evlilik teklifini ediyor. Fotoğrafçı ve kameramanla birlikte teknemize biniyorlar ve romantik yolculuk başlıyor.

Müge Hanım teknemize bindiğinde şaşkınlığını ve heyecanını gizleyemiyor tabi. Tekne mumlarla, uçan balonlarla ve fotoğraflarla süslenmiş. Çiftimiz için romantik bir yemek masası organize edilmiş. Teknenin güvertesinde bağlı bulunan kalp balonlar rüzgarla yarışıyor. İzmir Körfezi bugün de, tüm güzelliğiyle çiftimizin yanında.

Mutluluk Teknesinde Romantik Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu Ardından Gün Batımı Seyri

Evlenme teklifinin ardından teknemize binen Müge Hanım ve Hasan Bey, yemeğin ardından güverteye geçiyorlar. Deniz ve güneş tam arkalarında, denizin ortasında mükemmel bir manzarayla fotoğraf çekimleri yapılıyor. Ardından teknenin diğer bölümünde bulunan masaya geçiyorlar ve şampanya patlatılıyor. İçeceklerini yudumlarken de tüm bu anların profesyonel video çekimleri yapılıyor.

Gün batımını izlemek için, teknenin güvertesine geçip birbirlerine bir ömür söz veriyorlar. Kırmızı kalpli uçan balonları dilekleriyle birlikte gökyüzüne bırakıyorlar. Mutluluk teknesinde çiftimiz mutlu bir gün geçirdi, bizler de onların mutluluğuna eşlik ettik. Mutluluk teknesinden ömür boyu mutluluklar size Müge ve Hasan

Mutluluk Teknesi Değerlendirmesi

Mutluluk teknesi her hafta farklı etkinliklerle ve organizasyonlarla İzmir’de tekne kiralama hizmeti veriyor. Teknemizin ismi de enerjisi de, çiftlerimize ve müşterilerimize mutluluk veriyor. Müge ve Hasan için de unutulmaz bir organizasyona vesile olduk teknemizle. Başından itibaren kusursuz ve romantik bir evlenme teklifi izledik bu hafta. Tabi sorumlu olan organizasyon firmasının katkıları çok büyüktü. Her şey planlanmış, organize edilmiş, ekip görevine hakim, yaratıcı çözümleriyle doğaçlama aktiviteler bile ekliyorlar organizasyona.

Bu haftaki organizasyondan ilham almanız gereken bazı detaylar çarptı gözüme:

  • Eğer bir organizasyon firmasıyla birlikte çalışmayacaksanız, evlenme teklifinizi teknemizde kendiniz organize etmek istiyorsanız, fotoğraf ve video çekimi için yanınızda bir arkadaşınızı bulundurmayın. Arkadaşınızın ya da tanıdığınız birinin olması, eş adayınızla romantik anlarınıza gölge düşürebilir. Unutmayın bu özel günde çekilecek her bir fotoğraf ve video çok önemli. Telafisi zor anlar, değerini bilin. İsterseniz profesyonel prodüksiyon firmalarıyla anlaşın, dilerseniz Mutluluk teknesi müşterilerimize özel olan anlaşmalı olduğumuz firmalarla, fotoğraf ve video çekiminizde yardımcı olalım. Ayrıca teknenin farklı bölümlerinde bulunarak farklı açılardan ve farklı manzara fonlarını kullanarak görüntü almaya çalışın.
  • Tekneye kırmızı balonlar çok yakışıyor. Hem teknenin iç kısmında, hem de güvertede, güneşlenme terasında, kırmızı kalpli balonlar kullanabilirsiniz. Evlenme teklifi organizasyonu için romantik bir renk olan kırmızı da tekneye çok yakışıyor. Kırmızı renkte çeşitli dekoratif objelere teknenin içerisindeki masada yer verebilirsiniz. Organizasyon firmalarının teknemizde yaptığı süslemelerin fotoğraflarını inceleyebilir, tekne dekorasyonu için ilham alabilirsiniz.
  • Müge Hanım, tekne organizasyonu için çok doğru ve şık bir kıyafet seçimi yapmış. Bu bir tesadüf mü öngörü mü, Hasan bey’in temkinli uyarısı mı bilinmez tabi, siz beyler bu günü planlarken,eş adayınızın tekne için uygun bir kıyafet seçimi yapmasını sağlayın. Sürprizi bozmadan elbette.