Yatta Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

yatta surpriz evlenme teklifi organizasyonu izmir tekne kiralama 8 - Yatta Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yatta Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yatta sürpriz evlenme teklifi organizasyonu hem körfezde gezebilmek hem de alışılagelmişin dışında bir evlenme teklifi organizasyonudur. Buradan hareketle profesyonel ve değişik bir bakış açısı yakalamak isteyen Utku bey şirketimiz İzmir Organizasyon ile iletişime geçerek telefonda bizlere ulaştı. Uzun soluklu bir ilişki yaşayan Utku bey, kız arkadaşı Ezgi hanım ile olan beraberliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar verdikten sonra, Tuğçe hanıma unutamayacağı bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş. Yıllar boyu etkisi sürecek bir sürpriz hazırlamak isteyen Utku beyi ofisimize davet ettik. Kışın aylarının son çeyreğini yaşadığımız bugünlerde, sıcak bir kahve eşliğinde Utku beye, daha önce yapmış olduğumuz birbirinden güzel evlenme teklifi organizasyonlarımızın fotoğraf ve video klip görselleri ile sunumunu yaptık. Birbirinden farklı konseptlerimizi detaylarıyla uzun uzun anlattık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, yatta evlenme teklifi, limuzinde evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu vb. gibi birçok evlenme teklifi organizasyonu seçeneği sunduk. Utku bey, yapacağı evlenme teklifinin romantik olmasını istediği kadar sıra dışı ve unutulmaz olmasını istediğini dile getirdi. Denizin maviliğini, yosun kokusunu ve yatları çok seven bu çiftimiz için sunumlarımızı bu ifade doğrultusunda güçlendirdik ve Utku beye deniz tutkusu yüzünden Ezgi hanıma yatta sürpriz evlenme teklifi organizasyonu yapmak istediğine kanaat getirdi. Yatta sürpriz evlenme teklifi organizasyonun detaylarını şekillendirmeye başladık. Gün batımında başlayacak olan yatta sürpriz evlenme teklifi organizasyonu şekillendirirken, Ezgi hanımın her şeyden bir haber olması gerekliydi. Utku bey için geriye sadece yatta sürpriz evlilik teklifi gününü beklemek kalmıştı ve biz tüm detaylar için canla başla çalışmaya başladık.

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü hava sabahtan güneşli ve deniz ışıl ışıldı. Sabah saatlerinde haberleştiğimiz Utku bey oldukça heyecanlıydı. Kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. İzmir organizasyon ekip arkadaşlarımız yaklaşık üç saat önce Bostanlı sahilinde organizasyonun gerçekleşeceği noktada kurulum için yerlerini aldılar. Önce yatımızın içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Yatın içerisindeki ahşap masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve iki çeşit peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik ve enerjik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün batımının denizle buluştuğu ambiyansını güçlendirmek adına sahilden tekneye doğru uzanan kırmızı halı serildi. Kırmızı halının her iki tarafına belirli aralıklarla içi kandilli deniz fenerleri yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına, çiftimiz kırmızı halıda yürürken uzaktan kumandayla profesyonel bir şekilde patlatılacak olan yer volkanları yerleştirildi. Ezgi hanım için özel olarak şişirilen kalpli uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı. Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Utku bey ile sürekli iletişim halinde olan ekip arkadaşımız kendisine hazırlıklarımızın tamamlandığını bildirdi. Genç çiftimizi halının iki tarafına paralel fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız beklemekteydi. Yer volkanlarının kumandası kontrol edildi. Böylece heyecanlı bekleyiş boy gösterdi.

Körfez Gezisi Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Utku bey, Ezgi hanıma Bostanlı iskelede yeni bir kafe restoranın açıldığını söylemiş ve bir şeyler atıştırmak için kendisini davet etmiş. Ezgi hanımı bu bahane ile organizasyon saatimize yakın bir zamanda Bostanlı’ya getirdi. Genç çiftimiz, el ele sahilde yürürken ışıklar içinde duran yatımızı, kırmızı halıyı ve içi yanan kandilli deniz fenerlerini görünce, ambiyansa bayılmıştı. Ezgi hanım, hazırlanmış olan bu organizasyonun kendisi için yapıldığı aklından bile geçmezken Utku bey’in kırmızı halıya doğru yönelmesiyle sürprizin kendisi için olduğunu anladı. Genç çiftimiz kırmızı halıya doğru yürüdü. Kırmızı halıya adım atar atmaz, Utku bey’in bize daha önceden bildirmiş olduğu şarkı Ebru Güneş’ten “Beyaz” şarkısı idi. Şarkı nağmeleri yükselirken genç çiftimiz kırmızı halıda ilerledikçe yer volkanları sıra ile patlatıldı. Genç çiftimiz Kırmızı halıdan Mutluluk Teknesi’ne el ele geçtiler. Teknenin kırmızı kalp ve uçuş uçuş dekorları arasında Utku bey Ezgi hanım’ın önünde diz çöktü ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” diye sordu. Ezgi hanımın heyecandan elleri titriyordu ve çığlıklar eşliğinde “EVET” diye haykırdı. Ardından uzun uzun sarılan çiftimiz, profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber tekneye geçti ve yatımızın motoru körfez turu için start verdi. Şampanyalarını günbatımında patlattıktan sonra yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda teknenin güvertesine çıkan, Ezgi hanım ve Utku bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüyle buluşturdu. Çiftimiz daha sonra arka güvertede içkilerini yudumlarken, bu değerli anlara Utku beyin yeni yıl hediyesi olan saat kolye eklendi. Ezgi hanım için her şey rüya gibiydi. Genç çiftimiz çok güzel anlar biriktirdiler. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran Ezgi ve Utku çiftimize İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.