Teknede ne yenir?

Evilik Teklifi Yemek Mönü-Evlilik Teklifi organizasyonunda ne yenir

Teknede ne yenir?

Denizin maviliği ve yosun kokusuna takılacak olursak ilk olarak teknede deniz mahsulleri yenir. Egenin en çok yenen çipura,levrek balığı baş tacımızdır. İzmir’in en çok mahsedilen midye dolması ve tavası favorilerimizdir. Kırmızı ve beyaz et mönü de tercihlerinizin arasında olabilir. Size özel mönülerimiz neleri sevdiğiniz konusunda tarafınıza sorularak yön bulur. Üç çeşit meze, salata ve kutlamaların olmazsa olmazı ve ağız tadı pastamız da seçeneklerimiz arasındadır.
Bir saatlik organizasyonlarda ise tavsiyemiz atıştırmalıklardır (mevsim meyve tabağı, çerez tabağı, cips tabağı, peynir tabağı). Yanına soğutulmuş içecek teknede körfez gezisi için oldukça keyiflidir.

Öncelikle masanızı alışılagelmiş görüntülerden kurtaralaım! Bunun için masa örtüsünü kırmızı tonlarda kullanabilirsiniz. Özel gününüz için yemek ve kadeh takımlarını örtümüzü ya da runnerımız üzerine yerleştiriyoruz. Masanızın belirli kısımlarına gül yaprakları serperek çekici bir atmosfer yaratıyoruz. Küçük süslemeler kullanarak masanızı daha renkli bir hale getiriyoruz.

Mumları da unutmamak gerek tabii! Romantizmin rengi olan kırmızıyı, mum tercihlerinizde de kullanabiliriz. Mumlar ortamın loş olmasını sağlar ve gizemli bir hava yakalamış oluyoruz.