Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu

Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu Mutluluk Teknesi
teknede yemek organizasyonu 300x159 - Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu
Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu

Mutluluk teknesi her hafta farklı etkinliklere, farklı konseptlerle eşlik ediyor. Mutlu bir çiftimizin yıl dönümü organizasyonu haberine bu hafta yer veriyoruz. Teknede yıl dönümü organizasyonu planı, organizasyon hazırlıkları ve Mutluluk teknemizin şahit olduğu tüm detaylar haberimizin devamında.

Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu

Teknemizde sürpriz doğum günü organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonları ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Şimdi de sıra yaratıcı ve romantik bir evlilik yıl dönümü sürprizinde. Mutluluk teknemizle web sitemizdeki organizasyon haberleriyle tanışan Onur Bey, eşi Gülce Hanım’a sürpriz bir organizasyon hazırlamak istedi. Mekan olarak da Bostanlı Balıkçı Barınağı’nda bulunan Mutluluk isimli teknemizi seçti. Bu romantik sürprizdeki gelişmeler ve Gülce Hanım’ın heyecan dolu tepkisini anlatmak istiyorum burada size.

Teknede Yıl Dönümü Organizasyonu Hazırlıkları

Bir organizasyon firmasıyla anlaşan Onur Bey, romantik ve sürpriz bir yıl dönümü organizasyonu için hazırlıklarına başladı. Tekne uçan balonlarla mumlarla süslendi. Cam fanuslar, kandil lambaları, pelüş süs dekorları ve fotoğraflarla teknemiz süslendi. Kırmızı halılar serildi, yürüyüş yolları ve müzik hazırlandı. Volkanlar gösteri için yerini aldı. Teknede yıl dönümü organizasyonu hazırlıkları neredeyse tamamken, teknemizde kaptanımız ve yardımcı kaptan da, çiftimizi İzmir Körfezi’nde bir tur çıkarmak üzere dümenin başında yerini aldılar.

Mutluluk Teknesinde Yıl Dönümü Organizasyonu

Gülce Hanım organizasyonu fark ettiğinde, Mutluluk teknesinin ve tüm bu organizasyonun kendisi için yapıldığını anladı tabi. Uçan balonları elinde, fonda en sevdikleri şarkı, volkanlar müzikle senkronize bir şekilde ateşleniyor. Mutluluk teknesine doğru yol alıyorlar. Teknemiz mutlu çiftimizi alıp hareket ediyor. Denizin muhteşem renkleri eşliğinde, çiftimizle birlikte Ege Denizi’nde günü batırmaya doğru yol alıyoruz. Şampanya patlatılıyor, uçan balonlar uçuruluyor, yıl dönümü pastası kesiliyor.

Teknemizin güvertesinde gün batımı fonunda çiftimizin fotoğrafları çekiliyor. Gülce Hanım’ın heyecanı ve mutluluğu hepimizi heyecanlandırıyor. İzmir Körfezi’nde 1 saatlik bir gezintinin ardından, Mutluluk teknemiz, çiftimizi bırakmak üzere kıyıya doğru yol alıyor.

Mutluluk Teknesinde Yıl Dönümü Organizasyonu Notları

Evlilik teklifi ve doğum günü sürprizleri ardından bu hafta da evlilik yıl dönümüne tanık olduk.

  • Sürprizler sadece evlenme teklifi ve doğum günü organizasyonlarından ibaret değil beyler. Yıllar geçtikten sonra da, sevdiğiniz o özel kadına, farklı konseptlerle bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Onur Bey, Gülce Hanım’a ömür boyu anımsayacağı çok özel bir sürpriz hazırladı. Romantizmi unutmayın beyler.
  • Yıl dönümü organizasyonunuzda, evlenme teklifinizde kullandığınız şarkıları çalabilirsiniz. Hem geçmişi yad edecek, hem de yıllar geçse bile o anın hiçbir detayını unutmadığınızı sevdiğinize kanıtlamış olacaksınız.