Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Mutluluk Teknesi

büşra buğra evlilik teklifi organizasyonu İzmir Tekne Kiralama 6 - Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Mutluluk Teknesi

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Mutluluk Teknesi

Kız arkadaşı Büşra hanıma sürpriz evlenme teklifi organizasyonu organize etmek isteyen Buğra bey yurt dışında yaşıyordu. İzmir organizasyonun harikalar yarattığı, değişik konseplerle adını duyurduğu evlenme teklifi organizasyonlarını internette inceleme fırsatı bulan ve İsviçre’den bizlere ulaşan Buğra bey ile sürekli telefonda iletişim kurmaya başladık. Kız arkadaşı Büşra hanım için unutulmaz bir evlenme teklifi organizasyonu hazırlamak istemiş. Bu konuda bizimle çalışmak istediğini belirten Buğra beye evlilik teklifi konseptlerimizden bahsettik. Kendisine, daha önce yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerini İsviçre’de olduğundan dolayı internetten izlemesini rica ettik. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla anlattık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, limuzinde evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu vb.gibi birçok evlenme teklifi seçeneği sunduk. Kendisine daha önce yapmış olduğumuz teknede evlenme teklifi organizasyonu çeşitlerimizi fotoğraf ve video gibi görsellerle destekleyerek güzelce harmanlayarak detaylandırdık ve Buğra bey yapmak istediği sürpriz evlenme teklifi konsepti için teknede evlilik teklifi paketimize karar verdi. Taze çiftimiz tam bir deniz aşığı ve tekne tutkunu olduğu için çiftimiz için kusursuz olan bu evlenme teklifi organizasyonunun detaylarını, organizasyonun günü ve saati kararlaştırıldı. Artık Buğra bey için günler ve saatler ilerlemiş diğer taraftan da Büşra hanımı ise göz kamaştırıcı sürprizler bekliyordu.

 

 

Teknede Romantik Evlilik Teklifi Hazırlıkları Organizasyonu

Organizasyon günümüz gelmişti ve Buğra bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Ekip arkadaşlarımız yaklaşık dört saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Bu arada kendisi için yapılan organizasyonlardan haberi olmayan Büşra hanım, Buğra beyin önerisiyle Bostanlı lokasyonuna gelip deniz kenarında yemek yiyeceklerini zannediyordu. Bu arada teknenin hazırlıkları hızla devam ediyordu. Dışı kırmızı tüller, kalpli balonlarla ve büyük kalp dekorlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, genç çiftimizin, leziz yemekler eşliğinde vakit geçirmesi için düzenlendi. Yemek mönümüz büyük bir özenle çiftimiz için seçildi. Masaya, çiftimiz için supleler, tabaklar, çatal ve bıçaklar yerleştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Buğra bey’in bizlere gönderdiği resimleri özel kuşe kağıtlara farklı boyutlarda bastırarak teknenin belirli yerlerine serpiştirdik. Cam supla altı, dekoratif sırça fanus ve özel tasarım tablamıza konulan resimler Mutluluk Teknesini ve evlilik teklifi organizasyonumuzu oldukça canlandırmıştı. Ardından dış dekor düzenlemeleri için çalışmalara başlandı. Gün batımının alacakaranlığına ışık saçmak için sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Büşra hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller hızlıca yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Buğra bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.Artık tekne evlilik teklifi organizasyonumuza start vermek için yerlerimizi almıştık.

Körfez Sefasıyla Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Mutlu Dakikalar

Buğra bey, Büşra hanıma Bostanlı sahilinde yürüyüş yapıptan sonra yemeğe gideceklerini istediğini söyledi ve Büşra hanımı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran tekneyi, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa hayran kalmıştı. Büşra hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Buğra beyin kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Buğra beyin bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkılarının melodisi bu güzel atmosferle birleşti ve genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Kırmızı halıda görsellik içinde olma avantajını değerlendiren Buğra bey Büşra hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Önce heyecanlanan Büşra hanım elleri titreyerek Buğra beyi öptü ve “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti. Leziz yemeklerini yerken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Büşra hanım ve Buğra bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Ardından taze çiftimiz mutlu an(ı)larını şampanya patlatarak kutladılar. En son genç çiftimizin ağız tadıyla Mutluluk Teknesi’nde bir anısı daha olsun diye ikram ettiğimiz meyveli minik pastamızı ikram ettik ve üzerine iliştirdiğimiz “Seni Seviyorum” yazılı mumu keyifle üflettirdik. Şampanyalarını yudumlarken pastalarını da atıştıran çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı ve bu dakikalar daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Biz de İzmir Organizasyon adına bu kadar keyifli geçen dakikalara eşlik etmekten gurur ve mutluluk duyduk. Genç çiftimize uzun soluklu birliktelikler dileriz.

 

 

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Mutluluk Teknesi Videosu